در حالی که اواخر سال گذشته میلادی شایعاتی درباره راه‌اندازی سرویس موسیقی آنلاین از طرف اپل در برخی سایت‌ها منتشر شد، این بار این داستان برای گوگل در حال تکرار است. گزارشی که از سوی Financial Times منتشر شده است نشان می‌دهد مدیران گوگل در تلاش هستند تا بزودی، سرویسی را برای گوشی دادن آنلاین به موسیقی راه‌اندازی کنند.

گوگل سرویس موسیقی آنلاین راه‌اندازی می‌کند

این گزارش بیان می‌کند در حال حاضر گوگل مشغول مذاکره با شرکت‌های فعال در زمینه تولید و پخش موسیقی است تا بتواند پس از راضی کردن آن‌ها، شرایط لازم برای معرفی سرویس جدیدش را ایجاد کند.

گفته می‌شود استفاده از سرویس آنلاین موسیقی گوگل رایگان خواهد بود و این شرکت در ازای آن، تبلیغات همیشگی خود را به کاربران نمایش می‌دهد. گوگل در حال حاضر سرویس اختصاصی فروش موسیقی خود را در اختیار دارد و اضافه شدن این بخش جدید به آن می‌تواند باعث افزایش سود تجاری حاصل از فروش کالاهای موسیقی توسط این شرکت شود.

سرویس‌هایی نظیر Spotify و Songza در حال حاضر خدمات مشابهی را به میلیون‌ها کاربر در این زمینه ارائه می‌دهند و اضافه شدن گوگل به این بازار می‌تواند زنگ خطری برای این شرکت‌ها باشد.

گوگل هنوز به طور رسمی موضوع راه‌اندازی سرویس موسیقی آنلاین را تایید نکرده است و باید منتظر ماند و دید آیا شاهد یک خبر خوش برای دوست داران گوش دادن آنلاین به موسیقی خواهیم بود یا نه.

دسته بندی : اخبار فناوری
نویسنده : ناصری (مدیر)
آمار مطلب : 1593 بازدید
تاریخ ارسال مطلب : 24 فوریه 2013

یک دیدگاه بنویسید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سایت هر روز آپدیت می شود. با عضویت در خبرنامه سایت، مطالب جدید هر روز به ایمیل شما فرستاده می شود. لطفا ایمیل خود را در فیلد پایین وارد نمایید...

راهنمای عضویت در خبرنامه (تصویری)

برای عضویت ایمیل خودتون رو وارد کنید

  • تبلیغات متنی
  • تبلیغات متنی