فال چهار شنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۱

فال روزانه امروز چهارشنبه مورخ  ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۱ هجری شمسی برابر با ۱۷جمادی الثانی ۱۴۳۳ هجری قمری و ۹ می ۲۰۱۲

 

فـال روزانه متولدین ماه فروردین

گاهی حرف هایی را به زبان می آورید که دیگران را تعجب زده یا ناراحت می کند. یادتان باشد بعضی حرف ها بهتر است یا گفته نشوند یا به طور غیرمستقیم بیان شوند. شاید این روزها به کسی فکر می کنید که زمانی در زندگیتان حضور داشت ولی دیگر نیست ، شاید شما نخواستید که باشد و شاید هم سرنوشت این را می خواسته است. اما بهتر است دیگر از او سراغی نگیرید چون از نظر او هم همه چیز تمام شده است. بعضی رازهای زندگیتان در معرض خطر برملا شدن هستند . بیشتر مراقب باشید.

رنگ شانس شما: نقره ای

عدد شانس شما:۸

 

فـال روزانه متولدین ماه اردیبهشت

گذر زمان بعضی نگرش ها و اعتقادات شما را عوض کرده است به طوری که گاهی با فکر کردن به گذشته از بعضی رفتارها و کارهایی که کرده اید خنده تان می گیرد. قضاوت در مورد خوب یا بودن این تغییر را به عهده خودتان می گذاریم ولی مهم این است که تغییر کرده اید و دیگر آن آدم چند سال پیش نیستید. اتفاقی در چند ماه اخیر افتاده که چندان خوشایند نبوده و همچنان تاثیر آن بر زندگیتان مشهود است. امروز دلتان برای کسی که از دست داده اید شدیداً تنگ شده است. صبور باشید چون زندگی با هیچ کس همیشه مهربان نیست.

رنگ شانس شما: لیمویی

عدد شانس شما:۵

 

فـال روزانه متولدین ماه خرداد

ممکن است این روزها احساس کسالت، بی اشتهایی یا افسردگی کنید. به احتمال زیاد این مسئله روحی است نه جسمی ، و بنابراین باید ریشه یابی و به روشی درست حل شود. شخصی در زندگی شما وجود دارد که علیرغم علاقه به او، هنوز در مورد حضورش در زندگیتان مردد هستید. اگر هنوز او را به خوبی نمی شناسید توصیه می شود باز هم به خودتان زمان بدهید تا شناخت بیشتری حاصل شود. حضور خدا و یاد او را در زندگیتان پررنگ تر کنید و در هرکاری ابتدا از او کمک بخواهید.

رنگ شانس شما: مشکی

عدد شانس شما: ۱۰

 

فـال روزانه متولدین ماه تیر

یکی از دوستان از شما کمک خواسته است که مطمئناً دست رد به سینه اش نخواهید زد. نگران یکی از اعضای خانواده تان هستید اما به شما می گوییم که جای نگرانی نیست چون به آینده روشن است. اگر از در آمد خود راضی نیستید تلاشتان را بیشتر کنید و صبر و تحمل داشته باشید. به افراد سالخورده خانواده و فامیل بیشتر توجه کنید، اگر کسی به شما بدی کرده است او را ببخشید، از پولی که ظرف چند روز آینده به دستتان می رسد درست استفاده کنید.

رنگ شانس شما: خاکی

عدد شانس شما: ۱

 

فـال روزانه متولدین ماه مرداد

با کسی راجع به یک چیز مهم صحبت کرده اید، در واقع درخواستی را مطرح کرده اید و او پذیرفته است. خوشحال باشید چون این موقعیت بسیار ارزشمند است. نگرانی های مالیتان این روزها بیشتر شده است اگرچه به روی خودتان نمی آورید، چاره ای نیست فقط باید صبر داشت و به خدا توکل کرد. موفقیت های پیاپی شما را در مرکز توجه دیگران قرار داده است و به زودی باز هم موفقیت دیگری بر سر راهتان قرار می گیرد. این ها نتیجه تلاش و اراده شما است، ولی حتماً مراقب افراد حسود باشید.

رنگ شانس شما: سرخابی

عدد شانس شما: ۴

 

فـال روزانه متولدین ماه شهریور

نظارت و عیب جویی دیگران شما را شدیداً آزار می دهد و شاید به همین دلیل باشد که تنهایی را ترجیح می دهید. ولی گاهی دیدتان را عوض کنید و این را به حساب خیرخواهی و محبت دیگران بگذارید. هرچه زودتر برای آنچه که در سر دارید (ازدواج، سربازی، و …) اقدام کنید چون دیگر تردید جایز نیست. نکته دیگری که جداً باید به آن توجه کنید این است که پدر و مادرتان شما را دوست دارند و با تمام وجود برایتان زحمت کشیده اند، وقت آن رسیده که جبران کنید و قدردانی خود را نشان دهید

رنگ شانس شما: زرد

عدد شانس شما: ۵

 

فـال روزانه متولدین ماه مهر

در برخورد با دوست هایتان خودمحور نباشید و آنها را هم در نظر بگیرید. گاهی به بعضی رفتارهایتان منصفانه نگاه کنید و خودتان را جای آنها بگذارید. شور و هیجان شما این روزها کمتر از قبل شده است، شاید علت آن اتفاقات کوچک ولی ناخوشایندی باشد که از مدتی قبل پشت سر هم اتفاق افتاده اند و بر روحیات شما اثر گذاشته اند .نگران نباشید چون اتفاقات جالب و خوبی در راه است اما باید صبر و تحمل داشته باشید. رازهای زندگی خود را با هرکسی در میان نگذارید و رازهای دیگران را همیشه محفوظ نگه دارید.

رنگ شانس شما: آبی

عدد شانس شما: ۶

 

فـال روزانه متولدین ماه آبان

راه رسیدن به هدف دشوار است و ناهموار است ولی شکست امروز به معنی پیروزی فرداست. اجازه ندهید مسایل مادی ذهنتان را بیش از حد به خود مشغول کنند، یک زندگی ساده ولی شاد بهتر از زندگی است که هر روزش با غم و حسرت همراه باشد. تا زمانی که دوستان خوب و واقعی شما کنارتان هستند از هیچ چیز نترسید و به راه خود ادامه دهید. بهترین دوستان شما اعضای خانواده تان هستند که بی هیچ چشمداشتی همیشه در کنارتان بوده اند. پس به آنها اهمیت بدهید و اعتماد کنید.

رنگ شانس شما: صورتی

عدد شانس شما: ۱۱

 

فـال روزانه متولدین ماه آذر

به هدفتان می رسید. قدر آن را بدانید چون آسان به دست نیامده است. در روزگار خوشی به یاد خدا باشید و هیچ وقت او را فراموش نکنید. اگر برای کمک به دیگران کاری از دستتان بر می آید حتماً انجام دهید، در عین حال از کمک خواستن از دیگران در حد معقول خجالت نکشید. کسی را دوست دارید که او هم شما را دوست دارد، ولی شما با او روراست نبوده اید. بهتر است رویه خود را تغییر دهید و روابط خود را بر پایه صدقه و دوستی بنا کنید.

رنگ شانس شما: نارنجی

عدد شانس شما: ۱۲

 

فـال روزانه متولدین ماه دی

مسافرتان از راه رسیده و با آمدنش آرامش و خوشبختی را به خانه تان آورده است. به زودی از طرف او یا یکی ازبزرگان فامیل به شما کمکی می شود که تصورش را هم نمی کردید. این ماه ممکن است با کمبود منابع مالی روبرو شوید و علت آن خرج های بزرگی است که اوایل این ماه داشته اید. نا خواسته دوستی را ناراحت کرده اید و از این بابت معذرت خواسته اید، امام بهتر است از این به بعد بیشتر مراقب باشید، چرا کسی با شخصیت و وجهه شما کاری کند که باعث شرمندگی شود؟

رنگ شانس شما: خاکستری

عدد شانس شما: ۱

 

فـال روزانه متولدین ماه بهمن

کسی که مدت ها منتظرش بودید را بالاخره ملاقات کرده اید. زندگی اجتماعیتان پویاتر و پرجنب و جوش تر از قبل شده و از این رو باید بیشتر به کارهایتان نظم و ترتیب بدهید. افکار متفاوتی به ذهنتان هجوم می آورد و نامعلوم بودن آینده عصبانیتان می کند. لازم است از همین الان با هوش و تدبیر جلو بروید و سنگ بنای زندگی آینده خود را در جایی محکم و امن قرار دهید. پایبندی شما به تعهدات کاریتان عامل اصلی موفقیتتان است. خدا را فراموش نکنید.

رنگ شانس شما: سبز

عدد شانس شما:۹

 

فـال روزانه متولدین ماه اسفند

رقابت خوب است اما نباید تبدیل به حسادت شود و به شما و دیگران ضربه بزند. نگرانی های مالی را دور بریزید و در عین حال که صرفه جویی می کنید، نگران آینده نباشید. اگر می خواهید رژیم غذایی، یادگیری یک مهارت جدید، یا کار دیگری را شروع کنید زودتر دست به کار شوید و اینقدر این کار را پشت گوش نیندازید. هرکاری از دستتان بر می آید برای کمک به اطرافیان انجام دهید و مطمئن باشید پاسخ آن را از خداوند خواهید گرفت. تنش هایی در رابطه عاطفیتان پیش می آید ولی زودگذر است.

رنگ شانس شما: قهوه ای

عدد شانس شما:۳

 

اگر امروز روز تولدتان است

راسل کرو ایون (بازیگر) هم متولد امروز است. شما موقر و باشخصیت هستید و تحسین دیگران را بر می انگیزید. دیگران می دانند شما به ارزش های شخصیتان پایبندید و به همیئن خاطر هرگز تسلیم نمی شوید. شما شوخ طبعی خاص خود را دارید ولی در عین حال ابهت و شخصیتتان را هم حفظ می کنید. ویژگی دیگر شما سخت کوشی و اراده است.

 

منبع : پرتال تفریحی پاتوق سرا

 

دسته بندی : فال روزانه
نویسنده : ناصری (مدیر)
آمار مطلب : 1470 بازدید
تاریخ ارسال مطلب : 9 می 2012

یک دیدگاه بنویسید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

موارد مشابه : , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

سایت هر روز آپدیت می شود. با عضویت در خبرنامه سایت، مطالب جدید هر روز به ایمیل شما فرستاده می شود. لطفا ایمیل خود را در فیلد پایین وارد نمایید...

راهنمای عضویت در خبرنامه (تصویری)

برای عضویت ایمیل خودتون رو وارد کنید

  • تبلیغات متنی
  • تبلیغات متنی