فال روزانه امروز جمعه مورخ  ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۱ هجری شمسی برابر با ۱۹جمادی الثانی ۱۴۳۳ هجری قمری و ۱۱ می ۲۰۱۲

 

فـال روزانه متولدین ماه فروردین

اگر با یک مسئله مالی یا عاطفی روبرو هستید، همه تلاش خود را بکنید تا کارهایتان شفاف و واضح باشد، چون اگر دیگران از اعمال و اقدامات شما کاملاً آگاه باشند، دیگر نمی توانند بابت هر اتفاقی شما را بازخواست کنند. توصیه می شود انعطاف بیشتری نشان بدهید، و در مقابل توصیه ها و پیشنهادات دیگران سرسختی نشان ندهید. وقتی کسی به طرف شما می آید، یا قصد کمک دارد، با خوشبینی به این موضوع نگاه کنید و مطمئن باشید کسانی هستند که واقعاً خیرخواهتان هستند. به گذشته ها فکر نکنید چون دیگر بر نمی گردند، در عوض به آینده امیدوار باشید.

رنگ شانس شما: قرمز

عدد شانس شما: ۲

 

فـال روزانه متولدین ماه اردیبهشت

گاهی با دوستانتان روراست نیستید و چیزهایی را پنهان می کنید، این را خود شما بهتر از هرکسی دیگری می دانید. اما مطمئن باشید آنها هم این را احساس می کنند. صداقت و راستی عنصری مهم در دوستی است، و مسلماً با ساده لوحی فرق دارد. فعلاً مسائل مالی مهم ترین دغدغه شما هستند. از مخارج خود بکاهید و با افراد خبره مشورت کنید. اگر می توانید برای درآمد بیشتر تلاش کنید. مسافرتی در پیش دارید که تجربه ای جالب و نو برایتان خواهد بود.

رنگ شانس شما: سفید

عدد شانس شما: ۸

 

فـال روزانه متولدین ماه خرداد

اخیراً از نظر جسمی و سلامتی با مشکلی مواجه شده اید که البته جای نگرانی نیست. توصیه می شود بعضی عادات خود را کنار بگذارید چون می توانند به سلامتیتان لطمه بزنند. اگر تعهد یا مسئولیتی را در قبال کسی یا چیزی پذیرفته اید، به آن پایبند بمانید. اگر قولی داده اید حتی فکر عمل نکردن به آن را به سرتان راه ندهید. اخیراً وقت زیادی را هدر می دهید، فراموش نکنید وقت یکی از گرانبها ترین سرمایه های زندگی ما انسان ها است. پس زمان خود را مدیریت کنید و تنبلی و سهل انگاری را کنار بگذارید.

رنگ شانس شما: زرد

عدد شانس شما: ۴

 

فـال روزانه متولدین ماه تیر

بعضی روابط دوستانه یا عاشقانه وقت شما را بیش از اندازه می گیرند. سرمایه گذاری های عاطفی خود را کنترل کنید و به هر چیز در حد خودش اهمیت بدهید. دوستی های قدیمی شما عمیق و ریشه دار هستند و به این راحتی از آنها دل نخواهید کند. امروز فرصت مناسبی برای آزمودن میزان وفاداری دوستان است چون با موقعیت سخت یا چالشی روبرو می شوید و به حمایت دوستان نیاز پیدا می کنید. یکی از کارهای مهم زندگیتان به تاخیر افتاده است، نگران نباشید چون همه چیز با خوبی و خوشی به انجام خواهد شد.

رنگ شانس شما: لیمویی

عدد شانس شما: ۱۲

 

فـال روزانه متولدین ماه مرداد

زنی حرفه ای شما وارد مراحل جدید و موفقیت آمیز خود می شود. اگر تا به حال شغلی نداشتید به زودی یک شغل خود پیدا می کنید. بعضی خواسته ها و توقعاتتان از نظر اطرافیان و به خصوص همسر یا نامزدتان نامعقول است، بهتر است در مورد آنها تجدیدنظر کنید و لحظه ای خودتان را به جای دیگران بگذارید. گاهی بسیار خودخواه می شوید و تنها به خودتان فکر می کنید، که لازم است با این ویژگی مبارزه کنید. اگر با کسی اختلافی دارید، پشت سر او حرف نزنید و رازهایی را که زمانی با شما مطرح کرده برملا نکنید.

رنگ شانس شما: بنفش

عدد شانس شما: ۳

 

فـال روزانه متولدین ماه شهریور

چه اهمیتی دارد اگر دیگران بعضی کارهای شما را تایید نمی کنند یا با شما موافق نیستند؟ به هر حال شما نمی توانید همه را راضی نگه دارید. کاری را انجام بدهید که فکر می کنید درست است، و در ضمن شما را آزار نمی دهد. اگر به فکر خرید هدیه برای کسی هستید، عجله نکنید و با فکر و حوصله هدیه ای را انتخاب کنید که حقیقتاً او را شاد می کند. یادتان باشد هدیه خوب لزوماً گران قیمت نیست بلکه هدیه ای است که از ته دل و با عشق و علاقه تهیه شده باشد.

رنگ شانس شما: خاکستری

عدد شانس شما: ۹

 

فـال روزانه متولدین ماه مهر

این روزها بعضی چیزها در محل کار شما را آزار می دهد و تحمل رفتار کسی برایتان سخت شده است. به هر حال شما شغلتان را دوست دارید پس باید انعطاف نشان دهید و بعضی چیزها را نادیده بگیرید. رفتار و منش شما به گونه ای است که همیشه از نظر دیگران مهربان و قابل اعتماد هستید، فقط مراقب باشید مورد سو استفاده قرار نگیرید. اگر با یک خلا عاطفی روبرو هستید، یا دوست دارید همسر دلخواهتان را پیدا کنید، به هیچ عنوان عجله نکنید و به خودتان فرصت بدهید. مطمئن باشید نیمه گمشده شما هم انتظار شما را می کشد، ولی برای پیدا کردن او به زمان احتیاج دارید.

رنگ شانس شما: سبز

عدد شانس شما: ۵

 

فـال روزانه متولدین ماه آبان

در مورد شرایط جدید زندگیتان عجولانه قضاوت نکنید. گاهی تغییرات ناگهانی ما را غافلگیر می کنند ولی نباید به آنها اجازه داد به طور غیر منطقی بر زندگی ما اثر بگذارند. به هر حال تغییر و تحول بخشی جدانشدنی از زندگی انسان ها است. کسی در زندگی شما بوده که حالا دیگر نیست. اگر دلتنگ او هستید همین امروز تلفن را بردارید و با او تماس بگیرید چون هنوز برای ترمیم دوستی ها و روابط آسیب دیده دیر نیست. تنها کاری که باید بکنید حفظ عزت نفس و اعتماد به نفستان است. خدا را فراموش نکنید.

رنگ شانس شما: نیلی

عدد شانس شما: ۶

 

فـال روزانه متولدین ماه آذر

اگر چه مدتی قبل بدشانسی آوردید و یک اتفاق ناخوشایند بر زندگیتان تاثیر منفی گذاشته است، مطمئن باشید سرنوشت اتفاقات خوبی برایتان به ارمغان خواهد آورد. اما لازم است همچنان هوشیار باشید و از تنبلی و دلسردی دوری کنید. علیرغم اینکه اغلب خود را فردی زرنگ و زیرک می دانید، گاهی بیش از حد ساده لوح می شوید و کارهایی می کنید که باعث پشیمانی و گاهی حتی تعجب خودتان می شود. قبل از هر تصمیم و برنامه ریزی به عواقب آن فکر کنید. نگران مسائل مالی نباشید چون اوضاع بهترخواهد شد.

رنگ شانس شما: زرد

عدد شانس شما: ۱۰

 

فـال روزانه متولدین ماه دی

پولی به دستتان رسیده است که اصلاً انتظارش را هم نداشتید! اما حواستان باشد ولخرجی نکنید و پس انداز خود را برای روز مبادا نگه دارید. هدیه هایی را دریافت کرده اید و به فکر خرید هدیه هایی هستید. اما در این مورد هم نباید ولخرجی کنید و هدایای بیش از حد گران بخرید. دوستی پشت سرتان حرفی زده و اگرچه به روی خودتان نیاورده اید، حسابی از دستش ناراحتید. توصیه می شود قضیه را با او مطرح نکنید و فقط سعی کنید از او فاصله بگیرید. شاید اشکال از شما باشد که گاهی بیش از حد به دیگران اعتماد می کنید. البته فراموش نکنید دوستان فوق العاده ای در اطرافتان هستند که باید قدرشان را بدانید.

رنگ شانس شما: سیاه

عدد شانس شما: ۱

 

فـال روزانه متولدین ماه بهمن

همه اشتباه می کنند؛ در واقع اشتباهات بهترین معلم ما هستند. اگر مرتکب اشتباهی شده اید که همچنان آزارتان می دهد، دید خود را عوض کنید و به جای اشتباه نام تجربه را روی آن بگذارید. حداقل کاری که می توانید بکنید این است که این تجارب را پیش رو قرار دهید و کارهایی را که در آینده انجام نخواهید داد تعیین کنید. در روابط خود با کسی که دوستش دارید بیش از حد سخت گیری نکنید و همه چیز را در سطح ایده آل نخواهید. گاهی کمبودها و مشکلات باعث می شون تا قدر نعمت ها و زیبایی ها را بیشتر بدانیم.

رنگ شانس شما: ارغوانی

عدد شانس شما: ۱۲

 

فـال روزانه متولدین ماه اسفند

فشار کارتان زیاد شده است. گاهی آنقدر خسته می شوید که دوست دارید همه چیز را بگذارید و فرار کنید. مطمئن باشید این مشکل فقط مختص شما نیست و زندگی همیشه با مشکل و دغدغه همراه است. اما ناشکری نکنید و همیشه نعمت های بزرگی را که خداوند به شما عطا کرده است در نظر بگیرید. این دوران پرمشغله و استرس مقطعی است و به زودی به پایان می رسد. در عوض در ماه های آینده اتفاقات بسیار شیرینی بر سر راهتان قرار می گیرند که باعث می شوند از ته دل بخندید و احساس خوشبختی کنید.

رنگ شانس شما: خاکی

عدد شانس شما: ۲

 

 

اگر امروز روز تولدتان است

روزاریو داوسن (بازیگر) هم متولد امروز است. شما به مسائل اخلاقی پایبند هستید و همیشه از عدالت و برابری دفاع می کنید. دوست دارید به محرومین کمک کنید و همیشه انگیزه ها و ایده آل های شخصیتان را پیاده کنید. وقتی به چیزی اعتقاد دارید، هیچ وقت از آن برنمی گردید و بر عقاید خود پافشاری می کنید.
 

دسته بندی : فال روزانه
نویسنده : ناصری (مدیر)
آمار مطلب : 1051 بازدید
تاریخ ارسال مطلب : 11 می 2012

یک دیدگاه بنویسید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سایت هر روز آپدیت می شود. با عضویت در خبرنامه سایت، مطالب جدید هر روز به ایمیل شما فرستاده می شود. لطفا ایمیل خود را در فیلد پایین وارد نمایید...

راهنمای عضویت در خبرنامه (تصویری)

برای عضویت ایمیل خودتون رو وارد کنید

  • تبلیغات متنی
  • تبلیغات متنی