فال روزانه امروز پنج شنبه مورخ  ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۱ هجری شمسی برابر با ۲۵جمادی الثانی ۱۴۳۳ هجری قمری و ۱۷ می ۲۰۱۲

 

فال روزانه متولدین ماه فروردین

هیچ وقت به هیچ چیز صد درصد اعتماد نکنید و جانب احتیاط را همیشه رعایت کنید. ممکن است چیزی یا کسی که کاملاً به او اطمینان دارید واقعاً آن چیزی که شما فکر می کنید نباشد. پس در عین داشتن نگاهی مثبت، همیشه همه احتمالات را در نظر بگیرید. نگاهی به دور و برتان بیندازید و به جای فکر کردن به نداشته ها، شکرگزار نعمت هایی باشید که خداوند به شما عطا کرده است. هیچ گاه فریب ظواهر زندگی دیگران را نخورید چون ممکن است در پس این جلوه های زیبا هزاران مشکل و غم پنهان باشد.

رنگ شانس شما: زرد

عدد شانس شما: ۹

 

فال روزانه متولدین ماه اردیبهشت

هرگز خود را عاری از خطا و اشتباه ندانید. شما هم مثل هر انسان دیگر نقاط ضعفی دارید که می توانند با توانایی ها یا ایده های دیگران جبران شوند. در عوض خیلی ها به شما و قابلیت های شما نیازمند هستند. اتفاقات تازه و پرهیجانی در انتظار شما است پس ذهن خود را باز کنید و اجازه دهید تا انرژی مثبت وارد وجودتان شود. این تازه اول کار است و در سالی که پیش رو دارید موفقیت های بسیاری بر سر راهتان قرار خواهند گرفت. اگر به فکر ازدواج، انتخاب رشته یا کار مهم دیگری هستید حتماً با افراد مورداعتماد مشورت کنید.

رنگ شانس شما: قهوه ای

عدد شانس شما: ۷

 

فال روزانه متولدین ماه خرداد

بالاخره دهان باز کرده اید و رازی را با اعضای خانواده تان در میان گذاشته اید. نگران نباشید اگر با مخالفت یا واکنش تند آنها روبرو شده اید، ولی مطمئناً در آینده خواهید توانست نظر آنها را تغییر دهید. شما در حال حاضر با یک انتخاب مهم روبرو هستید، البته هیچ عجله ای نیست، شما برای فکر کردن زمان کافی دارید پس اصلا عجله نکنید. هیچ چیز و هیچ کس را بهترین و تنها گزینه ندانید و در مورد هیچ چیز متعصبانه عمل نکنید. اگر ورزش را رها کرده اید توصیه می شود حتما آن را از سر بگیرید و با جدیت دنبال کنید.

رنگ شانس شما: سرخابی

عدد شانس شما: ۶

 

فال روزانه متولدین ماه تیر

بالاخره همه چیز با خوبی و خوشی به پایان رسیده و دیگر جای هیچ نگرانی نیست. شما با اعتماد به نفس جلو رفتید و هیچ ضعفی نشان نداده اید، و همین عامل موفقیت شما بوده است. بعد از آن همه هیجان و اضطراب حالا فقط دلتان می خواهد به گوشه آرامی بروید و از تنهایی لذت ببرید. اگر می خواهید این آرامش تکمیل بشود توصیه می کنیم بعضی کینه ها و کدورت ها را دور بریزید و با بعضی افراد آشتی کنید. مطمئن باشید آنها هم پشیمان هستند و می خواهند کاری برای بهتر کردن رابطه شان با شما صورت دهند. در مسایل عاطفی همیشه معتدل عمل کنید و هرگز تسلیم احساسات محض نشوید.

رنگ شانس شما: آبی

عدد شانس شما: ۵

 

فال روزانه متولدین ماه مرداد

امروز نور خورشید بر شما اثر می گذارد و انرژیتان را دوبرابر می کند. امروز از همیشه اجتماعی تر هستید و با دیگران رابطه خوبی بر قرار می کنید. با این حال ممکن است در طول روز مسایلی پیش بیاید که اعصاب شما را خرد می کنند اما مراقب باشید هرگز این عصبانیت را بر سر اعضای خانواده خالی نکنید. به فکر انجام کاری هستید، بهتر است آن را خودتان انجام دهید و به کسی نسپارید . اگر احساس می کنید که بیش از حد درگیر کار یا تحصیل شده اید حتما به خودتان استراحت بدهید.

رنگ شانس شما: صورتی

عدد شانس شما: ۴

 

فال روزانه متولدین ماه شهریور

دیگران از شما انتظار دارند که قاطع تر، رک تر و روراست تر باشید، حرف هایتان را شفاف تر بیان کنید و دیگران را در بلاتکلیفی رها نکنید. مسلماً بعضی حرف ها ممکن است به دیگران بربخورد یا به مذاق بعضی ها خوش نیاید، ولی آنها شنیدن این حرف ها را به بلاتکلیفی و حرف های مبهم و دوپهلو ترجیح می دهند. اگر در حال همکاری با گروهی هستید، حتما همه کارهایتان را با آنها در میان بگذارید چون اگر نقطه غیرشفافی باقی بماند بعدها بعضی کوتاهی ها و اشتباهات به گردن شما خواهد افتاد.

رنگ شانس شما: سبز

عدد شانس شما: ۱۲

 

فال روزانه متولدین ماه مهر

بهتر است چیزی را به برنامه روزانه تان اضافه کنید. این چیز می تواند ورزش، تفریح یا هرچیز دیگری باشد. به خوبی راجع به زندگی روزمره تان فکر کنید و ببینید جای چه چیز در زندگیتان خالیست. شاید حتی آنقدر درگیر زندگی روزمره شده اید که فرصت فکر کردن به خودتان و به زندگیتان را ندارید. اگر در روابط عاطفی گذشته تان شکستی وجود داشته است، مطمئناً دو طرف مقصر بوده اند. به گذشته فکر کنید و از خودتان بپرسید که اشتباهتان چه بوده است. شاید خودخواهانه عمل کرده اید یا به بعضی چیزها کم توجهی کرده اید. یادتان باشد برای جبران هیچ وقت دیر نیست.

رنگ شانس شما: نارنجی

عدد شانس شما: ۵

 

فال روزانه متولدین ماه آبان

بعضی اوقات قلبتان شما را به جاهایی هدایت می کنید که نباید بروید . قبل از هرکار ابتدا به آن فکر کنید و سعی کنید علاوه بر ندای قلبتان به ندای منطق هم گوش کنید. اگر به فکر ایجاد یک رابطه عاطفی هستید ابتدا به این نکته فکر کنید که احساس تعلق خاطر یا علاقه به کسی، لزوماً به این معنا نیست که او انتخاب مناسبی برای شما باشد. بیشتر به احساساتتان فکر کنید و توقعات خود را از یک همسر مشخص کنید. خود را در گیر کارهایی که به سود شما نیستند یا جز هدر دادن وقت کار فایده دیگری ندارند نکنید.

رنگ شانس شما: لیمویی

عدد شانس شما: ۱

 

فال روزانه متولدین ماه آذر

شما در کار خود بسیار خبره هستید ولی در محل کارتان کسانی وجود دارند که تنها به دنبال ریاست هستند و توانایی های شما را نادیده می گیرند. ناراحت نباشید چون لیاقت و مهارت شما غیر قابل انکار است و شما را به جایگاهی که دوست دارید می رساند. در عین حال توصیه می شود اگر چیزی را نمی دانید حتما سوال کنید و از ندانستن آن خجالت نکشید. روابط شما با دوستان و همین طور همسر یا نامزدتان تقویت و وارد مرحله ای کاملا متفاوت خواهد شد. اگر مجرد هستید با شخصی آشنا می شوید که دنیایتان را زیر و رو می کند.

رنگ شانس شما: بنفش

عدد شانس شما: ۱۱

 

فال روزانه متولدین ماه دی

اگر کنترل امور ناگهان از دست شما خارج شده و با موقعیتی پیش بینی نشده روبرو شده اید، همین الان دست به کار شوید و تغییراتی را به وجود بیاورید. هیچ وقت تسلیم جریان زندگی نشوید و سعی کنید تا جایی که می توانید هدایت زندگیتان را خودتان در دست بگیرید. اگر از خانواده تان دور هستید هرچه زودتر برنامه دیدارآنها را عملی کنید. اگر احساس می کنید در زندگی عاطفیتان با مشکلی روبرو هستید، مثلا احساس می کنید جای چیزی در این رابطه خالی است، حتما دهان باز کنید و آن را با طرف مقابلتان مطرح کنید. مطمئن باشید او هم خواهان ایجاد تغییرات مثبت است اما چگونه می تواند بدون دانستن نظر شما اقدام کند؟

رنگ شانس شما: قرمز

عدد شانس شما:۸

 

فال روزانه متولدین ماه بهمن

با بعضی کارهایتان احساسات منفی دیگران را تحریک کرده اید، هرچند ممکن است به روی خود نیاورند یا حتی لبخند به لب داشته باشند، ولی در واقع از چیزی ناراحت هستند. توصیه می شود هرچه زودتر علت را کشف کنید و بعضی رفتارهای خود را اصلاح کنید. شاید به آنچه از دیگران انتظار دارید عمل نمی کنید، یا بعضی رفتار و گفتارتان خودخواهانه به نظر می رسد. لیستی از کارهایی که باید انجام دهید پیش روی شما است، و گاهی وقت کم و حجم کار زیاد به شما استرس وارد می کند. مطمئن باشید به همه کارهایتان می رسید به شرط اینکه با برنامه ریزی به جلو بروید.

رنگ شانس شما: ارغوانی

عدد شانس شما: ۱۰

 

فال روزانه متولدین ماه اسفند

در محل کار مشکلی پیش آمده است، هرچند همه در این مورد سکوت کرده اند، ولی جو بدی بر فضای کار شما حکمفرما شده است. توصیه می شود به هیچ عنوان وارد حاشیه ها نشوید و خود را از هر بحث و حاشیه ای دور نگه دارید. چیزی که هنوزاتفاق نیفتاده است و شاید هرگز نیفتد مرتبا ذهن شما را آشفته می کند. ناراحتی و پریشانی را برای زمانی نگه دارید که آن اتفاق واقعاً بیفتد، و زمان حال خود را قربانی دغدغه های آینده نکنید. مسئولیت های تازه ای را پذیرفته اید که در عین سخت بودن قشنگ و پرمعنی هستند. خدا را فراموش نکنید.

رنگ شانس شما: سفید

عدد شانس شما: ۶

 

اگر امروز روز تولدتان است

جیم استورگس (بازیگر) هم متولد امروز است. شما عاشق آزادی هستید و از هرچیز که دست و پایتان را ببندد و شما را محدود کند می گریزید. برای شما ظاهر و لباس خیلی مهم است و همیشه شیک پوش هستید. نسبت به کارهایی که انجام می دهید مشتاق و پرشور هستید و این اشتیاق را ابراز می کنید. سالی لبریز از هیجان در پیش رو دارید.

 

دسته بندی : فال روزانه
نویسنده : ناصری (مدیر)
آمار مطلب : 1119 بازدید
تاریخ ارسال مطلب : 17 می 2012

یک دیدگاه بنویسید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

موارد مشابه : , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

سایت هر روز آپدیت می شود. با عضویت در خبرنامه سایت، مطالب جدید هر روز به ایمیل شما فرستاده می شود. لطفا ایمیل خود را در فیلد پایین وارد نمایید...

راهنمای عضویت در خبرنامه (تصویری)

برای عضویت ایمیل خودتون رو وارد کنید

  • تبلیغات متنی
  • تبلیغات متنی