فال دو شنبه ۸ خرداد ۹۱

فال روزانه امروز دو شنبه مورخ  ۸ خرداد ۱۳۹۱ هجری شمسی برابر با ۶ رجب ۱۴۳۳ هجری قمری و ۲۸ می۲۰۱۲

 

 

فال روزانه متولدین ماه فروردین

بیشتر مطالعه کنید و هیچ وقت نگویید بس است. چون در مهارت های عملی و کارهای دستی از استعداد بالایی برخوردار هستید به موفقیت های بزرگی دست پیدا خواهید کرد، به این شرط که آن را با دانش نظری ترکیب کنید. از تغییری که در زندگیتان به وجود آمده نترسید و با آغوش باز به استقبال آن بروید. با تفریح و ورزش زندگی خود را از حالت روزمرگی خارج کنید. از عصبانیت و رفتارهای تند با اعضای خانواده بپرهیزید.

رنگ شانس شما: طلایی

عدد شانس شما: ۴

 

فال روزانه متولدین ماه اردیبهشت

به زودی با کسی آشنا می شوید که بسیار دانا و باهوش است و نظرات جالبی دارد. نسبت به احساسات دیگران بی تفاوت رفتار نکنید، اگر دل کسی را شکسته اید خود را تبرئه نکنید و هرچه زودتر از او معذرت بخواهید. غرور و بی تفاوتی شما برای خیلی ها جذاب است، ولی توصیه می شود آن را وارد روابط عاطفی خود نکنید. اگر کسی که دوستش دارید بعضی ویژگی ها و رفتارهای شما را نمی پسندد سرسختی نشان ندهید و برای یک بار هم که شده به گلایه های او توجه کنید.

رنگ شانس شما: نارنجی

عدد شانس شما: ۱۲

 

فال روزانه متولدین ماه خرداد

ممکن است امروز با کسی دچار اختلاف نظر شوید و با او بحث و جدل کنید. به احتمال زیاد برنده این جدل شما نخواهید بود بلکه نظر شما در جریان این بحث تغییر خواهد کرد. در اوضاع اقتصادیتان تغییرات نه چندان خوبی به وجود می آید که شما را وادار می کند در رویه های خود تغییراتی به وجود آورید. روابط عاطفیتان امروز آرام و عادی خواهد بود. جای چیزی در زندگی شما کم است و خودتان این جای خالی را احساس می کنید. شاید لازم است به مسائل معنوی بیشتر توجه کنید.

رنگ شانس شما: سبز

عدد شانس شما: ۲

 

فال روزانه متولدین ماه تیر

احساسات قدرتمندی و روحیه ای شاعرانه شما باعث می شود گاهی چشم هایتان را به روی حقیقت ببندید. به همین دلیل همیشه این خطر وجود دارد که مورد سو استفاده احساسی قرار بگیرید. یادتان باشد شما اولین اولویت هستید و قبل از اینکه به رضایت دیگران فکر کنید رضایت خود را در نظر بگیرید. اگر به فکر تغییر خانه خود هستید به زودی خانه موردنظر خود را پیدا می کنید. اگر می خواهید ازدواج کنید و شرایط آن را دارید تردیدها را دور بریزید و اقدام کنید.

رنگ شانس شما: صورتی

عدد شانس شما: ۱۱

 

فال روزانه متولدین ماه مرداد

سخنان رک و کنایه آمیز شما کسی را رنجانده است. دست خودتان نیست لحن شما گاهی بسیار صریح و رک می شود وحتی اعضای خانواده تان با این ویژگی شما کنار آمده اند. شما عاشق آزادی و استقلال هستید و به محض اینکه احساس کنید چیزی دارد آزادی شما را می گیرد آن را کنار می گذارید.اما آنچه به ظاهر بد و دست و پا گیر است در واقع به نفع شما است پس عجولانه قضاوت نکنید. از دیگران توقعات بی جا نداشته باشید و لحظه ای خودتان را به جای آنها بگذارید.

رنگ شانس شما: سفید

عدد شانس شما: ۳

 

فال روزانه متولدین ماه شهریور

لازم است در مسائل مالی با سیاست و هوش بیشتری عمل کنید. پس انداز کنید و قبل از هر گونه سرمایه گذاری با افراد قابل اطمینان مشورت کنید. کسی یا کسانی در زندگی شما هستند که به شما نیاز دارند، و اما شما گاهی از آنها غافل می شوید. کسی را دوست دارید ولی با او صادق نبوده اید. یادتان باشد رکن اساسی یک رابطه موفق اعتماد و صداقت است، و تا این رکن به درستی ساخته نشود، رابطه به جایی که باید نخواهد رسید. اعضای خانواده شما بهترین دوستانتان هستند پس به آنها نزدیک تر شوید.

رنگ شانس شما: نقره ای

عدد شانس شما: ۶

 

فال روزانه متولدین ماه مهر

قبل از اینکه کسی را از زندگی خود برانید، اطمینان حاصل کنید که کار درستی می کنید. کسی یا کسانی در زندگی شما بوده اند که حالا دیگر نیستند، در واقع شما نخواستید که بمانند. شما به بالاترین درجات موفقیت در کار و تحصیل می رسید، بنابراین از همین امروز شروع کنید و برای آینده خود برنامه ریزی کنید. گاهی حرف هایی را می زنید که به آن اعتقاد ندارید، و گاهی ظاهر و باطنتان یکی نیست. یادتان باشد به دست آوردن اعتماد دیگران بسیار سخت، و از دست دادن آن آسان است.

رنگ شانس شما: آبی

عدد شانس شما: ۱

 

فال روزانه متولدین ماه آبان

پول و ثروت برای شما مهم است و به زندگی پرزرق وبرق و اشرافی علاقه دارید. هیچ اشکالی ندارد ولی بهتر است فکر یک شبه پولدار شدن را هم از سرتان بیرون کنید. گاهی تلاش برای متقاعد کردن دیگران بی ثمر است چون دیگران دنیا را از چشم ما نگاه نمی کنند. بنابراین بهتر است او را آن طور که هست بپذیرید. دوستان صمیمی خود را بیش از اندازه وارد مسائل شخصیتان نکنید. صمیمیت خود را با بعضی افراد خاص در حد معقول نگه دارید.

رنگ شانس شما: زرد

عدد شانس شما: ۵

 

فال روزانه متولدین ماه آذر

امروز با مسائل مالی مهمی مانند وام، بیمه یا ارثیه سروکار خواهید داشت. از قدرت و نفوذ خود برای بهتر کردن شرایط استفاده کنید. کمک به دیگران را فراموش نکنید و یادتان باشد هرکاری که برای دیگران می کنید نتیجه اش به خودتان می رسد. در بیان بعضی حرف ها محتاطانه تر عمل کنید. از حسادت و بدخواهی دیگران بد به دلتان راه ندهید و کاری را که به آن ایمان دارید انجام دهید. بیشتر مراقب دوستی های خود باشید.

رنگ شانس شما: قهوه ای

عدد شانس شما: ۷

 

فال روزانه متولدین ماه دی

مهارت های ارتباطی شما امروز قدرت عجیب و غریبی دارند. امروز نه تنها قدرت تکلم بالایی دارید، بلکه نظرات و ایده های جالبی هم به ذهنتان می رسد. ذهننتان مشغول مسائلی می شود که از نظر دیگران کوچک و کم اهمیت هستند. از کاه کوه نسازید و تسلیم افسردگی و نگرانی نشوید. به دیدن اعضای خانواده تان خواهید رفت و در جشنی پرشکوه شرکت خواهید کرد. ممکن است مدتی از کسی که دوستش دارید دور شوید ولی این دوری به تقویت رابطه تان کمک خواهد کرد.

رنگ شانس شما: لیمویی

عدد شانس شما:۳

 

فال روزانه متولدین ماه بهمن

در ابراز علاقه و دوست داشتن میانه رو باشید و هیچ گاه به هیچ کس بیش از حدی که باید محبت نکنید. در مقابل رفتارهای تند یا بی تفاوت کسی که دوستش دارید بیش از اندازه نرمش نشان ندهید. از زمان آزاد خود بیشترین استفاده را ببرید و از هدر دادن وقت بپرهیزید. مسائل عاطفی را از مسائل کاری جدا کنید و در عین حال همیشه مراقب این روابط باشید. نگرانی های آینده را دور بریزید چون آینده زیبا و روشن است.

رنگ شانس شما: خاکی

عدد شانس شما:۴

 

فال روزانه متولدین ماه اسفند

مطمئن باشید یک زندگی خوب و شاد در انتظار شما است، بنابراین نگران آینده نباشید و نگاهی مثبت داشته باشید. معمولاً بعد از بحث و جدل با کسی که دوستش دارید افسرده و بی انرژی می شوید. یادتان باشد که روانشناسان بحث و مشاجره را برای هر رابطه ای لازم می دانند اما این اختلافات نباید تبدیل به یک عادت شود. به دیدار اعضای خانواده تان خواهید رفت. هفته های پرمشغله ای را در پیش رو دارید در عوض کاری را که مدت هاست نگرانش هستید به سرانجام خواهید رساند.

رنگ شانس شما: ارغوانی

عدد شانس شما: ۸

 

اگر امروز روز تولدتان است

ویل بیل هیکاک (تیرانداز و قهرمان فولکلور) هم متولد امروز است. شما همیشه هدفی دارید که همه وقت و انرژی خود را به آن اختصاص می دهید. بر سر عقاید خود می ایستید و یا شوق و حرارت از آنها دفاع می کنید. باهوش هستید و در عین حال از هوش طنز بالایی بر خوردارید. دوست دارید دیگران به حرف هایتان توجه کنند و برای آنها ارزش قائل شوند.

 

 

دسته بندی : فال روزانه
نویسنده : ناصری (مدیر)
آمار مطلب : 1135 بازدید
تاریخ ارسال مطلب : 28 می 2012

یک دیدگاه بنویسید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سایت هر روز آپدیت می شود. با عضویت در خبرنامه سایت، مطالب جدید هر روز به ایمیل شما فرستاده می شود. لطفا ایمیل خود را در فیلد پایین وارد نمایید...

راهنمای عضویت در خبرنامه (تصویری)

برای عضویت ایمیل خودتون رو وارد کنید

  • تبلیغات متنی
  • تبلیغات متنی