فال روزانه امروز یکشنبه مورخ  ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۱ هجری شمسی برابر با ۲۸جمادی الثانی ۱۴۳۳ هجری قمری و ۲۰ می۲۰۱۲

 

 

فال روزانه متولدین ماه فرودین

امروز برای شما روز پر مشغله ای خواهد بود به طوری که حتی بعضی کارهای شخصیتان تحت الشعاع قرار خواهند گرفت. شما در کل فردی فعال هستید و یک جا نشستن و تنبلی با روحیاتتان سازگار نیست. با این حال توصیه می شود به خودتان استراحتی بدهید و به زندگی شخصی و روابط انسانیتان بیشتر اهمیت بدهید. مدتی پیش در روابط عاطفی خود شخصی را رنجانده اید بهتر است به سراغش بروید و از او دلجویی کنید. البته این لزوماً به معنای یک شروع دوباره نیست بلکه تنها وسیله ای است برای زدودن کدورت ها و کینه ها.

رنگ شانس شما: صورتی

عدد شانس شما: ۳

 

فال روزانه متولدین ماه اردیبهشت

آنچه لازم است جدی تر گرفته شود و جای آن در زندگی شما خالی است ورزش و تحرک است. تنبلی را کنار بگذارید و به طور مرتب ورزش کنید چون با این کار علاوه بر داشتن بدنی متناسب و قوی روحیه ای شاد خواهید داشت. در محل کار بعضی مسائل را همچنان پنهان نگه دارید و وقتی کسی رازی را با شما در میان می گذارد، از هر گونه اظهار نظر بپرهیزید. حسادت در بعضی زمینه ها نه تنها مخرب نیست بلکه باعث پیشرفت است، فقط مراقب باشید این رقابت از حد خاصی فراتر نرود. رفت و آمد مهمان به خانه شما خوب است ولی نباید از حد خاصی بیشتر شود.

رنگ شانس شما: مشکی

عدد شانس شما: ۷

 

 فال  روزانه  متولدین ماه خرداد 

درست است که تنها به دنبال تنوع و تجارب تازه هستید، اما مطمئن باشید بعضی چیزهایی که به نظر تکراری و یکنواخت می رسند در زندگی شما نقشی مهم داشته و مطمئناً نبودشان شما را آزار خواهد داد. امروز کسی چیزی را از شما می خواهد، بهتر است واقع بین باشید و قولی ندهید که از حد توانتان بیشتر باشد. نسبت به بعضی مسائل مهم زندگی بی تفاوت و بی توجه هستید، و همین امر اطرافیان شما را عصبانی و ناراحت می کند. بهتر است گاهی به حرف آنها توجه کنید چون رفتار آنها از سر خیرخواهی است.

رنگ شانس شما: خاکستری

عدد شانس شما: ۱۲

 

فال روزانه متولدین ماه تیر

حالا که یکی از کارهای مهم زندگیتان را انجام داده اید، آن را نقطه پایان ندانید و هرچه زودتر هدف دیگری را برای زندگیتان تعیین کنید. اگر به دنبال درآمد بیشتر هستید تلاش و پرس و جوی خود را بیشتر کنید. اگر منتظر نتایج یک آزمون یا مصاحبه هستید همچنان صبر کنید و در صورت عدم موفقیت دوباره تلاش کنید. در مورد مسائل پیش پا افتاده با کسانی که دوستشان دارید بحث و مشاجره نکنید. همچنان مانند گذشته به زندگی عشق بورزید و دیگران را یاری کنید.

رنگ شانس شما: نقره ای

عدد شانس شما: ۶

 

فال روزانه متولدین ماه مرداد

رازهای دیگران را همچنان در دل نگاه دارید و کاری را مرتکب نشوید که اعتماد دیگران را از شما سلب می کند. یکی از اعضای خانواده شدیداً به شما وابسته است و به کمکتان احتیاج دارد. همیشه دست یاریتان را به سمتش دراز کنید. اجازه ندهید مسائل مادی بین شما و یکی از عزیزانتان فاصله بیندازد. احساس حسادت و رقابت خود را کنترل کنید و اجازه ندهید بر روابط انسانیتان سایه بیفکند. به چیزی که می خواهید می رسید، قدر آن را بدانید چون آسان به دست نیامده است.

رنگ شانس شما: ارغوانی

عدد شانس شما: ۱

 

فال روزانه متولدین ماه شهریور

از اینکه دیگران کاری را به شما تحمیل کنند متنفرید ولی چه می شود کرد که ما هرگز نمی توانیم راه خود را از دیگران جدا کنیم و البته گاهی ما هم به آنها نیاز پیدا می کنیم. یکی از نقاط ضعف شما این است که کار امروز را به فردا می اندازید . گاهی نسبت به چیزهای مهم بی توجه و بی تفاوت می شوید. کاری را که بالاخره باید انجام دهید هرچه زودتر انجام دهید چون ممکن است خیلی دیر شود. در روابط عاطفی خود ابراز احساسات را تمرین کنید و بگذارید طرفتان بداند که چقدر دوستش دارید

رنگ شانس شما: نیلی

عدد شانس شما: ۲

 

فال روزانه متولدین ماه مهر

دلتان را به چیزهایی نشدنی و غیر واقعی خوش نکنید و به دنبال چیزی که قسمتتان نیست نروید. راه رسیدن به هدف دشوار و ناهموار است. شکست امروز به معنای پیروزی فردا است به شرط اینکه از لحظات کمال استفاده را ببرید. امروز و چندروز آینده بر یک کار خاص تمرکز خواهید کرد و مسائل دیگر را موقتاً کنار خواهید گذاشت. دوستی به دیدنتان می آید. پول کوچکی به دستتان خواهد رسید. از ولخرجی و افراط بپرهیزید و پس اندازتان را تا می توانید فزایش دهید چون به زودی به آن نیاز پیدا خواهید کرد.

رنگ شانس شما: بنفش

عدد شانس شما: ۱۱

 

فال روزانه متولدین ماه آبان

از اینکه به کسی یا کسانی اعتماد کردید پشیمان هستید. بعضی از برنامه هایتان درست از آب در نیامده و حساب و کتابی که کرده بودید به هم ریخته است. اینها همه قبل از اینکه یک اشتباه باشند، درس عبرتی برای آینده شما خواهند بود. در روابط عاطفی خود دچار مشکلاتی هستید که ۵۰ درصد آنها به خود شما بر می گردد. توصیه می شود برای بهبود این روابط به اشخاص باتجربه یا کتاب های روانشناسی مراجعه کنید و از آنها کمک بخواهید. مراقب باشید چون احتمالا در ظرف چند روز آینده با خرج بزرگی روبرو می شوید!

رنگ شانس شما: صورتی

عدد شانس شما: ۹

 

فال روزانه متولدین ماه آذر

به قولی که داده اید عمل کنید. افسوس گذشته را نخورید چون به هر حال هرگز باز نخواهد گشت. اگر روزگاری کسی در زندگی شما بوده و حالا دیگر نیست، به بازگشتش فکر نکنید چون به دردتان نمی خورده است. رابطه خود را با اعضای فامیل نزدیک تر کنید چون بین آنها افرادی وجود دارند که در آینده به شما کمک خواهند کرد. هرگز عصبانیت و خستگی خود را بر سر اعضای خانواده خالی نکنید. خدا را هرگز از یاد نبرید و رابطه خود را با او محکم تر کنید.

رنگ شانس شما:طلایی

عدد شانس شما:۴

 

 فال روزانه متولدین ماه دی 

در روابط عاطفیتان موفق هستید ولی لازم است احساسات طرف مقابلتان را بیشتر درک کنید و در بعضی مواقع لحظه ای خود را جای او بگذارید. اگر از اعضای خانواده و به خصوص پدر یا مادرتان انتظاری دارید که در حال حاضر نمی توانندآن را برآورده کنند واکنش منفی نشان ندهید و صبر کنید. همین امروز تلفن را بردارید و از دوستانی که چند روز پیش به شما کمک کرده اند باز هم تشکر کنید. مشکلات اقتصادی را بزرگ تر از آنچه که هست نبینید و امیدوار باشید. به زودی به یک جشن دعوت خواهید شد.

رنگ شانس شما: سبز

عدد شانس شما: ۵

 

فال روزانه متولدین ماه بهمن

دوستانتان را فراموش نکنید و در مواقع سختی به کمک آنها بشتابید. خانواده شما بهترین یار و یاورتان هستند. تا آنها را دارید از هیچ چیز نترسید و به راه خود ادامه بدهید. اگر به فکر خرید چیزی هستید آن را سبک سنگین کنید و عجله نکنید. به زودی پولی به دستتان می رسد که اگرچه زیاد نیست ولی به دردتان می خورد. در پاسخ بعضی حرف های دوستان یا همکاران بهتر است تنها سکوت کنید و وارد بحث نشوید. مراقب بعضی از اطرافیان خود باشید چون چندان صادق و روراست نیستند.

رنگ شانس شما: سرخابی

عدد شانس شما: ۱۰

 

فال روزانه متولدین ماه اسفند

خودتان هم می دانید که نسبت به بعضی مسائل حساسیت بیش از اندازه نشان می دهید در حالی که این مسائل واقعاً بزرگ و بغرنج نیستند. این حساسیت شما اطرافیان و به خصوص اعضای خانواده را آزار می دهد پس بهتر است با آن مبارزه کنید. نگران آینده نباشید چون آینده شما روشن و امیدوار کننده است. پولی را که به دستتان می رسد بیهوده خرج نکنید. به جای اینکه پشت سر دیگران صحبت کنید مشکل خود را رو در رو با آنها مطرح کنید. به جای عصبی شدن با منطق و خونسردی مسائل و مشکلات را مورد بحث قرار دهید.

رنگ شانس شما: قرمز

عدد شانس شما: ۸

 

اگر امروز روز تولدتان است

نانسی کووان (بازیگر) هم متولد امروز است. شما بسیارانرژی هستید و به طور ذاتی از توانایی مدیریت و رهبری برخوردارید. دیگران از شما راهنمایی می خواهند و شما را به عنوان الگوی خود انتخاب می کنند. شما همچنین به معنویات علاقمند هستید و دوست دارید در این زمینه چیزهای بیشتری یاد بگیرید. در سالی که پیش رو دارید بیشترین تمرکزتان بر روی دوستی ها و روابط انسانی خواهد بود.

دسته بندی : فال روزانه
نویسنده : ناصری (مدیر)
آمار مطلب : 1060 بازدید
تاریخ ارسال مطلب : 20 می 2012

یک دیدگاه بنویسید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سایت هر روز آپدیت می شود. با عضویت در خبرنامه سایت، مطالب جدید هر روز به ایمیل شما فرستاده می شود. لطفا ایمیل خود را در فیلد پایین وارد نمایید...

راهنمای عضویت در خبرنامه (تصویری)

برای عضویت ایمیل خودتون رو وارد کنید

  • تبلیغات متنی
  • تبلیغات متنی