فال روزانه امروز شنبه مورخ  ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۱ هجری شمسی برابر با ۲۷جمادی الثانی ۱۴۳۳ هجری قمری و ۱۹ می۲۰۱۲

 

   فال روزانه متولدین ماه فرودین   

تحرک و جنب و جوش خود را بیشتر کنید تا احساس خستگی و بی حوصلگی به سراغتان نیاید. این مسئله در مورد روابط عاطفی شما نیز صدق می کند چراکه این روابط تا حدی دچار یکنواختی و رکود شده است. به روزهای شاد زندگی خود فکر کنید و ببینید که در آن روزها چه چیزهایی شما را عمیقاً خوشحال می کردند. با مشکلی روبرو هستید که از آن فرار می کنید. سکوت در مورد مشکلات آن ها را از بین نمی برد، بلکه به آنها اجازه می دهد تا هرچه بیشتر در زندگی ما ریشه بدوانند. مطمئن باشید به محض اینکه با این مشکل روبرو شوید راه حل های خوبی به ذهنتان خواهند رسید.

رنگ شانس شما: لیمویی

عدد شانس شما: ۲

 

   فال روزانه متولدین ماه اردیبهشت       
  

اگر می خواهید در زندگیتان تغییرات مثبت به وجود آورید، از خودتان شروع کنید و هر گونه بدبینی و ناامیدی را در خودتان  از بین ببرید. ممکن است امروز کمی بدخلق باشید یا احساس بی حوصلگی کنید. این بی حوصلگی را بر سر اعضای خانواده خالی نکنید بلکه در خلوت به علت آن فکر کنید و با آن کنار بیایید. با کسی مشکل مشترکی دارید که هر دوی شما را به یک اندازه نگران می کند اما با همفکری همدیگر خواهید توانست بر این مشکل غلبه کنید. از اینکه فرصت انجام کاری را از دست داده اید یا به جایی که می خواستید نرفته اید ناراحت نباشید چون مطمئناً دوباره موقعیت های مشابهی به وجود خواهد آمد. این بار بیشتر مراقب باشید و از موقعیت ها به خوبی استفاده کنید.

رنگ شانس شما: قرمز

عدد شانس شما: ۴

 

   فال   روزانه  متولدین ماه خرداد       
  

در حال حاضر مسائل مالی مهم ترین دغدغه شما هستند. شما می توانید از اشتباهات یا موفقیت های دیگران درس بگیرید اما یادتان باشد که انسان ها با هم متفاوتند و ممکن است آنچه برای آنها مفید و سودمند بوده است برای شما نباشد. امروز مسئله ای پیش می آید که ناگهان شما را به تفکر وا می دارد و در مورد چیزهایی فکر خواهید کرد که فراموششان کرده بودید. اگر در موردی به کمک احتیاج دارید دست به دامان کسی شوید که مطمئن هستید دست رد به سینه تان نمی زند. هرگز شخصیت خود را برای کمک خواستن از دیگران نشکنید.

رنگ شانس شما: نارنجی

عدد شانس شما: ۱۲

 

    فال روزانه  متولدین  ماه تیر        
  

چه لزومی دارد که دوپهلو و مبهم صحبت کنید؟ منظورتان را همیشه شفاف بیان کنید و خواسته ها، توقعات و احساسات خود را مطرح کنید. چه در خانه و چه در محل کار، همیشه قاطعانه برخورد کنید و هیچ وقت حرف هایتان را در دلتان نگه ندارید. حتی اگر کسی شما را به خوبی بشناسد، باز هم نخواهد توانست آنچه را که در ذهن شما می گذرد حدس بزند. پس از دیگران انتظار نداشته باشید خودشان احساسات و تفکرات شما را دریابند. لازم است در مورد بعضی انتخاب های خود بیشتر دقت کنید و اگر قبلاً در موردشان تصمیم گرفته اید شاید لازم باشد تجدیدنظری بکنید. همیشه خوشایندترین انتخاب بهترین انتخاب نیست.

رنگ شانس شما: زرد

عدد شانس شما: ۶

 

    فال روزانه  متولدین  ماه مرداد        
  

اگر دیگران اشتباه می کنند یا در قضاوت های خود عجولانه عمل می کنند، شما به آنها کمک کنید و در این اشتباه با آنها شریک نشوید. بعضی از اطرافیان شما عمیقاً تحت نفوذ و تاثیرتان هستند پس همیشه سعی کنید نقش راهنما را بازی کنید و تاثیری مثبت داشته باشید. از دیگران توقعات نا به جا یا غیرمعقول نداشته باشید، و هرچه را که برای خود می پسندید برای آنها هم بپسندید. در زندگی روزمره و در رفت و آمدهایتان تغییری به وجود آورید، و ارتباط خود را با بعضی از آشنایان اصلاح کنید. از بدگویی و غیبت در مورد دیگران بپرهیزید.

رنگ شانس شما: سبز

عدد شانس شما: ۱۱

 

    فال روزانه متولدین ماه شهریور        
  

سست اراده نباشید و هیچ وقت در رسیدن به هدفتان ناامید نشوید. اجازه ندهید موانع و مشکلات، یا نظرات و حرف های دیگران خللی در اراده شما به وجود آورد. این زندگی شما است نه آنها، و فقط شما هستید که می توانید بهترین تصمیم را برای زندگیتان بگیرید. ساده اندیش نباشید، و سعی کنید با نگاهی عمیق تر به زندگی و اتفاقات آن نگاه کنید. فریب ظاهر افراد را نخورید و هیچ گاه صد در صد به کسی اعتماد نکنید. رازهایی در زندگیتان وجود دارند که باید مراقب آنها باشید.

رنگ شانس شما: خاکی

عدد شانس شما: ۸

 

    فال روزانه  متولدین  ماه مهر        
  

خوشبختانه موفقیت های تازه ای در زمینه کار و تحصیل در انتظار شماست. خواهید دید که اتفاقی که در گذشته باعث ناراحتیتان شده بود امروز به نفع شما شده است. پس هیچ  وقت ناامید نشوید و در هر کار ی از خدا کمک بخواهید. شنونده خوبی هستید و دوستانتان به راحتی به شما اعتماد می کنند و رازهای دلشان را با شما بازگو می کنند. کسی به سراغتان می آید و مسئله ای مهم را با شما مطرح می کند. توصیه می شود تنها گوش کنید و با او همدلی کنید اما خود را وارد مسائلی که به شما مربوط نیست نکنید. به سراغ کسی که شما را از خود رانده نروید، چون خودش پشیمان می شود و بر می گردد.

رنگ شانس شما: سفید

عدد شانس شما: ۵

 

    فال روزانه  متولدین  ماه آبان        
  

ممکن است دیگران شما را مرموز بدانند اما در واقع خوش قلب و احساساتی هستید و می توانید عمیقاً عاشق شوید. فرصتی برای عاشق شدن پیش می آید، آن را از دست ندهید. همیشه می توانید راهی برای رسیدن به آن چه که می خواهید پیدا کنید چون به راحتی برای کارهایتان برنامه ریزی می کنید  و نظم و ترتیب را بر زندگیتان حاکم می کنید.  به زودی موقعیتی جالب و استثنایی پیش می آید که در زندگی هر کسی اتفاق نمی افتد. چون مهارت خاصی در خواندن ذهن دیگران دارید، امروز وقتی با یکی از دوستان یا اعضای خانواده تان صحبت می کنید، به خوبی او را به آنچه که می خواهید متقاعد می کنید.

رنگ شانس شما: آبی

عدد شانس شما: ۶

 

    فال    روزانه  متولدین  ماه آذر      
 

به زودی و ظرف روزهای آینده به یکی از چیزهایی که همیشه می خواسته اید می رسید، قدر آن را بدانید چون آسان به دست نیامده است. روابط خود را با همکارانتان گرم تر کنید و سعی کنید علاوه بر احترام چاشنی صمیمیت را هم به این روابط اضافه کنید. توصیه می شود بیشتر به خود وقت بدهید و راجع به گام بعدیتان فکر کنید. اگر برای انجام کاری به کمک دیگران احتیاج دارید یا قرار است با آنها همکاری کنید، اول مطمئن شوید که آنها برای این کار مناسب هستند و می توانند شما را در انجام این کار به خوبی یاری کنند.

رنگ شانس شما: قهوه ای

عدد شانس شما: ۹

 

    فال روزانه  متولدین  ماه دی        
  

بد نیست اگر امروز را به نظافت خانه اختصاص دهید و دستی به سر و روی خانه بکشید. این کار روحیه شما را تا حد زیادی تقویت خواهد کرد. می توانید حتی دکوراسیون خانه را تغییر دهید یا اگر توانایی مالیتان اجازه می دهد وسائل کوچکی را به دکوراسیون خانه اضافه کنید. به تازگی به مخارج زندگیتان توجه بیشتری می کنید و صرفه جو تر از گذشته شده اید. این رویه را ادامه بدهید چون در آینده به سودتان خواهد بود. با کسی که دوستش دارید اختلاف کوچکی پیدا می کنید، بد نیست اگر شما برای آشتی پیش قدم شوید.

رنگ شانس شما: ارغوانی

عدد شانس شما: ۱۲

 

    فال روزانه  متولدین  ماه بهمن        
  

در بعضی موارد سکوت را ترجیح می دهید و وارد بحث های حساس نمی شوید. این کار واقعا به نفع شماست. امروز وقتی بحثی مهم پیش می آید، مثل قبل سکوت کنید و در چیزی که نتیجه آن معلوم نیست دخالت نکنید. عاشقی صادق هستید، اما ممکن است بعضی عکس العمل ها و رفتارهای طرفتان را نپسندید. سعی کنید او را آن طور که هست بپذیرید، و برای تغییر منش و شخصیت او تلاش نکنید. مسائل مالی مهم هستند اما نباید ذهن شما را بیش از حد آشفته کنند. به زودی در این مسائل بهبودی حاصل می شود.

رنگ شانس شما: ارغوانی

عدد شانس شما: ۱

 

     فال روزانه   متولدین   ماه اسفند           
  

در پی آرزوهای دور و دراز نروید، و به هدفهایی فکر کنید که شدنی و ممکن هستند. به زودی تغییر عمده ای در زندگیتان به وجود می آید که حاصل تلاش خودتان است. دلتنگ کسانی هستید که از شما دورند. ظرف دو یا سه هفته آینده فرصتی برای دیدن آنها پیش می آید. نگران چیزی در آینده هستید، مطمئن باشید همه چیز با خوبی و خوشی به پایان می رسد. در روابط کاری خود با مشکلاتی مواجه شده اید، و نمی دانید با بعضی همکاران خود چگونه برخورد کنید. در برخوردهای خود سیاست داشته باشید و با احتیاط پیش بروید.

رنگ شانس شما: خاکستری

عدد شانس شما: ۴

 

      اگر امروز              روز    تولدتان اس ت  

مانی ملهوترا (بازیکن هاکی) هم متولد امروز است. شما نسبت به کارتان متعهد و وظیفه شناس هستید. به ارزش ها و اعتقادات خود به شدت پایبندید و به همین دلیل دیگران به شما اعتماد می کنند. با اینکه گاهی خیال پرداز و رویایی هستید، در عین حال به اهداف عملی فکر می کنید و بهترین راه رسیدن به آنها را جستجو، تحقیق و آزمون و خطا می دانید.

دسته بندی : فال روزانه
نویسنده : ناصری (مدیر)
آمار مطلب : 1039 بازدید
تاریخ ارسال مطلب : 19 می 2012

یک دیدگاه بنویسید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سایت هر روز آپدیت می شود. با عضویت در خبرنامه سایت، مطالب جدید هر روز به ایمیل شما فرستاده می شود. لطفا ایمیل خود را در فیلد پایین وارد نمایید...

راهنمای عضویت در خبرنامه (تصویری)

برای عضویت ایمیل خودتون رو وارد کنید

  • تبلیغات متنی
  • تبلیغات متنی