فال روزانه امروز سه شنبه مورخ  ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۱ هجری شمسی برابر با ۲۳جمادی الثانی ۱۴۳۳ هجری قمری و ۱۵ می ۲۰۱۲

 

فال روزانه متولدین ماه فروردین

اگر چه این روزها سرتان شلوغ است ولی امروز می توانید خود را از مسئولیت های خانوادگی رها کنید. مراقب باشید چون امروز ممکن است به طور ناخودآگاه شخصی شما را تحت کنترل خود در آورد و عقاید خود را بی اینکه بدانید به شما تحمیل کند. تصمیماتی که امروز می گیرید می توانند بر آینده تان تاثیر بگذارند. اتفاق جالبی در راه است، مثلاً ممکن است مهمانی از راه برسد یا به مسافرتی بروید که تجارب تازه ای را رقم بزند. بهتر است امروز تلفن را بردارید و به دوستان قدیمی زنگ بزنید.

رنگ شانس شما: صورتی

عدد شانس شما: ۵

 

فال روزانه متولدین ماه اردیبهشت

بعضی چیزها روشن می شوند و شما را عمیقاً تحت تاثیر قرار می دهند. ممکن است به فکر کسی باشید که از شما دور است (این دوری می تواند روحی یا فیزیکی باشد)، شاید هم دلتان می خواهد در روابط عاطفی فعلیتان تغییراتی به وجود آورید و آن را بهتر کنید. امروز زمان مناسبی است برای اینکه قدم های بزرگی به سمت هدفتان بردارید هرچند ممکن است تصمیم بگیرید که از راه آزمون و خطا وارد شوید. خودتان را برای رویارویی با یک بحران آماده کنید.

رنگ شانس شما: سرخابی

عدد شانس شما: ۳

 

فال روزانه متولدین ماه خرداد

دورغی به شما گفته اند که البته اهمیت چندانی ندارد و حتی شاید به نفع شما بوده باشد. ممکن است امروز احساس آسیب پذیری کنید، شاید بر سر یک دوراهی قرار گرفته اید و ناچار باید تصمیم بگیرید. شاید هم فشار کار بر شما زیاد است و احساس خستگی و فرسودگی می کنید. دوست دارید اطرافیانتان کمی مستقل تر عمل کنند و بار مسئولیت کمتری را بر دوشتان بگذارند. امروز و روزهای آینده پیشرفت هایی در تمامی این زمینه ها حاصل خواهد شد. به عقب نگاه نکنید چون فکر گذشته هیچ دردی را درمان نمی کند.

 

رنگ شانس شما: خاکستری

عدد شانس شما: ۱۱

 

فال روزانه متولدین ماه تیر

اتفاقی که مدت ها منتظرش بوده اید و استرس و نگرانی زیادی را به شما وارد کرده است در شرف وقوع است. امروز هم مثل گذشته سرتان شلوغ خواهد بود. مسایلی که در بلاتکلیفی رها شده بوده اند کم کم مشخص می شوند. فراموش نکنید استرس و نگرانی بر سلامت شما تاثیر بدی می گذارد، پس آرام باشید و بیشتر به خودتان وقت بدهید. مسایل عاطفی زندگیتان را به هیچ عنوان وارد کار یا تحصیلتان نکنید، و همیشه مرزی بین این دو قایل باشید.

رنگ شانس شما: سفید

عدد شانس شما: ۹

 

فال روزانه متولدین ماه مرداد

امروز اطرافیان شما پرخاشگرانه برخورد می کنند، و به نظر می رسد نسبت به بعضی موضوعات بیش از حد حساسیت نشان می دهند. بنابراین تعجبی ندارد اگر امروز تحت تاثیر این تنش ها قرار بگیرید. ممکن است بی هیچ دلیلی از شما خرده بگیرند، یا با شما بحث کنند. صبر و حوصله داشته باشید و خشمتان را کنترل کنید. خوشبختانه به تازگی به حقایق جدیدی دست یافته اید که روابط شما را با شخصی خاصی تحت تاثیر قرار داده است. احتمالاً از این به بعد نقش شما در رابطه با او تغییر خواهد کرد.

رنگ شانس شما: لیمویی

عدد شانس شما: ۴

 

فال روزانه متولدین ماه شهریور

دلتان برای کسی تنگ شده است هرچند در مورد آن سکوت کرده اید. به اشتباهات گذشته به هیچ عنوان فکر نکنید و خودتان را از بابت آن سرزنش نکنید. اعتماد به نفستان را بالا ببرید چون موفقیت های شما را شدیداً تحت تاثیر قرار خواهد داد. زمان آن رسیده که بر فردیت خود بیشتر تکیه کرده و تصمیم هایی را برای زندگیتان اتخاذ کنید. بعضی چیزهایی که در زندگی شما وجود دارد و آزارتان می دهند، به راحتی قابل حذف شدن هستند. کافی است زودتر دست به کار شوید و با اراده جلو بروید.

رنگ شانس شما: نارنجی

عدد شانس شما: ۷

 

فال روزانه متولدین ماه مهر

چرا دقیقاً قلب مشکل را نشانه نمی گیرید؟ این مشکل مدت ها است که در زندگی شما وجود دارد و هربار رسیدگی به آن را عقب انداخته اید. یک موفقیت دیگر در انتظار شما است پس امیدوار باشید و به آینده چشم بدوزید. شاید در محیط خانه تا حدی خودخواهانه عمل می کنید. بهتر است خواسته های دیگران و احساسات آنها را هم در نظر بگیرید و فقط به خودتان فکر نکنید. البته این خودخواهی کمتر به محل کار شما سرایت می کند و به همین دلیل همکاران شما را دوست دارند و اخلاق و رفتارتان را می پسندند.

رنگ شانس شما: قرمز

عدد شانس شما: ۱۲

 

فال روزانه متولدین ماه آبان

اجازه ندهید ترس یا عصبانیت بر شما تسلط پیدا کند. کم کم به نقطه اوج چیزی در زندگیتان نزدیک می شوید و لازم است تصمیماتی را در رابطه با زندگی حرفه ایتان اتخاذ کنید. شاید احساس می کنید هنوز زود است و از آمادگی لازم برای رویارویی با این موقعیت برخوردار نیستید. اما واقعیت این است که دیگر چاره ای ندارید و بدون اینکه بدانید آماده تصمیم گیری هستید. بد نیست از یک دوست قدیمی یادی کنید چون حرف هایی برای گفتن دارد.

رنگ شانس شما: زرد

عدد شانس شما: ۱۰

 

فال روزانه متولدین ماه آذر

دیدتان نسبت به زندگی در حال تغییر و تحول است. بعضی چیزهایی که همیشه وجودشان را نادیده می گرفتید یا قدرشان را نمی دانستید، حالا مورد توجهتان قرار گرفته اند. برعکس، چیزهای دیگری که همیشه برایتان مهم بوده اند حالا ناچیز و کوچک به نظر می رسند. این تغییرات کاملاً طبیعی است و در واقع به رشد انسان کمک می کند پس از آنها استقبال کنید. احساس می کنید کسی یا چیزی مانع پیشرفتتان می شود، شما باید سعی کنید این مانع را از سر راهتان بردارید، حتی اگر ناچار شوید بعضی چیزها را قربانی کنید.

رنگ شانس شما: آبی

عدد شانس شما: ۶

 

فال روزانه متولدین ماه دی

امروز زمان بسیار خوبی برای ملاقات با اشخاص جدید و جالب است. این افراد کاملاً روراست و صادق هستند و با حرف های خود شما را تحت تاثیر قرار می دهند. اما یادتان باشد که تنها به ایده ها و مسایل انتزاعی اکتفا نکنید چون اصلاً با ذات عمل گرای شما سنخیت ندارد. مراقب باشید چیزهایی که دوستشان دارید برایتان عادی و تکراری نشوند، و همیشه قدر این نعمت ها را بدانید. سعی کنی روابط عاطفیتان را همچنان گرم و صمیمی نگه دارید، چون ارزشمندترین سرمایه شما در زندگی هستند.

رنگ شانس شما: خاکی

عدد شانس شما: ۸

 

فال روزانه متولدین ماه بهمن

اگر چه تصمیم گرفته بودید که دیگر به هیچ چیز اجازه ندهید وارد ذهنتان شود، تمرکزتان را به هم بریزد و به شما استرس وارد کند، ولی امروز تا حدی مضطرب و تحت فشار خواهید بود. هنوز تاثیر بعضی اتفاقات و تجارب ناخوشایند گذشته در ذهن شما باقی است. با کسی که به شما نزدیک است و به او اعتماد دارید صحبت کنید یا سعی کنید با ورزش و فعالیت ذهنتان را از چیزهای ناخوشایند دور کنید. تصمیمی که در محل کارتان گرفته اید ممکن است عواقبی نه چندان خوبی به دنبال داشته باشد پس بیشتر مراقب باشید.

رنگ شانس شما: قرمز

عدد شانس شما: ۱۰

 

فال روزانه متولدین ماه اسفند

در بسیاری از موارد ترجیح می دهید تنها عمل کنید، راه خودتان را بروید و به دیگران کاری نداشته باشید. ولی این روزها زمان مناسبی است برای ملحق شدن به دیگران و فعالیت های گروهی که می تواند چیزهای زیادی به شما بیاموزد. این روزها لازم است به شدت مراقب روابط عاطفی یا زندگی مشترک خود باشید چون در حال حاضر این روابط از همیشه آسیب پذیرتر هستند. برای رسیدگی به کارهای عقب افتاده تنها به یک برنامه ریزی درست و مناسب احتیاج دارید.

رنگ شانس شما: مشکی

عدد شانس شما: ۲

 

اگر امروز روز تولدتان است

سوفیا کوپولا (کارگردان و تهیه کننده) هم متولد امروز است. شما دوست دارید همیشه مدرن و به روز باشید. از نظر شخصی، بسیار پرانرژی و ایده آل گرا هستید. البته از آن جایی که همیشه بین فعالیت بیش از اندازه و سکون و تنهایی در حرکت هستید، دیگران خیلی اوقات شما را درک نمی کنند. گاهی آنقدر هیجان زده و خوشحال می شوید که خودتان را غرق کار می کنید وگاهی فقط دوست دارید تنها باشید و با خود خلوت کنید.
 

منبع : پرتال تفریحی پاتوق سرا

 

 

دسته بندی : فال روزانه
نویسنده : ناصری (مدیر)
آمار مطلب : 1102 بازدید
تاریخ ارسال مطلب : 15 می 2012

یک دیدگاه بنویسید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سایت هر روز آپدیت می شود. با عضویت در خبرنامه سایت، مطالب جدید هر روز به ایمیل شما فرستاده می شود. لطفا ایمیل خود را در فیلد پایین وارد نمایید...

راهنمای عضویت در خبرنامه (تصویری)

برای عضویت ایمیل خودتون رو وارد کنید

  • تبلیغات متنی
  • تبلیغات متنی