فال روزانه امروز دوشنبه مورخ  ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۱ هجری شمسی برابر با ۱۵جمادی الثانی ۱۴۳۳ هجری قمری و ۷ می ۲۰۱۲

 

فـال روزانه متولدین ماه فروردین

در زندگی خود مرتکب اشتباهاتی شده اید که از خودخواهی و یکدنده بودنتان ناشی شده اند. خودمحوری و سرسختی یکی از نقاط منفی شخصیت شما هستند ه تا به حال در زندگی شما به طور مستقیم یا غیرمستقیم تاثیرات سوئی داشته اند. درحال حاضر در حال انجام کاری هستید که به توصیه ها و همفکری دیگران نیاز دارد وگرنه می تواند بی نتیجه یا حتی خطرناک باشد. از تجارب عاطفی گذشته خود به عنوان الگو استفاده کنید و خطاهای گذشته را تکرار نکنید. از چیزی در زندگی خود به شدت ناراضی هستید، بعضی چیزهای واقعاً قابل تغییر نیستند و ناچار باید با آنها کنار آمد.

رنگ شانس شما: زرد

عدد شانس شما:۶

 

فـال روزانه متولدین ماه اردیبهشت

شما همیشه به تحسین و تایید دیگران نیاز دارید. البته این جزئی از شخصیت همه افراد است اما شاید در شخصیت شما بارزتر باشد. فراموش نکنید اولین کسی که مهم است خود شمایید و هیچ تضمینی وجود ندارد که همه از شما راضی باشند. در جمع دوستان یا خانواده با کسی تند صحبت کرده اید (یا می کنید). یادتان باشد شدت تلخی حرف های دیگران در جمع بیشتر از تنهایی است پس بهتر است کمی هم به احساسات کسی که او را ناراحت کرده اید فکر کنید. کسی با شما تماس می گیرد که برایتان خبرهای خوب و جالبی دارد.

رنگ شانس شما: آبی

عدد شانس شما: ۸

 

فـال روزانه متولدین ماه خرداد

حرفی در دلتان مانده اما هرچه با خودتان کلنجار می روید نمی توانید آن را با شخص موردنظر مطرح کنید. . متولدین خرداد ماه از قدرت تجزیه و تحلیل بالایی برخوردارند به همین دلیل همیشه جنبه های مختلف یک موضوع را می بینند ولی در عین حال تصمیم گیری برایشان آن نیست. ولی در حال حاضر تصمیمی دارید اما می ترسید اطرافیان با آن مخالفت کنند. برای رسیدن به هدفتان به هر روشی متوسل نشوید و از راه های درست و منطقی استفاده کنید. بعضی چیزها و از جمله روابطعاطفی خود را جدی تر بگیرید و آن را در مسیری درست هدایت کنید.

رنگ شانس شما: سبز

عدد شانس شما: ۱

 

فـال روزانه متولدین ماه تیر

به کسی یا چیزی بیش از اندازه وابسته شده اید. این وابستگی می توانند مشکل آفرین باشد. بنابراین سعی کنید در عین دوست داشتن آن کس یا چیز، بیش از حد به آن وابسته نباشید. به دوستی کمک کرده اید و او در فکر جبران است. در آزمون یا مسابقه ای قبول شده اید و از این بابت خیلی خوشحال هستید. بعضی ها به شما حسادت می ورزند که البته تا زمانی که اقدامی نکنند خطری شما را تهدید نمی کند. شما به محیط خانه بسیار علاقمند هستید و آن را منبع آرامش و آسایش می دانید، اگر بحث و اختلافی با اعضای خانواده پیدا کردید نگران نباشید چون به زودی رفع می شود.

رنگ شانس شما: قرمز

عدد شانس شما: ۲

 

فـال روزانه متولدین ماه مرداد

نماد تولد شما شیر است، شما مقتدر، سلطه جو، شجاع و جاه طلب هستید و از اعتماد به نفس بسیار برخوردارید. شما ذاتاً رهبر خلق شده اید، و در آینده نزدیک مسئولیت مهمی را به عهده می گیرید و البته به خوبی آن را به سرانجام خواهید رساند. البته شما همیشه نسبت به کسانی که در جایگاه پایین تر هستند مودب و با ملاحظه رفتار می کنید و به همین خاطر شخصیتی محبوب به شمار می آیید. به کسی اعتماد کرده بودید ولی او شما را ناامید کرده است. توصیه می شود به جای افسوس و ناراحتی به این اشتباه به چشم یک تجربه خوب و سازنده نگاه کنید و از آن درس بگیرید.

رنگ شانس شما: ارغوانی

عدد شانس شما: ۱۲

 

فـال روزانه متولدین ماه شهریور

محیط زندگی یا کارتان عوض شده است. رهایی از عادت ها و تحمل تغییر و تحول همیشه برای شما سخت بوده است، ولی این تغییر در درازمدت به نفع شما است. با افراد خانواده خود ارتباط صمیمانه تری برقرار کنید و اعتماد خود را نسبت به آنها بیشتر کنید. برخلاف آنچه که به نظر می رسد شما تاحد زیادی خودخواه و خودمحور هستید و اکثر اوقات خودتان را به دیگران ترجیح می دهید. کسی در اطراف شما هست که خیلی دوست دارد موردتوجهتان قرار بگیرد، چشم هایتان را باز کنید تا او را ببینید.

رنگ شانس شما: خاکی

عدد شانس شما: ۵

 

فـال روزانه متولدین ماه مهر

متولدین ماه مهر همیشه مورد علاقه و توجه اطرافیان هستند چون افرادی باسلیقه، مودب، خوش قیافه و جذاب هستند و همیشه در صدا و در رفتارهایشان نوعی هیجان و شوق وجود دارد که به دیگران امید و گرما می بخشد. امروز سرتان شلوغ است چون دوستان زیادی با شما تماس می گیرند و بعضی از آنها می خواهند با شما قرار ملاقات بگذارند. البته جالب است که در بسیاری از موارد عشق و علاقه ای که نسبت به دیگران نشان می دهید سطحی است و از ته دل نیست! در حال حاضر مشغله درسی یا کاریتان زیاد شده است و باید برای انجام کارهایتان درست برنامه ریزی کنید.

رنگ شانس شما: سرخابی

عدد شانس شما: ۳

 

فـال روزانه متولدین ماه آبان

شما در زندگی معیارهای خاص خودتان را دارید که همیشه از آنها پیروی می کنید، مثلاً برای خانواده و محیط خانه ارزش بسیار قائلید و ازدواج و روابط عاشقانه را امری مقدس می دانید. ارتباط عاشقانه خود را از دید معنوی نگاه می کنید و برای حفظ پاکی و تقدس آن تلاش می کنید. امروز مسئله ای پیش می آید که شما بر سر یک دوراهی قرار می دهد و با این که همه تلاش خود را برای قانع کرده طرف مقابلتان به کار می برید، به نتیجه دلخواه خود نمی رسید. اتفاق خوبی در راه است که بی صبرانه منتظرش هستید. این اتفاق خوب تا مدت ها در ذهنتان خواهد ماند.

رنگ شانس شما: قهوه ای

عدد شانس شما: ۴

 

فـال روزانه متولدین ماه آذر

دید مثبت شما به زندگی در کنار صداقت و خوش بینی ذاتیتان باعث می شود تا کارها را آسان بگیرید و برای هر تجربه عجیب و غریبی پیش قدم شوید. توصیه می شود در مقابل رئیس یا مافوقتان محتاط تر صحبت کنید و هر حرفی را به زبان نیاورید، چون این کار می تواند به موقعیت تحصیلی یا کاری شما لطمه بزند. پایان دادن به روابط دوستانه برای شما آسان است و به همین دلیل با خیلی از کسانی که رفتارشان به مذاقتان خوش نیامده قطع رابطه کرده اید. به زودی کسی که با شما مخالفت می کرد (شاید مادر یا پدرتان) متقاعد می شود و شما می توانید به آنچه که در ذهن دارید جامه عمل بپوشانید.

رنگ شانس شما: صورتی

عدد شانس شما:۶

 

فـال روزانه متولدین ماه دی

به زودی شخصی به دیدارتان می آید که در زندگی شما نقش مهمی دارد و همیشه به شما کمک کرده است. در صورتی که از موقعیت های به وجود آمده حداکثر استفاده را بکنید می توانید در شغلتان ارتقا یابید. از نظر مالی روزهای سختی را پشت سر می گذارید، ولی این مشکل مقطعی است و به زودی حل می شود. درمحل کار به شدت سرتان شلوغ است. در محیط خانه تغییر و تحولی را تجربه می کنید که به ظاهر سخت ولی در واقع به نفع شما است. از نظر عاطفی روزهای آرامی را پشت سر می گذارید اما جسمتان خسته است.

رنگ شانس شما: مشکی

عدد شانس شما: ۱۲

 

فـال روزانه متولدین ماه بهمن

از دیگران در حد توانشان توقع داشته باشید و هیچ وقت خودتان را برتر از دیگران ندانید. در روابط عاطفی خود با مشکلات بزرگ و کوچکی روبرو هستید و گاهی با کسی که دوستش دارید اختلافات شدیدی پیدا می کنید. اما مهم این است که شما همدیگر را دوست دارید و از خطاهای همدیگر راحت می گذرید. از نظر مالی اوضاعتان متوسط است ولی باید هوشمندانه تر عمل کنید. توصیه می شود با اعضای خانواده رابطه گرم تری برقرار کنید و آنها را بیشتر در جریان کارهای خود قرار دهید

رنگ شانس شما: نقره ای

عدد شانس شما: ۴

 

فـال روزانه متولدین ماه اسفند

در محل کار مسائلی پیش می آید که شما را ناراحت می کند، شاید رفتار کسی بیش از حد انحصارطلبانه است یا حرف های کسی نیشدار و کنایه آمیز است. توصیه می شود به هیچ عنوان ذهن خود را مشفول نکنید و وارد این مسائل نشوید. در روابط رومانتیکتان مشکلی به وجود آمده است که نه شما و نه طرف مقابلتان مقصر نیستید و باید در کنار هم با آن روبرو شوید. امروز از کسی درخواستی می کنید و جواب مثبت می شنوید.

رنگ شانس شما: طلایی

عدد شانس شما: ۱

 

اگر امروز روز تولدتان است

ادل (خواننده) هم متولد امروز است. شما فردی مسئولیت پذیر هستید و نسبت به کل جهان احساس مسئولیت می کنید. شاید به همین خاطر باشد که برای دیگران الگو هستید و خیلی ها شما را قبول دارند
 

دسته بندی : فال روزانه
نویسنده : ناصری (مدیر)
آمار مطلب : 1409 بازدید
تاریخ ارسال مطلب : 7 می 2012

یک دیدگاه بنویسید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سایت هر روز آپدیت می شود. با عضویت در خبرنامه سایت، مطالب جدید هر روز به ایمیل شما فرستاده می شود. لطفا ایمیل خود را در فیلد پایین وارد نمایید...

راهنمای عضویت در خبرنامه (تصویری)

برای عضویت ایمیل خودتون رو وارد کنید

  • تبلیغات متنی
  • تبلیغات متنی