فال پنج شنبه ۴ خرداد ۹۱

فال روزانه امروز پنجشنبه مورخ  ۴ خرداد ۱۳۹۱ هجری شمسی برابر با ۲ رجب ۱۴۳۳ هجری قمری و ۲۴ می۲۰۱۲

 

فال روزانه متولدین ماه فرودین

شاید مهم ترین نیاز شما در حال حاضر تلاس برای یافتن یک راه حل باشد. مهم ترین مانع بر سر راه این راه حل اکراه شما نسبت به این رویارویی با این مشکل است. شاید از خودتان بپرسید چرا من باید با این مشکل روبرو شوم؟ آیا این عادلانه است؟ اشکال کار من کجا بوده است؟ و … بهتر است همه این حرف ها را کنار بگذارید، مشکل خود را بپذیرید و برای رفع آن بیشترین تلاش را بکنید. به زودی عبور سیاره ونوس خلاقیت، عشق، زیبایی و دستاوردهای مالی را برایتان رقم خواهد زد.

رنگ شانس شما: قرمز

عدد شانس شما:۹

 

فال روزانه متولدین ماه اردیبهشت

مسلماً به همه آرزوهایتان نخواهید رسید، ولی لحظات فوق العاده ای در انتظارتان است. امروز بهترین زمان برای رسیدگی به نیازها و احساساتتان است، پس راجع به آنها فکر کنید و ببینید دقیقا چه می خواهید و چه احساساتی دارید. هرچه سرتان شلوغ تر می شود، زمان کمتری را به برنامه ریزی اختصاص می دهید پس همین الان دست به کار شوید و با توجه به نیازها و احساساتتان برنامه درستی برای زندگی بریزید. به تازگی کمتر با خودتان خلوت کرده اید، توصیه می شود همزمان با حفظ دوستی ها و رفت و آمدهای فامیلی، حریم خصوص خود را هم داشته باشید و زمانی را فقط و فقط به خودتان اختصاص دهید.

رنگ شانس شما: نارنجی

عدد شانس شما: ۱۱

 

فال  روزانه متولدین ماه خرداد

شما ذهنی قدرتمند و مستقل دارید، این ذهن قدرتمند تنها به خود شما کمک نمی کند بلکه در مواقع نیاز به دیگران هم کمک می کند. چون اعضای خانواده به توانایی های شما ایمان دارند، در موارد زیادی از شما مشورت می خواهند که یکی از این موارد امروز پیش می آید. اگر کسی شما را به کاری تشویق می کند، تنها به خودتان فکر کنید و منافع خودتان را در نظر بگیرید. به کسانی که حسن نیت خود را ثابت نکرده اند اعتماد نکنید. لازم است با کسی که دوستش دارید صادق تر باشید.

رنگ شانس شما: مشکی

عدد شانس شما: ۸

 

فال روزانه متولدین ماه تیر

اگر موقعیت یا شخصی شما را گیج و سردرگم کرده است، فعلا آن را رها کنید. اگرچه حسس ششم قدرتمندی دارید، ولی نمی توانید در هر موردی به آن تکیه کنید. در موقعیتی قرار گرفته اید که خود را کاملاً ناتوان می بینید. در چنین موقعیتی تنها از خدا کمک بخواهید چون بدون کمک او هر تلاشی بی اثر خواهد بود. هم زمان به مسائل زیادی فکر می کنید و فکرتان به چیزهای زیادی مشغول شده است. بعضی از تصمیم هایی که می گیرید تنها بر خود شما اثر ندارند بلکه زندگی دیگران را هم تحت تاثیر قرار می دهند پس هوشیار باشید.

رنگ شانس شما: بنفش

عدد شانس شما: ۵

 

فال روزانه متولدین ماه مرداد

عملکرد شما در بعضی موارد درست نبوده است. در بعضی چیزها کوتاهی کرده اید و در برخورد با بعضی افراد نکاتی را رعایت نکرده اید. آنچه امروز به عنوان یک مشکل بر سر راه شما است نتیجه همین کوتاهی ها و بعضاً اشتباهاتی است که در گذشته ای نه چندان دور مرتکب شده اید. لازم است گذشته را به دقت مرور کنید و از این اشتباهات در س بگیرید. اگرچه طرف مقابلتان هم نقاط ضعفی دارد، برخوردهای شما به بعضی مشکلات در رابطه عاطفیتان لطمه زده است.

رنگ شانس شما: قهوه ای

عدد شانس شما: ۱۲

 

فال روزانه متولدین ماه شهریور

هرچه قدرت شما در زمینه ای بیشتر باشد، مسئولیتتان هم بیشتر خواهد بود. این قدرت را در راه درست به کار بگیرید و اجازه بدهید تا دیگران هم از آن استفاده کنند. این قدرت می تواند مالی، روحی یا فکری باشد. شما تودار و کم حرف هستید، در عوض فکر و تخیلی قدرتمند دارید و این قدرت تفکر می تواند تغییرات مثبتی در زندگی شما و دیگران به وجود آورد. موردی هست که دوست دارید فقط خودتان راجع به آن تصمیم بگیرید، و به همین دلیل سکوت را ترجیح می دهید. اما این تصمیم دیگران را هم تحت تاثیر قرار خواهد داد پس آنها نیز حق دارند که بدانند و نظر بدهند.

رنگ شانس شما: سبز

عدد شانس شما: ۷

 

فال روزانه متولدین ماه مهر

چگونه می توان افراد خوب را از بد تشخیص داد؟ اصلا معیار خوب بودن چیست؟ اگر معیار روشنی در ذهن ندارید، یا اگر به درستی معیاری که در ذهن دارید مطمئن نیستید، در مورد دیگران قضاوت نکنید و رفتاری را نشان ندهید که خدای نکرده بعدها باعث شرمندگیتان شود. حالا که کمی با مشکلات مالی روبرو هستید (حتی ممکن است شغل خود را از دست داده باشید) مخارجتان را بیشتر کنترل کنید. دوستی از شما ناراحت است اما شما حتی لحظه ای به او فکر نکرده اید. این دوست یکی از نزدیک ترین دوستان شماست.

رنگ شانس شما: خاکستری

عدد شانس شما: ۴

 

فال روزانه متولدین ماه آبان

هرچه مهربان تر باشید، سخاوت دیگران بیشتر شامل حالتان می شود. البته ممکن است با کسی به خوبی و مهربانی رفتار کنید و جوابی را که انتظار دارید را نگیرید. اما مطمئن باشید کسی یا کسانی هستند که چشم هایشان را به روی خوبی های شما نمی بندند و همیشه در صدد جبران هستند. به زودی خواهید دانست که آیا دوست جدیدی که وارد زندگی شما شده است به دردتان می خورد یا نه. به هر حال خیلی ها بر سر راه ما قرار می گیرند که بعد از مدت نه چندان زیادی متوجه تفاوت های مشکل آفرین آنها با خودمان می شویم.

رنگ شانس شما: قرمز

عدد شانس شما: ۷

 

فال روزانه متولدین ماه آذر

دوستی با شما تماس می گیرد و خبر ناخوشایندی را به شما می دهد که کل روز ذهن شما را آشفته خواهد کرد. چون در کل فردی تودار و کم حرف هستید، و ترجیح می دهید مشکلاتتان را خودتان حل کنید، دیگران غالباً از آنچه دردلتان می گذرد بی خبر هستند. فراموش نکنید هیچ کس به تنهایی از عهده همه کارها بر نمی آید پس هیچ اشکالی ندارد اگر گاهی با دیگران در مورد مشکلاتتان صحبت کنید. امروز در گفتگویی منطقی با کسی عصبانی می شوید و حالت دفاعی به خود می گیرید. این شخص هیچ قصد بدی ندارد، پس بدون تعصب و پیش داوری به حرف هایش گوش کنید.

رنگ شانس شما: نیلی

عدد شانس شما: ۳

 

فال روزانه متولدین ماه دی

اعتماد به نفس شما دیگران را مجذوب می کند، و همین اعتماد به نفس سبب موفقیت های پیاپی شما است. چیزی که انتظارش را داشتید اتفاق نیفتاده است ولی در عوض طی روزهای آینده اتفاقات جالب تری در انتظارتان است. یادتان باشد بین تئوری و عمل فاصله زیادی است. بعضی برنامه ها را تنها در ذهنتان نگه داشته اید و در عمل کار خاصی برایشان انجام نداده اید. این برنامه ها خوب و شدنی هستند، کافیست عزم خود را جزم کنید. به زودی هدیه ای می گیرید که شدیداً خوشحالتان می کند.

رنگ شانس شما: ارغوانی

عدد شانس شما: ۱۰

 

فال روزانه متولدین ماه بهمن

آنچه به آن احتیاج دارید لیست کارهایی که باید انجام شوند نیست، بلکه لیست کارهایی است که نباید انجام دهید. بعضی کارهایی که انجام می دهید کاملاً غیرضروری هستند، و بعضی حتی به زندگی یا روابط انسانیتان لطمه می زنند. در کارهایی که می کنید و تصمیم هایی که می گیرید، دیگران را هم مدنظر قرار دهید تا شما را به خودخواهی محکوم نکنند. اگر در روابط عاطفیتان نسبت به چیزی شک و تردید دارید (نسبت به احساس خودتان، احساس طرفتان، یا هر چیز دیگری) قبل از هر اقدامی این شک و تردید را رفع کنید و هیچ چیز مبهمی باقی نگذارید.

رنگ شانس شما: زرد

عدد شانس شما: ۲

 

فال روزانه متولدین ماه اسفند

از شرایط کاری خود چندان راضی نیستید. چیزی در محیط تحصیل یا کار شما را آزار می دهد، به هرحال چاره ای نیست جز اینکه فعلا دست نگه دارید و خود را با شرایط وفق دهید. زندگی شما به نقطه عطفی نزدیک می شود. آیا این نقطه عطف بزرگ و حیاتی است؟ هرگز نمی توان این سوال را با اطمینان پاسخ داد، ولی احتمالاً این تغییر مثبت خواهد بود. سعی کنید برای رهایی از استرس و نگرانی، بیشتر ورزش کنید و رابطه خود را با اطرافیان تقویت کنید.

رنگ شانس شما: سرخابی

عدد شانس شما: ۱

 

اگر امروز روز تولدتان است

جول (خواننده و آهنگساز) نیز متولد امروز است. شما جذاب، خوش سر و زبان و باهوش هستید. همیشه برای مشکات خود و دیگران راه حلی پیدا می کنید. کودکان را بسیار دوست دارید و می توانید مادر یا پدر خوبی شوید. ذهن شما همواره در حال فعالیت است و عاشق هنرهای خلاقانه هستید.

دسته بندی : فال روزانه
نویسنده : ناصری (مدیر)
آمار مطلب : 1542 بازدید
تاریخ ارسال مطلب : 24 می 2012
۲ نظر برای “ فال پنج شنبه ۴ خرداد ۹۱ ”
 1. salar گفت:

  fale man mesle haghoghat bod
  mamnon az shoma

  • ناصری گفت:

   سلام و وقت بخیر ..
   از اینکه به پاتوق سرا اومدین خیلی ممنون

   تیم پاتوق سرا هم سعی می کنه که فال و مطالب رو از منابع واقعی و اصلی برداره و به اشتراک بگذاره …

   باز هم سر بزنید ….

یک دیدگاه بنویسید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سایت هر روز آپدیت می شود. با عضویت در خبرنامه سایت، مطالب جدید هر روز به ایمیل شما فرستاده می شود. لطفا ایمیل خود را در فیلد پایین وارد نمایید...

راهنمای عضویت در خبرنامه (تصویری)

برای عضویت ایمیل خودتون رو وارد کنید

 • تبلیغات متنی
 • تبلیغات متنی