فال شنبه ۶ خرداد ۹۱

فال روزانه امروز شنبه مورخ  ۶ خرداد ۱۳۹۱ هجری شمسی برابر با ۴ رجب ۱۴۳۳ هجری قمری و ۲۶ می۲۰۱۲

 

 

فال روزانه متولدین ماه فروردین

گاهی پیروزی ما به معنای شکست دیگری است و راه فراری نیست. ولی باید مراقب باشید بین شما و او کینه و کدورتی به وجود نیاید. هرگز مشخص نیست در آینده چه کسی در کنار شما و چه کسی مقابل شما خواهد بود. اما چیزی که مسلم است این است که شما در مسیر موفقیتتان آنقدر وقت ندارید که بایستید و از تک تک کسانی که از موقعیت های به دست آمده استفاده کافی نکرده اند معذرت خواهی کنید. راز خود را به راحتی و بدون فکر با دیگران در میان نگذارید. قدر دوستان خوبتان را بیشتر بدانید.

رنگ شانس شما: مشکی

عدد شانس شما: ۵

 

فال روزانه متولدین ماه اردیبهشت

منطق تنها تا زمانی به کار می آید که پای عشق در میان نباشد. بعضی احساسات شما آنقدر قدرتمند هستند که نمی توانید آنها را نادیده بگیرید. با این حال می توانید با استفاده از قدرت تفکر و تعقل در کنار قدرت عشق راه خود را پیدا کنید. البته فراموش نکنید که عشق بیشتر به دل ما مربوط است تا به مغز ما، بنابراین گاهی خود را به دست عشق بسپارید و با فکر و منطق بیش از اندازه این لحظه های شیرین را خراب نکنید.

رنگ شانس شما: خاکی

عدد شانس شما: ۳

 

فال روزانه متولدین ماه خرداد

وقتی کسی تغییری در زندگی خود به وجود می آورد، این تغییر می تواند دیگران را هم تحت تاثیر قرار دهد. شما بر آنچه دیگران انجام می دهند کنترلی ندارید، اما می توانید عکس العمل خود را کنترل کنید. اگرچه مجبور شدن به کاری برای هیچ کس خوشایند نیست، ولی گاهی در پس این اجبار مصلحتی نهفته است. در مورد آنچه می خواهید و آنچه موجب ناراحتیتان می شود سکوت نکنید و حتما در موردشان صحبت کنید. این کار هم به شما کمک میکند و هم به دیگران اجازه می دهد در برخوردهای خود با شما تکلیف خود را بدانند.

رنگ شانس شما: سفید

عدد شانس شما: ۱۲

 

فال روزانه متولدین ماه تیر

هر اتفاقی که بیفتد پای تصمیم خود بایستید و به دیگران اجازه ندهید پا را از حد خودشان فراتر بگذارند و در کار شما بیش از حدی که باید دخالت کنند. دیگران شاید احساس کنند که راه حلی برای شما دارند و می توانند کمکتان کنند، اما هیچ کس به اندازه خود شما نمی تواند با تصمیمی درست و اصولی کارها را حل و فصل کند. مشکلات و مسائل مالی شما در عرض چند روز بهبود پیدا می کند. چیزی را که می خواهید به آسانی به دست نمی آید ولی غیرممکن نیست.

رنگ شانس شما: سبز

عدد شانس شما: ۸

 

فال روزانه متولدین ماه مرداد

بهترین کاری که می توانید برای آینده خود انجام دهید این است که راه مدیریت پول خودتان را بیاموزید. بعد از کسب چنین مهارتی است که احساس آزادی و آسودگی خیال به سراغتان می آید و می توانید هر کاری که دوست دارید را انجام دهید. هرچه برنامه ریزی هایتان دقیق تر باشند، آینده تان ثبات بیشتری خواهد داشت. حرف ها و افکار شما بر بعضی از اطرافیانتان تاثیری عمیق دارند، پس سعی کنید تاثیری مثبت بر آنها باقی بگذارید.

رنگ شانس شما: نارنجی

عدد شانس شما: ۳

 

فال روزانه متولدین ماه شهریور

هرچه زودتر دست به کار شوید و کار مهمی را که دیر یا زود باید انجام شود انجام دهید. به هر حال راه فراری نیست و این کار باید صورت بگیرد، پس چرا آن را به تاخیر می اندازید؟ به حرف های افراد بدخواه و حسود توجه نکنید. بگذارید خودشان متوجه اشتباهشان بشوند و خودتان را  وارد هیچ بحث و درگیری نکنید. قدر نعمتهای خدا را بدانید و زندگی را لحظه ای بدون آنها تصور کنید تا متوجه ارزش واقعیشان بشوید. داشته های شما کمتر از نداشته هایتان نیست.

رنگ شانس شما: آبی

عدد شانس شما: ۹

 

فال روزانه متولدین ماه مهر

مرغ همسایه غاز است نه؟ اما اگر واقعاً از موقعیت کنونی خود راضی نیستید، مطمئن باشید زمان اقدام فرا رسیده است. این روزها اکثر ما بیشترین وقت وتوجه را به کار و تحصیل معطوف می کنیم پس بهتر است کاری را انجام دهیم که از آن لذت می بریم. البته شکی نیست که ایجاد چنین تغییری آسان نخواهد بود، ولی به هر حال تلاش و کوشش بهتر از دست روی دست گذاشتن است. مطمئناً شرایط کنونی زندگی شما ماندگار نیست و تغییرات مثبتی در انتظار شما است.

رنگ شانس شما: زرد

عدد شانس شما: ۱۱

 

فال روزانه متولدین ماه آبان

اگر حرف های کسی به شما احساس بدی داده است، به دلیل آن فکر کنید. به ندای قلبتان توجه کنید تا تلاشی را که برای نفوذ بر شما و تاثیر بر احساساتتان صورت می گیرد را حس کنید. در پی آرزوهای دور و دراز نباشید و به چیزهایی فکر کنید که خارج از حد توانتان نباشند. با قناعت و سادگی زندگی کردن بهتر از زندگی ای است که هر روزش پر از دلهره و سختی است. آنچه در ذهن دارید با کوشش و تالش مضاعف شما ممکن می شود.

رنگ شانس شما: خاکستری

عدد شانس شما: ۵

 

فال روزانه متولدین ماه آذر

توانایی شما در بیان شفاف خواسته ها و ایده هایتان در بسیاری از جنبه های زندگی به کمکتان می آید. اما بعضی جنبه های دیگر، که حساس و یا حتی جنجالی است، بهتر است ناگفته باقی بمانند یا به طور غیرمستقیم بیان شوند. امروز موقعیتی پیش می آید که اگر درآن مثل همیشه رک و جسور باشید ضررهای احتمالی متوجهتان خواهند شد. صبر و حوصله داشته باشید و زندگی خود را بازیچه ی آرزوهای غیرواقعی و محال نکنید.

رنگ شانس شما: بنفش

عدد شانس شما: ۱

 

فال روزانه متولدین ماه دی

یکی از اطرافیان شما که بسیار دوستش دارید به کمکتان نیاز دارد. در واقع او راه درست چیزی را نمی داند و خود را سرگرم چیزهایی کرده است که او را از هدفش دور می کنند. در حال حاضر هیچ چیز به اندازه حمایت فکری و عاطفی شما در این شرایط به او کمک نخواهد کرد. صادقانه و از صمیم قلب خواسته تان را با خدا در میان بگذارید و صبر داشته باشید. به خوشی های زندگی فکر کنید و شک و بدبینی را از خود دور کنید.

رنگ شانس شما: زرد

عدد شانس شما: ۲

 

فال روزانه متولدین ماه بهمن

بی ملاحظگی و خودخواهی دیگران گاهی شما را به شدت ناراحت می کند. احساس می کنید بعضی ها از روابط خود با شما سواستفاده می کنند. کمی صبر کنید و اگر این روند ادامه پیدا کرد سریعاً جلوی آن را بگیرید. از طرف دیگر بعضی حرف ها و رفتار شما هم دیگران را ناراحت یا حتی عصبی می کند. قولی را که از عهده اش برنمی آیید ندهید، در برخوردهای خود صادق تر باشید و اجازه ندهید اعتمادشان از شما سلب شود.

رنگ شانس شما: بنفش

عدد شانس شما: ۵

 

فال روزانه متولدین ماه اسفند

کاری را مرتب به تاخیر می اندازید ولی دلهره و نگرانی آن همیشه با شما است. زودتر دست به کار شوید و آن را به اتمام برسانید. مراقب باشید چون ممکن است مخارجتان به طور ناگهانی زیاد شود و دچار ولخرجی شوید. سفر خوبی در انتظارتان است. به خانواده خود بیشتر اهمیت بدهید. سعی کنید دوستان بیشتری برای خودتان پیدا کنید. از غیبت و بدگویی بپرهیزید. مشغول آرزوها ورویاهای واهی نشوید.

رنگ شانس شما: نیلی

عدد شانس شما: ۱۰

 

اگر امروز روز تولدتان است

اکتویا اسپنسر (بازیگر) هم متولد امروز است. قدرت انعطاف پذیری بسیار بالایی دارید و خود را با شرایط وفق می دهید. برای آنچه که می خواهید تلاش می کنید و مسیر زندگیتان کاملاً روشن است. با این حال همیشه ایده آل گرا هستید و به حفظ شخصیت و احترام خود اهمیت بسیار می دهید.

دسته بندی : فال روزانه
نویسنده : ناصری (مدیر)
آمار مطلب : 1078 بازدید
تاریخ ارسال مطلب : 26 می 2012

یک دیدگاه بنویسید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سایت هر روز آپدیت می شود. با عضویت در خبرنامه سایت، مطالب جدید هر روز به ایمیل شما فرستاده می شود. لطفا ایمیل خود را در فیلد پایین وارد نمایید...

راهنمای عضویت در خبرنامه (تصویری)

برای عضویت ایمیل خودتون رو وارد کنید

  • تبلیغات متنی
  • تبلیغات متنی