فال روزانه امروز چهار شنبه مورخ  ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۱ هجری شمسی برابر با ۲۴جمادی الثانی ۱۴۳۳ هجری قمری و ۱۶ می ۲۰۱۲

 

فال روزانه متولدین ماه فروردین

متولدین فروردین معمولاً زود واکنش نشان می دهند، این واکنش ها گاهی نسنجیده و آنی است و باعث پشیمانی می شود. اگر امروز در موقعیتی این چنینی قرار گرفتید، یا با کسی روبرو شدید که حرف ناراحت کننده ای را به زبان آورده است، سکوت کنید و تا ۱۰ بشمرید. این کار عصبانیتتان را کاهش خواهد داد. بعضی از متولدین فروردین در باطن ضعیف تر از ظاهر هستند، شما سعی کنید خودتان باشید و خود را قوی تر یا بهتر از آنچه که هستید نشان ندهید. ممکن است بعضی اطرافیان شما منفی باف باشند و با صحبت های دلسرد کننده خود بر شما تاثیر بگذارند. تا می توانید از این گونه افراد دوری کنید.

رنگ شانس شما: قرمز

عدد شانس شما: ۱

 

فال روزانه متولدین ماه اردیبهشت

در بعضی مسایل بیش از اندازه تعصب نشان می دهید. فکر خود را باز کنید و انتقادپذیر باشید. اگر اشتباهی کرده اید به آن اعتراف کنید. اکثر متولدین اردیبشهت اهل مادیات هستند و به مالکیت اهمیت زیادی می دهند. ولی در عین حال در بسیاری از مواقع به دیگران کمک می کنند و از اینکه وجودشان مفید واقع شود لذت می برند. اگر کسی به کمکتان احتیاج دارد حتما مثل گذشته به او کمک کنید. طی روزهای اخیر اتفاق بدی افتاده که خوشبختانه به خیر گذشته است. خدا را از این بابت شکر کنید و از این اتفاق درس بگیرید.

رنگ شانس شما: آبی

عدد شانس شما: ۱۲

 

فال روزانه متولدین ماه خرداد

شما متولدین خرداد بسیاری از کارها را نیمه کاره رها می کنید که در دراز مدت به ضرر شما تمام می شود. به تعهدات و وظایف خود بیشتر بها بدهید و آنها را فدای روحیه تنوع طلبی خود نکنید. اصلا دوست ندارید دیگران سر از کارتان در بیاورند ولی متاسفانه همیشه در اطرافتان چنین افرادی وجود دارند. تا زمانی که کسی در صدد ضربه زدن به شما نیست اقدامی نکنید و سکوت اختیار کنید. عاشق لباس های قشنگ و شیک هستید ولی مراقب باشید مخارج خرید لباستان از حد خاصی بیشتر نشود!

رنگ شانس شما: نقره ای

عدد شانس شما: ۲

 

فال روزانه متولدین ماه تیر

شخصیت شما به گونه ای است که هیچ وقت برای آشتی پیشقدم نمی شوید. خیلی ها از معذرت خواهی و قبول تقصیر متنفرند، ولی اگر کوتاهی از جانب شما بوده است حتما پیشقدم شوید و معذرت بخواهید. صبر و ایثار شما برای کسانی که دوستشان دارید واقعا ستودنی است. اعضای خانواده شما را خیلی دوست دارند و همیشه تحت هر شرایطی به شما اعتماد می کنند. ممکن است ظرف روزهای آینده با موقعیتی روبرو شوید که در آن یکی از اعضای خانواده یا دوستان همچون گذشته به شما اعتماد می کند و رازی را با شما در میان می گذارد.

رنگ شانس شما: بنفش

عدد شانس شما: ۴

 

فال روزانه متولدین ماه مرداد

نماد ماه تولد شما شیر است، شما واقعاً قدرتمند هستید، به خصوص از نظر فکری و ذهنی از قدرت بالایی برخوردارید. بعضی از دوستان یا اعضای خانواده شما آسیب پذیر هستند و واقعاً به حمایتتان نیاز دارند. خشم شما غیرقابل تصور است و وقتی خشمگین می شوید طوفان به پا می شود. امروز هم کسی شما را عصبانی می کند، مراقب باشید چون واکنش شما می تواند صدمات جبران ناپذیری به رابطه تان با آن شخص وارد کند. اکثر متولدین مرداد ماه تجمل طلب هستند، به این خواسته درونیتان پاسخ دهید و زندگی خوب وراحتی برای خودتان فراهم کنید، ولی هرگز زیاده روی نکنید.

رنگ شانس شما: لیمویی

عدد شانس شما: ۶

 

فال روزانه متولدین ماه شهریور

اهل سازش هستید و کمتر وارد بحث و مشاجره می شوید. به همین دلیل است که در کل زندگی آرامی دارید. امروز هم روز آرامی خواهد بود و زندگی شما در مسیر عادی خود جریان پیدا خواهد کرد. توصیه ما برای شما این است که حتما برای خود هدفهایی تعیین کنید و حتی ضرب الاجل هایی هم برای خود تعیین کنید. با این کار بیشتر و بهتر از وقتتان استفاده خواهید کرد و از احساس سردرگمی و بلاتکلیفی نجات پیدا خواهید کرد. رازهایی را که تا به حال در دلتان نگه داشته اید همچنان نگه دارید چون افشای آنها به صلاح هیچ کس نیست.

 

رنگ شانس شما: صورتی

عدد شانس شما: ۵

 

فال روزانه متولدین ماه مهر

همیشه و در همه حال حامی دوستانتان هستید. اما یادتان باشد بعضی از کارهایی که برای آنها انجام می دهید واقعاً لزومی ندارند و فقط باعث می شوند که میزان توقع آنها از شما بیشتر شود. شما که در کل اهل اعتدال هستید بهتر است در این زمینه هم اعتدال را حفظ کنید. توصیه می شود کاری را که در ذهن دارید در اسرع وقت انجام دهید چون زمان مناسب برای آن رسیده است. خانم های متولد مهرماه بسیار پرقدرت و جدی هستند و همین عامل موفقیت آنها است. مردان متولد مهرماه خوش سلیقه و شیک پوش هستند و همیشه دوست دارند همسری آراسته داشته باشند.

رنگ شانس شما: مشکی

عدد شانس شما: ۳

 

فال روزانه متولدین ماه آبان

بی اینکه خودتان متوجه باشید تا حدی انتقامجو هستید. قبل از اینکه کسی را مسبب اتفاق ناخوشایندی که مدتی قبل افتاده است بدانید، ابتدا مطمئن شوید که او مقصر بوده است. سپس با در نظر گرفتن احساسات و حقوق او در موردش قضاوت کنید. تا می توانید از فکر تلافی و انتقام دوری کنید. متولدین آبان ماه معمولاً ورزش را دوست دارند و بسیاری از آنها ورزشکارهای خوبی می شوند. اگر شما هم جزو این افراد هستید حتما ورزش را ادامه بدهید و در سطح حرفه ای دنبال کنید. ورزش می تواند منبع درآمد شما باشد.

رنگ شانس شما: خاکستری

عدد شانس شما: ۷

 

فال روزانه متولدین ماه آذر

هنوز هم وقتی به گذشته نگاه می کنید از خود می پرسید که چرا آن اتفاق افتاد. کسی که در زندگی شما نقشی بسیار مهم داشت شما را ترک کرده است (شاید بر خلاف میل باطنی اش). ولی به هر حال او دیگر نیست و فکر کردن به او فایده ای ندارد. در عوض فکر کردن به علت رفتن او می تواند درس های جدیدی را به شما بیاموزد. هنگام انتخاب دوست به جای توجه به ظاهر به باطن توجه کنید و با کسانی معاشرت کنید که به پیشرفت و خوشحالی شما کمک می کنند. از آنجایی که بسیار مهماندوست هستید، به زودی یک مهمانی دوستانه برگزار خواهید کرد.

رنگ شانس شما: سرخابی

عدد شانس شما: ۱۱

 

فال روزانه متولدین ماه دی

وابستگیتان به کسی بیشتراز قبل شده است. البته این شخص قابل اعتماد است و هرگز موجب پشیمانی شما نخواهد شد. انرژی خود را صرف کارهای بیهوده نکنید و به کارهایی بپردازید که بر زندگی و آینده تان تاثیری مثبت دارند. شما قابلیت ثروتمند شدن را دارید و غالبا در کار خود موفق هستید، در عین حال همیشه مخالف ولخرجی و اسراف بوده زندگی بی آلایش و با قناعت را ترجیح می دهید. بهتر است این ویژگی خود را تقویت کرده و از طریق آن زیاده روی های بعضی اعضای خانواده را جبران کنید.

رنگ شانس شما: ارغوانی

عدد شانس شما: ۸

 

فال روزانه متولدین ماه بهمن

اکثر متولدین ماه بهمن به ظاهر جدی و سرد، و در باطن احساساتی هستند. از تلاش شما برای کمک به دیگران گاهی آن طور که باید و شاید قدردانی نمی شود. مطمئن باشید پاداش این کمک و احساس مسئولیتتان را خواهید گرفت. مردان متولد بهمن ماه هارت و پورت دارند و افکاری را در سر می پروراند که اصلا شدنی نیستند. اگر آقا هستید بهتر است کمتر راجع به ایده های خود صحبت کنید و بیشتر عمل کنید. اگر خانم هستید احساسات رومانتیک خود را پرورش دهید و نحوه ابراز آنها را بیشتر تمرین کنید.

رنگ شانس شما: قهوه ای

عدد شانس شما: ۱۰

 

فال روزانه متولدین ماه اسفند

معمولا با هر ایده ای موافقت می کنید و اصلا اهل بحث کردن نیستید. امروز هم بحثی پیش می آید که طبق معمول با ابراز موافقت خود را از شر آن خلاص می کنید. متولدین ماه اسفند اصلا واقع بین نیستند و اکثرا در دنیای رویاهای خود سیر می کنند. بهتر است منطقی تر باشید و تصمیم های خود را بر پایه واقعیت ها اتخاذ کنید. نگران چیزی هستید، مطمئن باشید همه چیز با خوبی و خوشی به پایان می رسد و زندگی شما طوری تغییر می کند که باورش برایتان بسیار سخت خواهد بود. اگر به فکر ازدواج هستید به شما تبریک می گوییم چون بهترین انتخاب ممکن را داشته اید.

رنگ شانس شما: زرد

عدد شانس شما: ۹

 

اگر امروز روز تولدتان است

دیوید چاروت (خواننده و بازیگر) هم متولد امروز است. شما فردی بسیار جذاب هستید به طوری که دیگران خواه ناخواه به سمتتان گرایش پیدا می کنند. آنها ظاهر و همین طور شخصیت شما را می ستایند و تحت تاثیر آن قرار می گیرند. شغل شما چه یک شغل معمولی باشد و چه یک شغل خاص، همواره از یک زندگی رویایی برخوردار خواهید بود.

 

دسته بندی : فال روزانه
نویسنده : ناصری (مدیر)
آمار مطلب : 1007 بازدید
تاریخ ارسال مطلب : 16 می 2012

یک دیدگاه بنویسید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

موارد مشابه : , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

سایت هر روز آپدیت می شود. با عضویت در خبرنامه سایت، مطالب جدید هر روز به ایمیل شما فرستاده می شود. لطفا ایمیل خود را در فیلد پایین وارد نمایید...

راهنمای عضویت در خبرنامه (تصویری)

برای عضویت ایمیل خودتون رو وارد کنید

  • تبلیغات متنی
  • تبلیغات متنی