فال جمعه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۱

فال روزانه امروز جمعه مورخ  ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۱ هجری شمسی برابر با ۲۶جمادی الثانی ۱۴۳۳ هجری قمری و ۱۸ می۲۰۱۲
 

 فال روزانه متولدین ماه فروردین

چون مدیری عالی هستید و به خوبی از عهده همه کارهای خود برمی آیید، از مداخله دیگران متنفرید و گاهی تلاشی برای پنهان کردن این تنفر نمی کنید. شاید امروز هم ترجیح بدهید کارها را خودتان انجام بدهید و وقتی کسی نظر می دهد یا می خواهد به شما کمک بکند با واکنش منفی شما روبرو می شود. شما مخالف دوز و کلک هستید و به همین دلیل است که دروغ و دورویی کسی این همه شما را می آزارد. از همه بدتر اینکه ناچار هستید سکوت کنید. اگر چنین احساسی دارید، باز هم به روی او نیاورید بلکه سکوت کنید و خودتان سعی کنید همیشه صادق و روراست باشید.

رنگ شانس شما: نارنجی

عدد شانس شما: ۹

 

فال روزانه متولدین ماه اردیبهشت

شما دیر ناراحت می شوید اما اگر ناراحت شوید دنیا را به هم می ریزید. رفتار کسی آزارتان می دهد و کاسه صبرتان در حال لبریز شدن است. اما از آن جایی که سیاستمدار و باهوش هستید، از راه درست وارد خواهید شد. اگرچه همیشه در روابط انسانیتان با سیاست عمل می کنید و هیچ وقت بی حساب و کتاب کاری را نمی کنید، برای همسر یا نامزدتان هر کاری می کنید و همیشه به فکر او هستید. به یک مهمانی دعوت شده اید ولی شاید به آن نروید، ممکن است مهمان هایی به خانه تان بیایند، طی روزهای آینده به یک جلسه مهم خواهید رفت.

رنگ شانس شما: نیلی

عدد شانس شما: ۱۲

 

فال روزانه متولدین ماه خرداد

شدیداً خواهان وفاداری هستید و به محض دیدن بی وفایی عصبانی و ناراحت می شوید. یادتان باشد خود شما هم باید به چیزهایی که از دیگران انتظار دارید عمل کنید و هیچ چیز را فقط برای خود نخواهید. در آستانه شروع یک کار یا مرحله ای جدید از زندگیتان هستید. دیدگاه هایتان به نحوی تغییر خواهند کرد و باعث می شوند به موقعیت های گذشته با دیدی تازه نگاه کنید. هیچ رویایی آنقدر بزرگ و دست نیافتنی نیست که نتوانید به آن دست پیدا کنید. حتی اگر کسی به شما می گوید که این کار غیرممکن است، به تلاش خود ادامه بدهید و دلسرد نشوید.

رنگ شانس شما: صورتی

عدد شانس شما: ۲

 

فال روزانه متولدین ماه تیر

اگر به چیزی که می خواسته اید نرسیده اید، غمگین نباشید و همیشه به خودتان گوشزد کنید که شاید چیزی که می خواسته اید به نفعتان نبوده است. آینده هزاران اتفاق جالب و خوشایند را برایتان رقم خواهد زد پس با قلبی گرم و پرامید چشم به راه آینده بدوزید. یکی از عزیزانتان با مشکلی مواجه است و شما خود را در برابر او مسئول می دانید. مشکل او حل می شود ولی نیازمند زمان است. اگر در حال یادگیری چیزی هستید، هرچه بیشتر تمرین کنید و اگر شکست کوچکی خوردید ناامید نشوید. تمرین و تکرار تنها چیزی است که به آن احتیاج دارید.

رنگ شانس شما: بنفش

عدد شانس شما:۴

 

فال روزانه متولدین ماه مرداد

بعضی کارهایی که در طول روز انجام می دهید مورد تنفر شما هستند و تنها از سر ناچاری آنها را انجام می دهید. به هر حال زندگی همیشه این گونه بوده است و انسان ها هرگز نمی توانند زندگی ایده آل خود را داشته باشند. تنها کاری که می توانید بکنید این است که دید خود را عوض کنید، یعنی به نیمه پر لیوان نگاه کنید و از افکار دلسردکننده بپرهیزید. اگر کسی می کوشد ذهن شما را از مسایل مهم و ارزشمند زندگی منحرف کند، به او اجازه این کار را ندهید. اولویت های زندگی خود را هرگز فراموش نکنید.

رنگ شانس شما: آبی

عدد شانس شما: ۶

 

فال روزانه متولدین ماه شهریور

دیگران شاید دلیل بسیاری از رفتارهای شما را درک نکنند، اما چه اهمیتی دارد؟ اگر واقعا به کاری که می کنید معتقد هستید، و اگر قبلا راجع به همه چیز فکرکرده اید، تسلیم حرف های نا امیدکننده دیگران نشوید. البته در اطراف شما کسانی هستند که عمیقاً دوستتان دارند و همیشه خیرخواهی خود را ثابت کرده اند. این افراد می توانند بهترین مشاوران و همراهان شما باشند. در مسایل عاطفی اگرچه خوددار و گاهی خشک هستید، ولی آتش عشق در قلبتان جاودانه است. مراقب باشید دیگران در زندگی خصوصیتان سرک نکشند، چون بعضی مسائل بهتر است پنهان بمانند.

رنگ شانس شما: صورتی

عدد شانس شما: ۸

 

فال روزانه متولدین ماه مهر

راه حل اصلی همیشه خوشایندترین و آسان ترین راه نیست، گاهی یافتن راهی برای مقابله با یک مشکل سخت و دشوار است، ولی هیچ وقت غیرممکن نیست. بر مسایل حیاتی و تعیین کننده زندگی خود تمرکز کنید و ذهنتان را از چیزهای بی ارزش منحرف کنید. هدفی که برای خود تعیین کرده اید ارزش تلاش و کوشش را دارد. در قضاوت خود راجع به کسی یا چیزی دچار اشتباه شده اید اما این اشتباه قابل تصحیح است. کافیست چشم هایتان را بیشتر باز کنید و به نشانه هایی که در اطرافتان وجود دارند دقت کنید. بعضی اوقات به حای مراجعه به حساب بانکی باید به قلبتان رجوع کنید!

رنگ شانس شما: قرمز

عدد شانس شما: ۱۰

 

فال روزانه متولدین ماه آبان

کائنات با فرستادن نور و انرژی زندگی عاطفیتان را روشن می کند. عشق هرگز بی خطر نیست، اما اگر این خطر وجود نداشته باشد هر عشقی فاقد ارزش خواهد بود. از عشق ورزیدن نترسید و وقتی فرصتی برای عاشق شدن بر سر راهتان قرار می گیرد آن را از دست ندهید. شما همیشه مراقب رفتارهای اطرافیان هستید و به همین دلیل هیچ گاه چیزی را از دست نمی دهید. اما در عین حال احساسات خود را نوعی راز می دانید و ترجیح می دهید که آنها را پنهان کنید. ظرف روزهای آینده موقعیتی پیش می آید که در آن پنهان کردن احساسات به ضرر شما خواهد بود.

رنگ شانس شما: خاکستری

عدد شانس شما: ۵

 

فال روزانه متولدین ماه آذر

شما تصمیمتان را گرفته اید، هدفی را تعیین کرده اید و با تمام قدرت به سمت آن در حرکتید. از آنجایی که در کل شخصیتی مستقل دارید، کسی شمارا در این تصمیم گیری همراهی نکرده است. ولی بد نیست از این جا به بعد از همفکری و مشورت با دیگران استفاده کنید. در ذهن شما همیشه سوالاتی وجود داشته است که در تمام طول زندگی خود به آنها فکر کرده اید. پاسخ بعضی سوال ها را در چند سال آینده خواهید یافت، و بعضی دیگر بنا برماهیتی که دارند همیشه بی جواب خواهند ماند. ستاره شانس شما ژوپیتر است، ژوپیتر در افسانه های روم باستان خدای خداها بوده وخیلی ها معتقدند که آذرماهی ها این ریاست و حاکمیت را از ژوپیتر به ارث برده اند.

رنگ شانس شما: بنفش

عدد شانس شما: ۶

فال روزانه متولدین ماه دی

هیچ یک از آرزوهای شما دور از دسترس و غیرواقع بینانه نیست، ولی در عین حال آرزوهای بزرگی دارید که برای رسیدن به آنها تلاش می کنید. شما از سکون و رکود متنفرید، به همین دلیل هیچ گاه خود را به کار پشت یک میز اداره یا یک مغازه کوچک محدود نخواهید کرد. پیروزی که به آن فکر می کنید بالاخره به سراغتان خواهد آمد، البته شاید نه در آینده خیلی نزدیک. البته شما بسیار صبور هستید و هرگز بی تاب و بی حوصله نخواهید شد. امروز به خرید می روید و چیزهای شیک و زیبایی می خرید. دیگران خرید شما را خواهند پسندید.

رنگ شانس شما: سرخابی

عدد شانس شما: ۷

فال روزانه متولدین ماه بهمن

شخصی در مورد زندگی خصوصی شما کنجکاوی می کند و سوالاتی می پرسد، ولی شما مجبور نیستید که به سوالات او پاسخ دهید. همه ما در زندگی خود مسایلی داریم که بهتر است ناگفته بمانند وگرنه ممکن است موجب پشیمانی شوند. شما همیشه به داشتن یک زندگی بهتر فکر می کنید، و دیگران را هم به آن تشویق می کنید. اما برای داشتن این زندگی بهتر لازم نیست قدم هایی بزرگتر از توانایی خود بردارید. همیشه واقع بین باشید و زندگی خود را در یک مسیر منطقی و درست هدایت کنید. از کسانی که پشت سرتان صحبت می کنند یا به شما حسادت می ورزند دوری کنید.

رنگ شانس شما: مشکی

عدد شانس شما: ۳

 

فال روزانه متولدین ماه اسفند

عنصر وجودی شما آب است، به همین دلیل شخصیتی نرم، حساس و مهربان دارید و به راحتی گرفتار احساسات می شوید. امروز رفتارهای پیش بینی نشده ای از شما سر می زند که ممکن است دیگران را غافلگیر کند. اگر احساس دلتنگی یا بدبینی می کنید، یا حس می کنید که زندگیتان دچار پوچی شده است، حتما ورزش و تمرین را در برنامه روزانه خود بگنجانید. امروز چیزی که از نظر دیگران کوچک ولی برای شما مهم و ارزشمند است دلتان را شاد می کند. هرچه زودتر به کارهای عقب افتاده خود سر و سامان بدهید. بعضی از شادترین روزهای زندگیتان را در یک تا دو ماه آینده خواهید دید.

رنگ شانس شما: لیمویی

عدد شانس شما: ۱

 

اگر امروز روز تولدتان است

انیا (موسیقیدان) هم متولد امروز است. شما به زندگی نگاهی قاطع و جدی دارید و هدفتان را با جدیت دنبال می کنید. گاهی اشتیاق و جدیت شما دیگران را شگفت زده می کند. همین طور گاهی دیگران از رک بودن شما جا می خورند. شما ترجیح می دهید به تنهایی کار کنید و تا جایی که می توانید دیگران را دخالت ندهید. در سالی که پیش رو دارید یکی از چیزهایی که سال ها به آن مشغول بوده اید به پایان خواهد رسید.
 

دسته بندی : فال روزانه
نویسنده : ناصری (مدیر)
آمار مطلب : 1043 بازدید
تاریخ ارسال مطلب : 18 می 2012

یک دیدگاه بنویسید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سایت هر روز آپدیت می شود. با عضویت در خبرنامه سایت، مطالب جدید هر روز به ایمیل شما فرستاده می شود. لطفا ایمیل خود را در فیلد پایین وارد نمایید...

راهنمای عضویت در خبرنامه (تصویری)

برای عضویت ایمیل خودتون رو وارد کنید

  • تبلیغات متنی
  • تبلیغات متنی