فال چهار شنبه ۳ خرداد ۹۱

فال روزانه امروز چهار شنبه مورخ  ۳ خرداد ۱۳۹۱ هجری شمسی برابر با ۱ رجب ۱۴۳۳ هجری قمری و ۲۳ می۲۰۱۲

 

فال روزانه متولدین ماه فرودین

شما از قدرت درونی بالایی برخوردارید که در واقع وجه تمایز شما از دیگران است. اراده و انگیزه ای که دارید به شما در رویارویی با چالش های زندگی و غلبه بر موانع زندگی کمک می کند. اگر راه حلی وجود داشته باشد آن را پیدا خواهید کرد بنابراین این قدر نگران نباشید. دوستان خود را از بین افراد خوش بین و مثبت اندیش انتخاب کنید. امروز در مورد مسئله مهمی که در خانواده تان به وجود آمده صحبت کنید و به جای سکوت آن را مستقیماً مطرح کنید

رنگ شانس شما: صورتی

عدد شانس شما: ۱

 

فال روزانه متولدین ماه اردیبهشت

امروز از انرژی زیادی برخوردار خواهید بود و بنابراین می توانید به کارهای عقب افتاده زندگیتان رسیدگی کنید. تغییرات مثبتی ایجاد می شود و ناگهان خود را در نزدیکی رویاهایتان خواهید یافت. به زندگی از زاویه ای متفاوت نگاه خواهید کرد و دیدتان وسعت پیدا می کند. در حال حاضر از پتانسیل بالایی برای موفقیت برخوردارید، کافی است نگرشی درست داشته باشید. اگر جای یک رابطه عاطفی خوب و سالم در زندگیتان خالی است، امسال سال مناسبی برای یافتن نیمه گمشده شماست.

رنگ شانس شما: آبی

عدد شانس شما: 9

 

فال  روزانه متولدین ماه خرداد

بهتر است در این مورد خاص (که در حال حاضر با آن روبرو هستید) محتاطانه و محافظه کارانه عمل کنید و اصلا بی گدار به آب نزنید. به اشتباهات گذشته خود نگاهی بیندازید و ببینید هرکجا که تصمیم عجولانه ای گرفته اید دچار پشیمانی شده اید. به زودی فرصتی برای دیدار کسانی که مدت هاست آنها را ندیده اید فراهم می شود. پول کوچکی به دستتان رسیده که نباید بیهوده خرج شود. موردی پیش می آید که به تنهایی از عهده اش برنخواهید آمد پس خود را برای کمک خواستن از کسی آماده کنید.

رنگ شانس شما: قرمز
عدد شانس شما: ۵

 
فال روزانه متولدین ماه تیر

ایده ای را مطرح می کنید که با آن مخالفت می شود، کاملاًطبیعی است چون دیگران مثل شما فکر نمی کنند. سعی کنید در عین احترام به نظر دیگران، کورکورانه تحت تاثیرشان قرار نگیرید. در زندگی عاطفی خود تحولات مثبتی ایجاد و خود را از کلیشه ها و تکرارها رها کنید. از آن جایی که ماه تولد شما تحت تاثیر سیاره ماه و نیروهای مخفی آن بوده است، شخصیت شما تا حدی بی ثبات و حتی گاهی از نظر دیگران عجیب و غریب است. اما برای رهایی از استرس کارهایی را بکنید که واقعاً خوشحالتان می کنند، اگرچه دیگران آن را درک نکنند.

رنگ شانس شما: زرد

عدد شانس شما: ۳

 

فال روزانه متولدین ماه مرداد

چون عنصر وجود شما آتش است سرعت فکر و عمل شما بالا است، به طوری که گاهی بدون داشتن اطلاعات کافی یا بدون اینکه همه جوانب را سنجیده باشید عمل می کنید. اما این کار می تواندخطرناک باشد چون هرچه تعداد کارهایی که به عهده می گیرید بیشتر باشد، توجه شما به هریک از آنها کمتر خواهد شد. تا در مورد چیزی مطمئن نشده اید راجع به آن صحبت نکنید. خرج کوچکی پیش آمده که ناچار باید آن را بپردازید اما تا آخر این ماه پول خوبی به دستتان خواهد رسید.

رنگ شانس شما: نارنجی

عدد شانس شما: ۴

 

فال روزانه متولدین ماه شهریور

خود را برای پذیرش چیز تازه ای آماده می کنید. مراقب باشید رقیبتان گوی سبقت را از شما نرباید. پیشرفت های تازه ای در زندگی حرفه ایتان به وجود خواهد آمد و طی مکالماتی هرگونه شک و تردیدی مرتفع خواهد شد. بعضی چیزها در ذهنتان می گذرد و در طول روز چندین بار تکرار می شود. امروز حس ششمتان بسیار قوی خواهد بود. نگرانی های آینده را کنار بگذارید و تنها به لحظه ای که در آن هستید فکر کنید، چون آینده تان روشن و امیدوار کننده است.

رنگ شانس شما: سفید

عدد شانس شما: ۶

 

فال روزانه متولدین ماه مهر

امروز زمان مناسبی برای شروع کارها و فعالیت های جدید است. ممکن است در محل کار وظایف جدیدی بر عهده شما گذاشته شود یا ترفیع رتبه بگیرید، که مطمئناً در موقعیت جدیدتان خواهید درخشید. امروز در کل روز خوبی خواهد بود و به سراغ هر کاری که می روید موفق خواهید بود. از نظر عاطفی امروز سبک و خوشحال هستید و از مصاحبت با کسی که دوستش دارید لذت خواهید برد. برای حفظ سلامت و شادابی خود، عادات بد غذایی را کنار بگذارید و حتما ورزش کنید.

رنگ شانس شما: قهوه ای

عدد شانس شما: ۱۲

فال روزانه متولدین ماه آبان

نیاز شما به سفر، تفریح و دوستی های تازه بیشتر خواهد شد. شاید لازم باشد در مورد طرز زندگیتان یک تجدید نظر حسابی بکنید تا سطح استرس زندگیتان کمتر شود. در مسائل عاطفی انعطاف پذیر تر باشید و اینقدر سخت نگیرید. اگر بعضی حساسیت هایتان را کمتر نکنید، این روابط را در معرض خطر جدی قرار خواهید داد. امروز مکالمات جالبی با دیگران خواهید داشت، فقط مراقب باشید کار به غیبت و بدگویی کشانده نشود!

رنگ شانس شما: سرخابی
عدد شانس شما: ۱۲

فال روزانه متولدین ماه آذر

 

به نظر می رسد که برنامه ریزی هایتان درست از آب درآمده و جواب می دهد. اگر همین طور ادامه دهید همه چیز به خوبی و خوشی تمام می شود و به هدفتان می رسید. به چیزی یا کسی وابسته شده اید که در مورد آن هنوز شک دارید. در واقع هنوز برای شناخت آن نیاز به زمان دارید پس در مورد پذیرفتن یا نپذیرفتن آن فعلا تصمیمی نگیرید. مسائل خصوصی زندگیتان را تنها با اشخاص مورداعتماد در میان بگذارید. قدر دوست های خوب خود را بدانید.

رنگ شانس شما: سبز

عدد شانس شما: ۵

 

فال روزانه متولدین ماه دی

طی روزهای اخیر به شدت تحت فشار و استرس بوده اید و با یکی از عزیزانتان مشاجره شدیدی داشته اید. شاید علت این همه فشار و استرس علاقه ای باشد که به او دارید. اگرچه امروز اوضاع آرام تر شده و عصبانیت هر دوی شما کم شده است، ولی فراموش نکنید که دعوا و جدل در هر رابطه سالمی وجود دارد پس خودتان را ناراحت نکنید. مهمانی ناخوانده از راه می رسد. وام یا قراردادی که به فکرش بودید ممکن است فعلا جور نشود. به زودی به خرید خواهید رفت و چیزهای زیبایی خواهید خرید.

رنگ شانس شما: قرمز

عدد شانس شما: ۱۲

 

فال روزانه متولدین ماه بهمن

امروز زمان بسیار مناسبی برای خرید یا اجاره خانه است. با اعضای خانواده و فامیل به خوبی ارتباط برقرار خواهید کرد و اگر قبلاً با چیزی مخالفت می کردند امروز موافقت خود را اعلام می کنند. اگرچه دیگران شما را به تفریح و گردش تشویق می کنند، در حال حاضر بهتر است بر کارهای مهم تر تمرکز کنید. مخارج غیرضروری مهم ترین چیزی هستند که در حال حاضر با آن روبرو هستید و باید آنها را تحت کنترل درآورید.

رنگ شانس شما: خاکستری

عدد شانس شما: ۷

 

فال روزانه متولدین ماه اسفند

باور کنید زندگی آنقدر ها که فکر می کنید سخت نیست بلکه همه چیز به نگاه شما بستگی دارد. بد نیست اگر گاهی به جای اضطراب و ناراحتی به مشکلات زندگی بخندیم و خود را رها کنیم. اعضای خانواده همیشه در کنارتان هستند پس نگران چه هستید؟ یادتان باشد اعتماد رکن اساسی یک رابطه است، پس شک و بدبینی را از خود دور کنید و به طرف مقابل اطمینان کنید. مطمئن باشید که او لیاقتش را دارد.

رنگ شانس شما: نیلی

عدد شانس شما: ۸

 

اگر امروز روز تولدتان است

نوامی کامپبل (سوپر مدل) هم متولد امروز است. شما خیلی زود هیجان زده می شوید، از بودن با کودکان لذت می برید، و وقتی در حال انجام کاری هستید، شدیداً در آن غرق می شوید. امسال اتفاق بسیار مهمی در زندگی شما می افتد که اهمیت آن از آنچه که ۱۱ سال پیش افتاد کمتر نیست.

دسته بندی : فال روزانه
نویسنده : ناصری (مدیر)
آمار مطلب : 1095 بازدید
تاریخ ارسال مطلب : 23 می 2012

یک دیدگاه بنویسید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سایت هر روز آپدیت می شود. با عضویت در خبرنامه سایت، مطالب جدید هر روز به ایمیل شما فرستاده می شود. لطفا ایمیل خود را در فیلد پایین وارد نمایید...

راهنمای عضویت در خبرنامه (تصویری)

برای عضویت ایمیل خودتون رو وارد کنید

  • تبلیغات متنی
  • تبلیغات متنی