فال روزانه امروز شنبه مورخ  ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۱ هجری شمسی برابر با ۱۳جمادی الثانی ۱۴۳۳ هجری قمری و ۵ می ۲۰۱۲

 

 

فـال روزانه متولدین ماه فروردین

ممکن است بالاخره به این نتیجه برسید که چیزی که می خواهید از حد تصورتان سخت تر است و برای به دست آوردنش باید خیلی بیشتر از اینها تلاش و حوصله داشته باشید. اما در عین حال امروز می توانید بالاخره بعد از یک دوره فعالیت و خستگی، کمی استراحت کنید و نفس راحتی بکشید. اما مراقب باشید اینجا را نقطه پایان ندانید چون هنوز کارهای زیادی هستند که باید انجام شوند. بهتر است بر اساس واقعیت عمل کنید نه بر اساس رویاهای ایده آل گرایانه تان. متولدین فروردین همیشه دوست دارند از دیگران جلو باشند و پیشرفت کنند، اما لازم است در تلاش برای رسیدن به این هدف واقع بین باشند.

رنگ شانس شما: خاکی

عدد شانس شما: ۹

 

فـال روزانه متولدین ماه اردیبهشت

اگر اوضاع خوب و رو به راه است سعی نکنید آن را تغییر بدهید. بگذارید همه چیز آرام و درست پیش برود. اما در مورد روابط عاطفی خود بهتر است هوشیار تر باشید و عنصر پویایی و هیجان را به این روابط اضافه کنید. قبل از هر اقدامی تکلیفتان را با خودتان روشن کنید و ببینید که دقیقاً چه می خواهید. متولدین اردیبهشت معمولاً فکر اقتصادی قدرتمندی دارند و در زمینه تجارت موفق هستند. کافی است حواستان را جمع کنید و از استعدادهایی که دارید استفاده کنید. در ماه اردیبهشت خورشید به زمین انرژی می بخشد و زندگی را سرشار از حرارت و شوق می کند، به همین دلیل متولدین این ماه قدرت ذهنی و روحی زیاد و مغزی فعال دارند. پس از این نعمت ها استفاده کنید.

رنگ شانس شما: نیلی

عدد شانس شما: ۱

 

فـال روزانه متولدین ماه خرداد

ممکن است امروز احساس نا آرامی و تنش کنید، اما نباید اجازه دهید این احساس به مسئولیت های خانگیتان لطمه بزند. شاید خودتان هم ندانید دلیل این ناآرامی چیست. ولی توصیه می شود با پرداختن به فعالیت های موردعلاقه حواس خودتان را پرت کنید و نگذارید ذهنتان آشفته تر شود. اگر چه در کل خوش صحبت و اجتماعی هستید، اما ممکن است امروز چندان از بودن با دیگران لذت نبرید. شاید بهتر باشد چندساعتی با خودتان خلوت کنید و در تنهایی به مسائل زندگیتان فکر کنید.

رنگ شانس شما: نارنجی

عدد شانس شما: ۵

 

فـال روزانه متولدین ماه تیر

امروز سرتان خیلی شلوغ است و در تمام طول روز در آرزوی یک ساعت استراحت هستید! مسئولیت و کار جز اولین اولویت های زندگی شما است ولی توصیه می شود با کار و تلاش بیش از اندازه خود را فرسوده و خسته نکنید. عشق و ازدواج برای شما خیلی مهم است و به همین دلیل در روابط عاطفی خود شدیداً حساس و نکته سنج هستید. شاید کسی که دوستش دارید بعضی وقت ها مطابق میل شما عمل نکند، اما شما را دوست دارد و او هم برای تقویت این رابطه تلاش می کند.

رنگ شانس شما: زرد

عدد شانس شما: ۲

 

فـال روزانه متولدین ماه مرداد

شاید امروز روزی خاطره انگیز و خاص در زندگی شما باشد. خوشبختانه فرصتی پیش می آید تا به چیزی که مدت ها برایتان اهمیت داشته است بپردازید اما موفقیت شما چیزی بیشتر از این حد خواهد بود. کارها را پشت گوش نیندازید چون به محض تمام شدن آنها آرامش واقعی را تجربه خواهید کرد. اگر چیزی یا کسی در زندگی شما هست که تضمینی برای ماندنش وجود ندارد و بالاخره شما را ترک می کند، به آن دل نبندید و خودتان را مجاب کنید که بالاخره آن را از دست خواهید داد.

رنگ شانس شما: قرمز

عدد شانس شما:۳

 

فـال روزانه متولدین ماه شهریور

کارهای عقب مانده تان آرام آرام انجام می شوند و بالاخره تکلیفتان با بعضی قسمت های زندگی روشن می شود. بعضی چیزها را آنقدر هر روز انجام داده اید که تبدیل به عادت شده و زندگیتان را دچار نوعی سکون و روزمرگی کرده اند. توصیه می شود حتما رویه زندگیتان را عوض کنید و به دنبال یادگیری مهارت های تازه، آشنایی با افراد جدید و انجام کارهای مهیج تر باشید. ناراحتی ها و نگرانی هایی دارید که ترجیح می دهید راجع به آنها صحبت نکنید. شما در مجموع کم حرف و درون گرا هستید اما مطمئناً در اطرافتان کسانی هستند که به محض شنیدن حرف هایتان می توانند کمکتان کنند.

رنگ شانس شما: خاکستری

عدد شانس شما: ۱۲پ

 

فـال روزانه متولدین ماه مهر

ممکن است اتفاق ناخوشایندی در زندگتان افتاده باشد، مثلاً کارتان را از دست داده باشید یا کسی که دوستش داشته اید از زندگی شما بیرون رفته باشد. صادقانه می گوییم این اتفاق نتیجه مستقیم یا غیرمستقیم عملکرد خود شما بوده است. بهتر است با بعضی جنبه های شخصیتتان، مثلاً غرور بیش از اندازه یا ماجراجویی زیاد، مبارزه کنید. امروز قدرت تخیلتان بسیار فعال است و افکار مختلفی به ذهنتان هجوم می آورد. اما همیشه سعی کنید بین واقعیت و تخیل مرز قائل شوید.

رنگ شانس شما: صورتی

عدد شانس شما: ۱۰

 

فـال روزانه متولدین ماه آبان

اگرچه نگرانی ها و دغدغه های گذشته همچنان ادامه دارند، امروز برای شما روزی آرام و بدون تنش خواهد بود. اگر احساس می کنید زندگیتان دچار بی نظمی و هرج و مرج شده است، زمان بیشتری را صرف نظم بخشیدن به کارها کنید. از بعضی تصمیم ها و انتخاب هایی که در زندگیتان داشته اید پشیمان هستید و گاهی خودتان را سرزنش می کنید. ناراحت نباشید چون آینده روشن است و تلاش و بردباری شما بالاخره نتیجه خواهد داد. فقط کافی است هوشیار باشید و از شانس هایی که در خانه تان را می زند بیشترین استفاده را ببرید.

رنگ شانس شما: ارغوانی

عدد شانس شما: ۸

 

فـال روزانه متولدین ماه آذر

احساس می کنید همه جوانب برنامه های خود را سنجیده اید جزئیات آن را به اندازه کافی سبک سنگین کرده اید. با این حال کسی (مثلا همکار یا پدر و مادرتان) با شما موفق نیستند و معتقدند که لازم است باز هم راجع به آن فکر کنید. ممکن است امروز در یک مکالمه مهم به بن بست برسید و به قول معروف کم بیاورید. قبل از صحبت در مورد موضوعی مهم خودتان را کاملاً آماده کنید و دلیل و برهان کافی جمع آوری کنید. بعضی رفتارهای شما چند نفر را به طور مشابه رنجانده است، توصیه می شود با آنها صحبت کنید و علت آن را بپرسید.

رنگ شانس شما: قهوه ای

عدد شانس شما: ۶

 

فـال روزانه متولدین ماه دی

باز هم همان بحث همیشگی و مشاجره بعد از آن! شاید واقعاً شما مقصر نباشید، ولی بهتر است احساسات طرف مقابلتان را هم در نظر بگیرید و سعی کنید او را درک کنید. شخصی که خیلی دوستش دارید به دیدنتان می آید و در موضوعی مهم کمکتان می کند. به تازگی به رفتار کسی حساس تر از قبل شده اید و احساس می کنید رفتار او آزارتان می دهد. خودتان را ناراحت نکنید چون این مشکل هم مقطعی است و طی هفته های آینده حل می شود. بهتر است مخارج خود را بیشتر کنترل کنید و آینده نگر باشید. به زودی برای یکی از دوستان نزدیکتان هدیه ای می خرید.

رنگ شانس شما: مشکی

عدد شانس شما: ۱۰

 

فـال روزانه متولدین ماه بهمن

اطرافیانتان را آن طوری که هستند بپذیرید و بیش از حد از آنها خرده نگیرید. در عشق و مسائل عاطفی انعطاف پذیر تر عمل کنید و در مقابل طرفتان موضع نگیرید. ممکن است سرکوب کردن عواطف و احساسات باعث شود از درون خسته شوید و توانایی شاد زندگی کردن را از دست دهید. ممکن است روی مسئله ای بیش از حد اصرار بورزید و تعصب به خرج دهید، که این می تواند به یک مشاجره منجر شود. اگرچه معمولاً به راحتی با کسی دوست نمی شوید، به زودی دوست جدیدی پیدا می کنید که نقط مشترک زیادی با شما دارد.

رنگ شانس شما: سرخابی

عدد شانس شما: ۱۱

 

فـال روزانه متولدین ماه اسفند

امروز سرتان خلوت تر شده و می توانید به گردش یا مهمانی بروید. در این مهمانی اوقات خوشی را خواهید داشت و با افراد جدیدی آشنا خواهید شد. در محل کار محتاط تر عمل کنید و از بیان کردن بعضی حرف ها و رازها خودداری کنید. اگر از خانواده تان دور هستید حتما به دیدن آنها بروید. اگر یکی از اعضای خانواده تان به کمک شما نیاز دارد حتما به او کمک کنید. شما به راحتی تحت سلطه دیگران قرار می گیرید، به همین دلیل در محل کار کسانی به شما فرمان می دهند که در جایگاه دستور دادن نیستند. به همین دلیل به شما توصیه می کنیم که قاطعانه تر عمل کنید و جایگاه هرکسی را در زندگیتان مشخص کنید.

رنگ شانس شما: نقره ای

عدد شانس شما: ۸

 

 

اگر امروز روز تولدتان است

پیت سیگر (فعال اجتماعی و خواننده موسیقی فولک) هم متولد امروز است. شما جذاب و آسان گیر هستید، و به همین دلیل دیگران شما را دوست دارند. شما باهوش هستید و عقایدی قاطعانه دارید. ضمن اینکه حس واقع بینی شما باعث می شود که همیشه بتوانید پس انداز کنید. دیگران همیشه از مصاحبت با شما لذت می برند.

 

منبع : پرتال تفریحی پاتوق سرا
 

دسته بندی : فال روزانه
نویسنده : ناصری (مدیر)
آمار مطلب : 880 بازدید
تاریخ ارسال مطلب : 5 می 2012

یک دیدگاه بنویسید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سایت هر روز آپدیت می شود. با عضویت در خبرنامه سایت، مطالب جدید هر روز به ایمیل شما فرستاده می شود. لطفا ایمیل خود را در فیلد پایین وارد نمایید...

راهنمای عضویت در خبرنامه (تصویری)

برای عضویت ایمیل خودتون رو وارد کنید

  • تبلیغات متنی
  • تبلیغات متنی