فال پنج شنبه ۱۱ خرداد ۹۱

فال روزانه امروز پنج شنبه مورخ  ۱۱ خرداد ۱۳۹۱ هجری شمسی برابر با ۹ رجب ۱۴۳۳ هجری قمری و ۳۱ می ۲۰۱۲

فال روزانه متولدین ماه فروردین

در جلب اعتماد شخصی که می تواند رئیس، همسر یا شریک شما باشد موفق شده اید. پولی به دستتان می رسد که می توانید با آن کارهای موردنظر خود را انجام دهید. فقط مراقب باشید به درستی از آن استفاده کنید. یکی از نگرانی های بزرگ زندگیتان را پشت سر گذاشته اید و چشم به آینده دوخته اید. محیط خانه تان این روزها شاد و دوست داشتنی است پس سعی کنید زمان بیشتری را در کنار اعضای خانواده سپری کنید

رنگ شانس شما: خاکی

عدد شانس شما: ۶

 

فال روزانه متولدین ماه اردیبهشت

ممکن است از لحاظ مالی دچار مشکل کوچکی شوید. توجه خود را از مسائل کم اهمیت و جزئی منحرف و به مسائل مهم و حیاتی معطوف کنید. کم کم نگرانی هایتان کم می شود و احساس آرامش خواهید کرد. مشکلات مالی شما رفع خواهد شد. ولی توجه داشته باشید که بسیاری از این مشکلات از کارها و تصمیم های خود شما ناشی شده است. با توکل به خدا کاری را که به آن فکر می کنید آغاز کنید و مطمئن باشید موفقیت از آن شما است.

فال روزانه شما: بنفش

عدد شانس شما: ۴

 

فال روزانه متولدین ماه خرداد

اگر در روند انجام کارهایتان وقفه ایجاد شده یا با مشکلی روبرو شده اید از کاه کوه نسازید و مشکلات را از آنچه که هستند بزرگ تر نبینید. برای موفقیت هرچه بیشتر در کارتان ، اقدام به یادگیری مهارت های تازه کنید. از مصاحبت با کسی که مدت ها است او را ندیده اید استفاده کافی را ببرید. بد نیست اگر گاهی به خاطر کسانی که دوستتان دارند و تا به حال بارها در حقتان بزرگواری کرده اند از بعضی خواسته های خود بگذرید.

رنگ شانس شما: سفید

عدد شانس شما: ۱

 

فال روزانه متولدین ماه تیر

حس مسئولیت پذیری شما در موقع نیاز به کمکتان می آید. برای رسیدن به موفقیت لازم است با افراد مهم و سرشناس در ارتباط باشید. روابط عاطفی شما از همیشه محکم تر خواهد شد. عادات غذایی خوب و متناسب به سلامت شما کمک خواهد کرد. تدبیر و سیاست بیشتری را در انجام کارهایتان به کار بگیرید. بعضی حقایق را به راحتی افشا نکنید. به کسانی که دوستتان دارند حق بدهید که گاهی نگرانتان باشند.

رنگ شانس شما: آبی

عدد شانس شما: ۱۲

 

فال روزانه متولدین ماه مرداد

احساسات خود را کاملاً تحت کنترل خود داشته باشید و برای استحکام بیشتر روابط عاطفی خود تلاش کنید. مهارت ها و استعدادهای خود را اثبات کنید تا به جایگاهی که می خواهید برسید. بین دروغ گفتن و پنهان کردن حقیقت تفاوت بزرگی وجود دارد. بنابراین لازم نیست دروغ بگویید کافی است بعضی حقایق را بیان نکنید. دلتان را به چیزهای غیرممکن خوش نکنید و واقع بین باشید.

رنگ شانس شما: قرمز

عدد شانس شما: ۳

 

فال روزانه متولدین ماه شهریور

ممکن است عضو جدیدی به خانواده شما اضافه شود که شور و هیجان بی سابقه ای را به محیط خانه می آورد.. حمایت روحی خود را از همسر یا نامزدتان بیشتر کنید . توقعات خود را به طور دقیق مشخص کنید و با او در میان بگذارید. به فکر دوست ها و فعالیت های تازه باشید. اگر موقعیت سفر پیش آمد از آن نایت استفاده را ببرید. مشکل زندگیتان را با شخصی مورداعتماد درمیان بگذارید.

رنگ شانس شما: سرخابی

عدد شانس شما: ۱۰

 

فال روزانه متولدین ماه مهر

اگر کسی از اطرافیان شما غمگین و گرفته به نظر می رسد به سراغش بروید و از او دلجویی کنید. با همکارانتان رابطه صمیمانه تری برقرار کنید تا از بودن در محل کار لذت بیشتری ببرید . بزرگترین نعمتی که خداوند به شما هدیه کرده است برخورداری از مهارت های ارتباطی و داشتن دوستان خوب و صمیمی است. قدر این نعمت را بدانید و نهایت استفاده را از آن بکنید. به زندگی عشق بورزید و دست یاری خود را به سوی دیگران دراز کنید.

رنگ شانس شما: لیمویی

عدد شانس شما: ۲

 

فال روزانه متولدین ماه آبان

مشورت با افراد با تجربه درهای تازه ای را به روی شما می گشاید و شما را متوجه بعضی اشتباهاتتان می کند. ازابراز بعضی احساسات مثبت خودداری نکنید و دیگران را در شادی هایتان شریک کنید. از سفری که در پیش رو دارید نهایت استفاده را ببرید. از تجارب تازه ای بر سر راهتان قرار می گیرد نترسید و با آغوش باز آنها را بپذیرید. افسوس گذشته را نخورید و تنها زمان حال را در نظر بگیرید.

رنگ شانس شما: صورتی

عدد شانس شما: ۷

 

فال روزانه متولدین ماه آذر

گاهی در برقراری تعادل بین مخارج زندگی و درآمدتان به مشکل برمی خورید. توصیه ما این است که از خرید چیزهای غیرضروری یا سفرها و گردش های پرهزینه خودداری کنید. به یک مهمانی دعوت می شوید و اوقات خوبی را در آن خواهید گذراند. ممکن است اتفاق کوچک ولی جالبی بیفتد که اصلا انتظارش را هم نداشته اید. توکل به خدا را فراموش نکنید و در هر کاری از او کمک بخواهید.

رنگ شانس شما: قهوه ای

عدد شانس شما: ۹

 

فال روزانه متولدین ماه دی

کم کم به ذهنیت روشنی از جایگاه خود می رسید و مشخص می کنید که دیگران دقیقاً چه انتظاری از شما دارند. چند روز از کسی که دوستش دارید دور خواهید بود و این فرصت خوبی است برای اینکه خودتان را پیدا کنید و با روحیه ای شادتر و انرژی بیشتر به سمت او بازگردید. از همین امروز شروع کنید و پس اندازتان را بیشتر کنید چون خرج های غیرمنتظره ای در انتظارتان هستند.

رنگ شانس شما: زرد

عدد شانس شما: ۵

 

فال روزانه متولدین ماه بهمن

سفری در پیش دارید که پر از اتفاقات خوب و خوشایند است. این سفر می تواند به زندگی شما تنوع ببخشد یا بر تجاربتان بیفزاید. اگر احساس می کنید کسی به شما زور می گوید یا حقوقتان را رعایت نمی کند، هرگز سکوت نکنید و ناراحتیتان را ابراز کنید. وقت آن رسیده که کمی صرفه جویی کنید و پس اندازتان را بیشتر کنید. از کسی که دوستش دارید انتظارات بی جا نداشته باشید و لحظه ای خودتان را به جای او بگذارید.

رنگ شانس شما: نیلی

عدد شانس شما: ۸

 

فال روزانه متولدین ماه اسفند

مسیر زندگی شما از مدتی قبل عوض شده است، هرچند ممکن است خودتان متوجه این موضوع نشده باشید. از اینکه از کسی دور می شوید ناراحت نباشید چون این دوری در چشم به هم زدنی به پایان خواهد رسید. به دیدار کسانی خواهید رفت که بسیار دوستشان دارید. از این دیدار بیشترین استفاده را ببرید. موقعیتی برای رسیدگی به کارهای عقب مانده تان پیش می آید که ضروری است از آن استفاده کنید.

رنگ شانس شما: سبز

عدد شانس شما: ۱۱

 

اگر امروز روز تولدتان است

آرون وولپاتی (بازیکن هاکی) هم متولد امروز است. همیشه از اینکه گرفتار روزمرگی شوید می ترسید چون عاشق آزادی هستید. به همین دلیل به شما پیشنهاد می کنیم یک شغل آزاد را انتخاب کنید. شما در هر کاری سریع هستید، در حرکت، در صحبت کردن و در تصمیم گیری. اما در عین حال دقت شما بالا است و در کارهایی که با دست انجام می شوند از مهارت بالایی برخوردارید.

دسته بندی : فال روزانه
نویسنده : ناصری (مدیر)
آمار مطلب : 1017 بازدید
تاریخ ارسال مطلب : 31 می 2012

یک دیدگاه بنویسید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سایت هر روز آپدیت می شود. با عضویت در خبرنامه سایت، مطالب جدید هر روز به ایمیل شما فرستاده می شود. لطفا ایمیل خود را در فیلد پایین وارد نمایید...

راهنمای عضویت در خبرنامه (تصویری)

برای عضویت ایمیل خودتون رو وارد کنید

  • تبلیغات متنی
  • تبلیغات متنی