فال روزانه امروز یکشنبه مورخ  ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۱ هجری شمسی برابر با ۲۱جمادی الثانی ۱۴۳۳ هجری قمری و ۱۳ می ۲۰۱۲

 

فال روزانه متولدین ماه فروردین

از صبر، هوش و درایت بالایی برخوردار هستید و به همین دلیل می توانید به راحتی کنترل امور را در دست بگیرید. سعی کنید قسمتی از انرژی خود را صرف سامان دادن به امور خانواده کنید. ممکن است از بعضی رفتارهای اعضای خانواده خود ناراحت یا خسته شده باشید ولی قبل از هر اقدام یا حرفی به عواقب احتمالی آن فکر کنید. مشکلات عاطفی خود را در دل نگه دارید و رازهایتان را به راحتی بازگو نکنید. از کسی که در حقتان خوبی کرده تشکر کنید.

رنگ شانس شما: لیمویی

عدد شانس شما:۳

 

فال روزانه متولدین ماه اردیبهشت

طرز رفتار شما در روابط عاطفیتان نفش مهمی دارد پس در رفتارهای خود دقت و توجه کافی داشته باشید. دوستی های قدیمی و پایدارتان را مدیون صداقت و روراستی خود هستید پس همین رویه را ادامه دهید و مطمئن باشید که پشیمان نخواهید شد. سوالی را که در ذهن دارید در موقعیت مناسب بیان کنید و از پافشاری بر چیزی که دیگران را ناراحت می کند بپرهیزید. هرگز در جمع دوستان یا خانواده به دیگران پرخاش نکنید.

رنگ شانس شما:قهوه ای

عدد شانس شما: ۲

 

فال روزانه متولدین ماه خرداد

به زودی زندگی عاطفیتان دستخوش تغییراتی مثبت می شود. از همسر یا نامزدتان توقع نداشته باشید که همیشه با شما موافق باشد یا از شما اطاعت کند، بلکه اختلافات و تفاوت ها را عاملی برای پیشرفت و تکامل بدانید. اگر با مشکلی جسمی روبرو بوده اید به زودی بهبود خواهید یافت. اگر طلبی داشته اید به زودی آن را به شما پرداخت خواهند کرد ودر کلزندگیتان روال عادی قبل را پیدا خواهد کرد.

رنگ شانس شما: بنفش

عدد شانس شما: ۴

 

فال روزانه متولدین ماه تیر

اگر چیزی را از شما می خواهند که در مورد آن تصمیم نگرفته اید با عجله جواب مثبت ندهید و قبل از آن همه جوانب آن را بسنجید. اگر دوستی از شما انتظار کمک دارد به او کمک کنید و مطمئن باشید پاداش آن را خواهید گرفت. لازم است به امور مالی خود بیش از پیش سامان بدهید و برای آینده برنامه ریزی دقیق تری داشته باشید. ظرف روزهای آینده مصاحبه یا آزمونی را در پیش دارید که در آن موفق خواهید بود. همیشه به خدا توکل کنید.

رنگ شانس شما: سبز

عدد شانس شما: ۶

 

فال روزانه متولدین ماه مرداد

سعی کنید بیشتر به دیدار خانواده تان بروید و اوقات بیشتری را با آنها بگذارنید. نگران مسئله مالی مثل یک وام یا قرارداد هستید، به خواسته تان می رسید ولی باید با حوصله و دوراندیشی جلو بروید. به تازگی وقت زیادی را صرف کارهای غیرضروری می کنید، توصیه می شود قدر وقت را بیشتر بدانید و از اتلاف آن بپرهیزید. در روابط عاطفیتان رقابت طلبی نکنید چون حاصلی به جز پشیمانی نخواهد داشت.

رنگ شانس شما: نارنجی

عدد شانس شما: ۹

 

فال روزانه متولدین ماه شهریور

روزها می گذرند و شما هنوز برنامه های خود را عملی نکرده اید. منتظر چه هستید؟ هرچه زودتر اقدام کنید و به کارهایتان سر و سامان بدهید. در هر کاری احساسات دیگران را هم در نظر بگیرید و فقظ به خودتان فکر نکنید. مراقب باشید با سخنی نسنجیده و بی موقع عزیزانتان را نرنجانید. کسی از دستتان ناراحت است و شما هم این را می دانید، چرا به سراغ او نمی روید و از او دلجویی نمی کنید؟

رنگ شانس شما: مشکی

عدد شانس شما: ۵

 

فال روزانه متولدین ماه مهر

یک پروژه کاری یا تحصیلی نیمه تمام دارید که موجب نگرانی شما شده است. به یاد داشته باشید این اضطراب فقط بازده کار شما را پایین می آورد پس با خونسردی به این پروژه بپردازید و به نتیجه کار امیدوار باشید. به زودی پیشنهاد کاری خوبی دریافت می کنید که توصیه می شود به خوبی از آن استفاده کنید. اگر از کسی کینه به دل دارید آن را دور بریزید و اجازه بدهید روابطتان با او به روال عادی خود بر گردد. فراموش نکنید این دوستی روزگاری برای شما مهم و ارزشمند بوده است.

رنگ شانس شما: آبی

عدد شانس شما: ۱۲

 

فال روزانه متولدین ماه آبان

ابراز احساسات در رابطه عاطفی شما به بهبود این روابط کمک می کند پس در بیان احساس خود سخاوتمندانه عمل کنید. کسی هست که همچنان بعد از گذشت ماه ها از شما ناراحت است، او همان کسی است که مدتی قبل او را از خود راندید ولی همچنان به شما فلکر می کند. بد نیست اگر سراغی از او بگیرید. بعضی اوقات درست زمانی که باید جدی باشید شوخ طبع و بی خیال می شوید و دیگران را عصبی می کنید. به یاد داشته باشید مسایلی که برای ما مهم نیستند، می توانند برای دیگران حیاتی و مهم باشند.

رنگ شانس شما: خاکی

عدد شانس شما: ۱۰

 

فال روزانه متولدین ماه آذر

اگر در مسیری که برای آنیده خود انتخاب کرده اید با مانعی روبر شدید نگران و مضطرب نشوید چون با کمی تلاش و تغییر دیدگاه هایتان بر آن غلبه خواهید کرد. زندگی اجتماعی خود را تقویت کنید و در ایجاد ارتباطات صمیمانه تر تلاش کنید. به دنبال کسی یا چیزی که قرار نیست مال شما باشد نروید و در عوض وقت و انرژی خود را صرف چیزی کنید که ارزشش را داشته باشد. اگر کسی به شما حسادت می ورزد یا پشت سرتان حرف می زند، با سکوت معنادار خود ناراحتی خود را به او بفهمانید و از مشاجره لفظی خودداری کنید.

رنگ شانس شما: قرمز
عدد شانس شما: ۱۱

 

فال روزانه متولدین ماه دی

اگرچه از خریدن چیزهای مدرن و شیک لذت می برید، سعی کنید میانه رو باشید و همیشه مخارجتان را با درآمدی که دارید تطبیق دهید. چیزی که در ذهن شماست کاملاً منطقی معقول است اما موردقبول قرار گرفتن آن بستگی به طرز بیانتان دارد. اگر از آینده و از نتیجه کاری که اخیراً انجام داده اید مطمئن نیستید، نگران نباشید چون به زودی خواهید دید که تلاشتان اثربخش بوده است. قدر مهربانی های دیگران را بدانید و در هرکاری اول از خدا کمک بخواهید.

رنگ شانس شما: نیلی

عدد شانس شما: ۱

 

فال روزانه متولدین ماه بهمن

خوشبختانه بر احساسات خود کنترل دارید و هنگام بحث و مشاجره احساساتی نمی شوید. جدیت شما باعث می شود تا دیگران هم شما را جدی بگیرند. شحصیت شما به گونه ای است که ناخودآگاه احترام و توجه دیگران را برمی انگیزید. به زودی در محل کارتان تغییری به وجود می آید که خوب یا بد بودن آن در درازمدت اثبات می شود. بعضی از اطرافیان بر خلاف آنچه به نظر می رسد خیرخواه شما نیستند، بهتر است بیشتر حواستان را جمع کنید.

رنگ شانس شما: ارغوانی

عدد شانس شما: ۹

 

فال روزانه متولدین ماه اسفند

هرگز خود را با دیگران مقایسه نکنید و شکرگزار نعمت هایی باشید که خداوند به شما عطا کرده است. کسی هست که منتظر تماس شماست، هرچه زودتر تلفن را بردارید و به او زنگ بزنید. بابت چیزهایی که هنوز اتفاق نیفتاده اند نگران نباشید. کارهایتان یکی بعد از دیگری انجام می شوند و در ظرف دو یا سه ماه آرامش واقعی را تجربه خواهید کرد. روابط عاطفیتان روز به روز بهتر خواهند شد، به شرط آنکه گذشت و بردباری بیشتری نشان دهید.

رنگ شانس شما: سفید

عدد شانس شما: ۶

 

 

اگر امروز روز تولدتان است

جورج کارلین (کمدین) هم متولد امروز است. شما از هوش و استعداد بالایی برخوردار هستید، ولی گاهی کمی بدجنس می شوید و از این هوش برای ناراحت کردن دیگران استفاده می کنید. در واقع با هیچ کس رودربایستی ندارید و هرچه در سرتان می گذرد را بیان می کنید. حتی اگر نخواهید، نقش رهبر و رئیس را به شما می دهند و از شما پیروی می کنند.

 

دسته بندی : فال روزانه
نویسنده : ناصری (مدیر)
آمار مطلب : 1087 بازدید
تاریخ ارسال مطلب : 13 می 2012

یک دیدگاه بنویسید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سایت هر روز آپدیت می شود. با عضویت در خبرنامه سایت، مطالب جدید هر روز به ایمیل شما فرستاده می شود. لطفا ایمیل خود را در فیلد پایین وارد نمایید...

راهنمای عضویت در خبرنامه (تصویری)

برای عضویت ایمیل خودتون رو وارد کنید

  • تبلیغات متنی
  • تبلیغات متنی