فال روزانه امروز جمعه مورخ  ۵ خرداد ۱۳۹۱ هجری شمسی برابر با ۳ رجب ۱۴۳۳ هجری قمری و ۲۵ می۲۰۱۲

 

فال روزانه متولدین ماه فرودین

کارهایی وجود دارند که می توانید در آنها بدرخشید. کافی است استعدادهای خود را کشف کنید و به خودتان ایمان داشته باشید. از دوران کودکی خود ر در انجام کاری خاص ناتوان می دانسته اید و به همین دلیل تلاشی برای آن نکرده اید، در حالی که اتفاقا در این زمینه بسیار مستعد هستید. روند تازه ای در محل کارتان به وجود آمده که شاید در نگاه اول چندان خوشایند نباشد. ولی به شما توصیه می کنیم بر خلاف جریان آب شنا نکنید و خود را با شرایط وفق دهید.

رنگ شانس شما: صورتی

عدد شانس شما: ۸

 

فال روزانه متولدین ماه اردیبهشت

آیا کاری که در حال حاضر در حال انجامش هستید واقعاً چیزی است که می خواهید؟ شاید جوابتان منفی باشد، ولی مطمئن باشید پله های پیشرفت را به سرعت طی خواهید کرد و وارد مراحل جدیدی خواهید شد. رفتار بعضی همکاران یا همکلاسیتان ناراحت کننده است و هرچه زمان می گذرد حساسیت شما بیشتر می شود. مطمئناً آنها هم دلایلی برای کارهای خود دارند، پس یک طرفه قضاوت نکنید. کسی که دوستش دارید بیشتر به توجهتان نیاز دارد ولی شما تا حدی از او غافل شده اید. از امروز شروع کنید و این کوتاهی را جبران کنید.

رنگ شانس شما: آبی

عدد شانس شما: ۷

 

فال  روزانه متولدین ماه خرداد

کسی حاضر است در زمینه ای به شما کمک کند و شما می توانید به او اعتماد کنید. امروز ممکن است احساس خستگی کنید یا حس کنید که در حقتان بی انصافی شده است. شاید حس کنید که هرگاه قدمی به سمت جلو بر می دارید، یک قدم به عقب بر می گردید و در نتیجه همیشه در همان نقطه همیشگی خواهید ماند. شاید دلیل این امر این باشد که نمی توانید شفاف فکر کنید. به زودی سفر کوتاهی در پیش دارید که در آن بعضی از کسانی را که مدت هاست ندیده اید می بینید.

رنگ شانس شما: صورتی

عدد شانس شما: ۵

 

فال روزانه متولدین ماه تیر

امروز به حدس و گمان های خود اعتماد نکنید چون به شما راست نمی گویند. پتانسیل های خود را دست کم نگیرید و مطمئن باشید که سرنوشت شما تا حد زیادی به خودتان بستگی دارد. اگر شغلی ندارید امروز جست و جو را شروع کنید چون زمان مناسب آن فرا رسیده است. در رابطه عاطفی خود اعتدال را رعایت کنید، حتی ممکن است از نظر اقتصادی هم در این روابط دچار افراط شوید. رعایت اعتدال و میانه روی درهر کاری به نفع ما است.

رنگ شانس شما: زرد

عدد شانس شما: ۴

 

فال روزانه متولدین ماه مرداد

امروز در مورد مسائلی که مورد حساسیت دیگران است صحبت نکنید. امروز از نظر اجتماعی بسیار فعال خواهید بود، افرادی به نزدتان می آیند و به دیدن افرادی می روید. در یک فعالیت گروهی شرکت می کنید و در بحث های جدی ولی صمیمانه ای شرکت می کنید. اما بهتر است امشب را استراحت کنید و خود را از هیاهوی جمع دور نگه دارید. در یکی دو روز اخیر کارهایی را انجام داده اید که آرزو می کنید هرگز انجام نداده بودید، نگران نباشید چون برای جبران فرصت هست.

رنگ شانس شما: نقره ای

عدد شانس شما: ۶

 

فال روزانه متولدین ماه شهریور

قدرت شما از آنچه که فکر می کنید بیشتر است. این جمله را همیشه در ذهن خود نگاه دارید و هرگز اجازه ندهید احساس ناتوانی و ضعف به سراغتان بیاید. اگر چه زندگیتان دچار روزمرگی شده و احساس می کنید با گذشته تفاوتی نکرده است، در واقع در موقعیتی قرار گرفته اید که شما را گیج کرده است. شاید انتخاب نکردن هم نوعی انتخاب باشد، در واقع شما این بلاتکلیفی و بی تصمیمی را خودتان انتخاب کرده اید. هرچه زودتر هدفی برای زندگیتان تعیین کنید و برنامه ریزی را شورع کنید. مطمئناً نتیجه خوبی در انتظار شما است.

رنگ شانس شما: قرمز

عدد شانس شما: ۱۱

 

فال روزانه متولدین ماه مهر

ایده های جالبی در ذهنتان هست، اما فراموش نکنید که ایده ها اگر مورد آزمایش و چالش قرار نگیرند، یا فراموش می شوند یا هرروز به تعویق می افتند. پس زودتر آنها را مطرح کنید یا مقدمات انجامشان را فراهم کنید. اگر واقعاً می خواهید قدرتمند باشید لازم است به نقاط ضعف خود اقرار کنید چون تنها بعد از اقرار به آنهاست که می توانید در جهت رفعشان اقدام کنید. بعضی از اطرافیانتان تنها به فکر خرده گرفتن و غر زدن هستند، تا می توانید از آنها دوری کنید چون تاثیر منفی چنین افرادی از آنچه تصور می کنیم بیشتر است.

رنگ شانس شما: بنفش

عدد شانس شما: ۱۰

 

فال روزانه متولدین ماه آبان

امروز چه از نظر فکری و چه از نظر احساسی بی قرار هستید. پس سعی کنید تحرک بیشتری داشته باشید تا این انرژی منفی به روشی درست تخلیه شود. کاری متفاوت انجام دهید، حتی تغییرات کوچک در دکوراسیون خانه می تواند به کاهش استرس کمک کند. ممکن است ناچار شوید در برنامه های اقتصادی خود تغییراتی ایجاد کنید، اما این تغییرات تنها شما را تحت تاثیر قرار نمی دهد بلکه دیگران نیز تحت تاثیر قرار خواهند گرفت. پس بیشتر حواستان را جمع کنید.

رنگ شانس شما: صورتی

عدد شانس شما: ۹

 

فال روزانه متولدین ماه آذر

مسائل اقتصادی، وام ها، قراردادها، حساب بانکی و مالیات امروز مهم ترین کارهای شما هستند. جزییات ریزی وجود دارند که باید به آنها برسید. دوستان و اعضای خانواده از شما توقعاتی دارند که کاملاً از آنها آگاه هستید. لازم نیست احساسات خود را نادیده بگیرید، فقط قبل از اینکه در عشق و احساسات غرق شوید مطمئن شوید که به وظایف و کارهای مهم خود رسیدگی کرده اید. بعضی مسائلی را که تا به حال در موردشان سکوت کرده اید با کسی که دوستش دارید مطرح کنید.

رنگ شانس شما: قهوه ای

عدد شانس شما: ۱۲

 

فال روزانه متولدین ماه دی

مراقب باشید زیاد خرج نکنید چون در حال حاضر مهم ترین کار شما پس انداز کردن است. شاید الان رئیس نباشید ولی پتانسیل مدیریت را دارید، فقط اجازه بدهید دیگران شما را بهتر بشناسند و متوجه ارزش واقعی شما و قدرتتتان بشوند. اما چون ماه امروز در مقابل برج دی قرار می گیرد ممکن است در ارتباطات خود با دیگران دچار مشکل شوید. البته این مشکل تنها به شما اختصاص ندارد بلکه دیگران هم گاهی در ارتباط با شما دچار این مشکل می شوند!

رنگ شانس شما: خاکستری

عدد شانس شما: ۱۰

 

فال روزانه متولدین ماه بهمن

شما در کارهای گروهی بسیار موفقید، و دیگران را نیز به خوبی هدایت می کنید. اما یادتان باشد ریاست و مدیریت با غرور و خودبرتربینی متفاوت است. امروز روزی سرشار از خلاقیت است، به خصوص در محیط خانه و خانواده ایده های بسیار جالبی به ذهنتان خواهد رسید. در روابط عاطفی خود موفق تر از قبل هستید ولی لازم است با کسی که دوستش دارید صادق تر باشید و هیچ وقت حقیقت را از او پنهان نکنید.

رنگ شانس شما: نارنجی

عدد شانس شما: ۲

 

فال روزانه متولدین ماه اسفند

کسی یا کسانی که به آنها با بدبینی نگاه می کنید آنقدرها بدنیستند. از لاک خود بیرون بیایید و سعی کنید آنها را بیشتر بشناسید چون می توانند حتی دوستان خوبی برایتان باشند. در محل کار یا تحصیل به هیچ عنوان وارد حاشیه نشوید و تنها بر کار تمرکز کنید. علیرغم اینکه نسبت به روزهای گذشته آرام تر و خوشحال تر هستید، هنوز بعضی نگرانی ها آزارتان می دهند. طبیعی است چون در آستانه وارد شدن به مراحل جدیدی از زندگی خود هستید. پس استرستان را در همین حد نگه دارید و از آن تنها برای بهتر کردن اوضاع استفاده کنید.

رنگ شانس شما: خاکی

عدد شانس شما: ۳

 

اگر امروز روز تولدتان است

جان سی ریلی (بازیگر) هم متولد امروز است. عقاید و ایده های شما برایتان بسیار مهم هستند و علایقتان را با جدیت دنبال می کنید. با این حال این علایق دائماً در حال تغییر هستند. هرگز نسبت به آنچه در جامعه می گذرد بی تفاوت نیستید و به همین دلیل وقایع و اخبار را با علاقه دنبال می کنید. شما از قدت تکلم بالایی برخوردار هستید و هیچ ابایی از بیان عقایدتان ندارید.

دسته بندی : فال روزانه
نویسنده : ناصری (مدیر)
آمار مطلب : 1095 بازدید
تاریخ ارسال مطلب : 25 می 2012

یک دیدگاه بنویسید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سایت هر روز آپدیت می شود. با عضویت در خبرنامه سایت، مطالب جدید هر روز به ایمیل شما فرستاده می شود. لطفا ایمیل خود را در فیلد پایین وارد نمایید...

راهنمای عضویت در خبرنامه (تصویری)

برای عضویت ایمیل خودتون رو وارد کنید

  • تبلیغات متنی
  • تبلیغات متنی