فال سه شنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۱

فال روزانه امروز سه شنبه مورخ  ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۱ هجری شمسی برابر با ۱۶جمادی الثانی ۱۴۳۳ هجری قمری و ۸ می ۲۰۱۲

 

فـال روزانه متولدین ماه فروردین

دوست دارید یکی از اطرافیانتان در رویه و رفتارش تغییراتی ایجاد کند اما تقریباً ناامید شده اید. البته تغییر رفتار همیشه سخت است اما غیرممکن نیست. شما می توانید با القای انگیزه مثبت بر دیگران تاثیر بگذارید، و مهم نیست که چقدر طول می کشد. شخص موردنظر به حمایت شما نیاز دارد پس سعی کنید الهام بخش و تکیه گاه او باشید. در روابط عاطفی شما نوعی خلاء وجود دارد که آن را به خوبی احساس می کنید اما نمی دانید طرف مقابلتان هم این احساس را دارد یا نه. بهتر است قضیه را مستقیماً با او مطرح کنید.

رنگ شانس شما: سرخابی

عدد شانس شما: ۳

 

فـال روزانه متولدین ماه اردیبهشت

امروز ماه بر روابط عاشقانه شما تاثیر می گذارد و زمان مناسب برای ابراز احساسات فرا می رسد. می توانید صادقانه و البته هوشمندانه این روابط را دنبال کنید و کسی را بهتر بشناسید. اگر انرژی خود را به سمت یک نتیجه مطلوب متمرکز کنید مطمئناً آن نتیجه حاصل خواهد شد پس به زندگی و به آینده با خوش بینی نگاه کنید. امروز در مکالمه ای جدی شرکت خواهید کرد که برای هدایت هرچه بیشتر آن باید ذهن خود را کاملاً از جزئیات و حاشیه ها پاک کنید.

رنگ شانس شما: خای

عدد شانس شما: ۵

 

فـال روزانه متولدین ماه خرداد

وقتی از انگیزه و حوصله کافی برخوردار باشید، در انجام کارها بسیار موفق هستید. به خصوص وقتی سرتان شلوغ باشد و ضرب الاجل کارتان نزدیک باشد، ناگهان فعال می شوید و تا کار را به پایان نرسانید از پا نمی نشینید. شاید بهتر باشد بعضی برنامه هاتان را عوض کنید و راجع چیزی تجدیدنظر کنید. شاید این کار سخت به نظر برسد ولی مطمئن باشید برای ارتقای کیفیت کارهایتان لازم است. یادتان باشد هیچ وقت کار امروز را به فردا نیندازید چون لحظه ای فرا می رسد که حجم کار زیاد و زمان کم شما را مضطرب و آشفته خواهد کرد.

رنگ شانس شما: زرد

عدد شانس شما: ۱۲

 

فـال روزانه متولدین ماه تیر

امروز بیشتر وقت خود را صرف تفکر در مورد آینده می کنید و اگرچه تصویری کلی از آینده خود ترسیم کرده اید، همیشه به یاد داشته باشید که زندگی می تواند اتفاقات غیرقابل پیش بینی را بر سر راه شما قرار دهد. سعی کنید اهداف خود را مشخص کنید و برای تحققشان برنامه ریزی کنید، چون با این کار حداقل مسیر کلی آینده تان را مشخص خواهید کرد. اگر در روابط خود با شخصی شکست خورده اید، بر ادامه آن اصرار نورزید و ذهنتان را منحرف کنید. آینده شما روشن است.

رنگ شانس شما: قرمز

عدد شانس شما: ۲

 

فـال روزانه متولدین ماه مرداد

شاید خودتان متوجه نباشید ولی آنقدر درگیر گذشته هستید که نمی توانید وارد مراحل آینده زندگیتان شوید. بعضی مسائل قدیمی دوباره در ذهنتان تکرار می شوند و شما را به خود مشغول می کنند. بهتر است همین الان به آنها بپردازید و با آنها کنار بیایید، هرچند ممکن است با احساسات ناراحت کننده ای روبرو شوید. سرنوشت شما را صدا می زند و برای پاسخ به آن ناچار باید گذشته را رها کنید. در روابط خود با شخصی تجدیدنظر کنید و سعی کنید او را آن طور که هست ببینید.

رنگ شانس شما: سبز

عدد شانس شما: ۱

 

فـال روزانه متولدین ماه شهریور

به نتایج جدیدی می رسید و احتمالات جدید را بررسی می کنید. اگرچه در یک مورد به خصوص از تلاش دست برداشته اید و تقریباً ناامید شده اید، آینده بازی های جدیدی در آستین دارد و شما را شگفت زده می کند. یک اتفاق جدید چشم هایتان را باز می کند و دنیای جدیدی در برابر چشم هایتان ظاهر می شود. اگر وارد این دنیای جدید شوید احتمال موفقیتتان بالا خواهد بود. از موقعیت های جدید زندگیتان تنها به این دلیل که غیرعادی یا غیرقابل پیش بینی به نظر می رسند چشم پوشی نکنید.

رنگ شانس شما: آبی

عدد شانس شما: ۸

 

فـال روزانه متولدین ماه مهر

اهمیتی ندارد دیگران چقدر پرخاشگر یا ریاست طلب هستند، به هرحال آنها ارزش وقت یا احساس شما را ندارند. از خودتان بپرسید آیا آنها واقعاً در زندگی شما مهم هستند؟ آیا رفتار و گفتار آنها بر زندگی شما اثر می گذارد؟ آیا اصلاً چنین مسائلی ارزش وقت و انرژی شما را دارند؟ پس بهتر است خونسردتر رفتار کنید و وقت و احساستان را به چیزهای مهم تر اختصاص دهید. با کسانی ملاقات کرده اید که شما را دوست دارند و در زندگی شما مهم هستند. آنها برای کمک به شما آمده اند پس تشکر یادتان نرود!

رنگ شانس شما: مشکی

عدد شانس شما: ۶

 

فـال روزانه متولدین ماه آبان

کمتر خودتان را سرزنش کنید، هیچ انسانی کامل نیست و شما هم مثل دیگران ممکن است اشتباه کنید. پس این قدر خودتان را بازخواست نکنید. شما از استعدادهای سرشاری برخوردارید ولی شاید راه استفاده از آن را ندانید، شاید هم آنطور که باید و شاید به خودتان ایمان نداشته باشید. به هر حال یادتان باشد برای بهره گیری از توانایی هایتان باید آنها را باور کنید. در موقعیتی قرار می گیرید که لازم است با قاطعیت و اعتماد به نفس صحبت کنید در غیر این صورت دیگران حرف هایتان را جدی نخواهند گرفت.

رنگ شانس شما: لیمویی

عدد شانس شما: ۱۰

 

فـال روزانه متولدین ماه آذر

مسلماً همه انسان ها در زندگی ناامید یا دچار چالش می شوند و شما هم از این قاعده مستثنی نیستید. اما باید به این موقعیت مثبت نگاه کنید و نیمه پر لیوان را ببینید. یادتان باشد پایان شب سیه سپید است پس نگران نباشید. اگر در جست و جوی کار هستید تلاش و صبرتان را بیشتر کنید ولی مطمئن باشید که به زودی به نتیجه دلخواه می رسید. اگر می خواهید چیزی را به کسی بگویید ابتدا راجع به عواقب آن فکر کنید و برای مطرح کردن آن از راه مناسب وارد شوید.

رنگ شانس شما: قهوه ای

عدد شانس شما: ۱۱

عدد شانس شما:۶

 

فـال روزانه متولدین ماه دی

چرا این همه کارهای خود را پشت گوش می اندازید؟ به هرحال اینها کارهایی است که باید انجام شود، پس هرچه زودتر بهتر. اخیراً از لحاظ جسمی به مشکلات کوچکی برخورده اید که البته رو به بهبودی است. توصیه می شود به سلامت جسمی خود اهمیت بیشتری بدهید و به خصوص به عادات غذایی خود دقت کنید. از یکی از دوستان صمیمیتان دور شده اید و دلتنگ او هستید. به هر حال این دوری دیر یا زود پیش می آمد ما می توانید همچنان دوستی خود را حفظ کنید. بعضی رفتارهایتان موجب ناراحتی همسرتان شده است. با او صحبت کنید و دلیل این رفتار را توضیح دهید.

رنگ شانس شما: ارغوانی

عدد شانس شما: ۷

 

فـال روزانه متولدین ماه بهمن

شما از رویارویی با چالش ها و دوراهی ها ابایی ندارید، به خصوص امروز که انرژی ماه می تواند شما را در مرکز یک بحث و جدل جدی قرار دهد. شما به دیگران اجازه نمی دهید از زیر بار مسئولیتشان در بروند یا به خاطر اشتباهی که کرده اند تنبیه نشوند، پس این رویه را حفظ کنید تا مثل همیشه پیروز شوید. اگر کسی نمی داند که از شما چه توقعاتی باید داشته باشد، این مشکل اوست نه شما، اما بدون شک این مسئله باعث بروز اختلاف خواهد شد.

رنگ شانس شما: صورتیپ

عدد شانس شما:۴

 

فـال روزانه متولدین ماه اسفند

تصور شما این بود که فرصتی برای استراحت پیدا کرده اید اما باز هم سرتان شلوغ شده و احساس سردرگمی می کنید. این موقعیت موقتی است و به زودی اوضاع بهتر خواهد شد. اخیراً موضوعی عمیقاً شما را آزرده است ولی اگر منطقی فکر کنید می بینید که این مسئله اصلا بغرنج نیست و فقط و فقط به گذر زمان نیاز دارد. در کنار کسی که دوستش دارید اوقات خوب و خوشی دارید قدر این لحظه ها را بدانید و با بدبینی و منفی بافی آنها را خراب نکنید.

رنگ شانس شما: خاکستری

عدد شانس شما: ۱۲
 

 

اگر امروز روز تولدتان است

جورج کلونی (بازیگر) هم متولد امروز است. شما فردی ایده آل گرا و نوعدوست هستید و از هر فرصتی برای خدمت به دیگران و به جامعه استفاده می کنید. شما معیارهای خاص خودتان را دارید که خوب و بد را با آنها می سنجید. همیشه مواظبید کاری که می کنید به عزت نفستان لطمه نزند و در عین حال مراقب احساسات دیگران نیز هستید.
 

 

دسته بندی : فال روزانه
نویسنده : ناصری (مدیر)
آمار مطلب : 1141 بازدید
تاریخ ارسال مطلب : 8 می 2012

یک دیدگاه بنویسید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سایت هر روز آپدیت می شود. با عضویت در خبرنامه سایت، مطالب جدید هر روز به ایمیل شما فرستاده می شود. لطفا ایمیل خود را در فیلد پایین وارد نمایید...

راهنمای عضویت در خبرنامه (تصویری)

برای عضویت ایمیل خودتون رو وارد کنید

  • تبلیغات متنی
  • تبلیغات متنی