فال روزانه امروز جمعه مورخ  ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۱ هجری شمسی برابر با ۱۲جمادی الثانی ۱۴۳۳ هجری قمری و ۴ می ۲۰۱۲

فـال روزانه متولدین ماه فروردین

اکثر متولدین ماه فروردین در عشق پابرجا هستند و رابطه عاشقانه خود رابر پایه صداقت و راستی می سازند. امروز هم موقعیتی پیش می آید که بین دروغ و راست قرار می گیرید و باید یکی را انتخاب کنید. شما اهل حرف زدن و تظاهر نیستید و آرامش ظاهریتان دیگران را به اشتباه می اندازد. شاید فکر کنند فرد آرام و حتی بی تفاوتی هستید در حالی که در اکثر جنبه های زندگی (وبه خصوص عشق) فردی جدی و قاطع هستید. امروز ممکن است موضوعی پیش بیاید که شما را نگران و آشفته می کند، ولی باز مثل همیشه سکوت خواهید کرد تا به تنهایی مشکل را حل کنید.

رنگ شانس شما: نارنجی

عدد شانس شما:۸

 

فـال روزانه متولدین ماه اردیبهشت

معمولاً در مقابل کاری که خلاف میلتان باشد سرسختی به خرج می دهید. فردی قاطع و با اراده هستید و به حرفی که می زنید و اعتقادی که دارید عمل می کنید. اما امروز قضیه برعکس می شود، یعنی کس دیگری در برابر شما سرسختی و یکدندگی به خرج می دهد. اما بهتر است شما کمی انعطاف نشان دهید و واقع بینانه تر عمل کنید. یکی از دوستانتان را آرام و بی سروصدا کنار گذاشته اید چون احساس می کردید در کارها و برخوردهایش صداقت ندارد. اما اگر راجع به این قضیه مطمئن نبوده اید و بر پایه حدس و گمان عمل کرده اید، بهتر است یک بار دیگر گذشته را مرور کنید.

رنگ شانس شما: صورتی

عدد شانس شما: ۳

 

فـال روزانه متولدین ماه خرداد

بعضی تنش ها در محیط خانه بالاخره فروکش می کنند و به شما فرصتی می دهد تا با ذهنی آرام تر راجع به کل ماجرا فکر کنید. خوشبختانه امروز شاد و پرانرژی هستید و به زندگی عشق می ورزید. طی ماه های گذشته با کسی آشنا شده اید که به زندگی شما معنای تازه ای بخشیده است. اما مراقب باشید گرایش شما به تنوع و رفتارهای متناقض به این ارتباط لطمه نزند. ستاره شناسی می گوید شما قدرت تمرکز بالایی دارید، ولی وقتی بر چیزی تمرکز می کنید از سایر چیزها غافل می شوید چون همه انرژی و وقتتان را به آن اختصاص می دهید. همین امر باعث می شود همسر یا اعضای خانواده تان شما را به بی توجهی و بی اعتنایی محکوم کنند.

رنگ شانس شما: آبی

عدد شانس شما: ۴

 

فـال روزانه متولدین ماه تیر

نگرش مثبت شما بر اطرافیان اثر می گذارد و می تواند الهام بخش آنها باشد. نظرات شما جالب است به خصوص در رابطه با مسایل مالی و اقتصادی. تا حدی صرفه جو هستید و پولتان را برای هرچیزی خرج نمی کنید. به همین دلیل هم هست که همیشه پس اندازی دارید و هیچ وقت حسابتان خالی نمی شود.بیشتر متولدین ماه تیر و به خصوص آقایان تیرماه به شدت به مادرخود وابسته هستند و از او حرف شنوی دارند، ممکن است ظرف چند روز آینده اتفاقی بیفتد که برای روبرو شدن با آن بیشتر از قبل به حمایت روحی مادر تان نیاز پیدا می کنید.

رنگ شانس شما: سفید

عدد شانس شما: ۲

 

فـال روزانه متولدین ماه مرداد

اخیراً به موفقیت بزرگی دست پیدا کرده و از این بابت تشویق و تحسین شده اید. دوستانتان بیشتر از قبل روی شما حساب می کنند و نگاه های تحسین آمیز آنها را احساس می کنید. همین باعث شده با اعتماد به نفس بیشتری به تلاش و کوشش ادامه بدهید. سعی کنید مثل قبل به دوستانتان کمک کنید و با این کار دوستی هایتان را مستحکم تر کنید. با وجود اتفاقات و موفقیت های خوبی که پیش آمده اند، مشکلی هم در زندگیتان وجود دارد که شما را نگران می کند. این مشکل هم به زودی حل می شود به شرط آنکه صبر و حوصله داشته باشید و ناامید نشوید.

رنگ شانس شما:زرد

عدد شانس شما: ۶

 

فـال روزانه متولدین ماه شهریور

با خودتان صادق باشید. تا به حال برای آینده خود چه کرده اید؟ آیا از همه فرصت های خوب زندگیتان استفاده کرده اید؟ احساسات دیگران چقدر برایتان مهم بوده است؟ چقدر به دیگران محبت و کمک کرده اید؟ اینها سوالاتی است که باید صادقانه به آنها جواب بدهید. به جای فرار از مشکلات زندگی با آنها روبرو شوید. برای ساختن آینده بیشتر تلاش کنید. ارتباطات خود با دیگران را محکم تر و گرم تر کنید و به زندگیتان تنوع ببخشید. فراموش نکنید هیچ یک از لحظه هایی که در بی توجهی و غفلت سپری می شوند برگشت پذیر نیستند، پس بهتراست از آنها بیشترین استفاده را ببریم.

رنگ شانس شما: مشکی

عدد شانس شما: ۹

 

فـال روزانه متولدین ماه مهر

خطر از بیخ گوشتان گذشته و آنچه از آن می ترسیدید اتفاق نیفتاده است، اما فراموش نکنید همیشه اینقدر خوش شانس نخواهید بود پس بیشتر مراقب کارها و رفتارهایتان باشید. یک توصیه دیگر هم برای شما داریم و آن این است که سعی کنید انتقادپذیر باشید. کمتر کسی پیدا می شود که حرف هایش واقعا بر شما تاثیر بگذارد و قانعتان کند. علت این امر غرور شماست که گاهی بیش از حد مجاز بوده باعث می شود از شنیدن نظرات یا توصیه های دیگران چندان خوشحال نشوید. اگر کدورتی بین شما و یکی از اطرافیان پیش آمده از قدرت فوق العاده خود در جلب نظر دیگران استفاده کنید و روابط را دوباره به حالت عادی در آورید.

رنگ شانس شما: آبی

عدد شانس شما: ۵

 

فـال روزانه متولدین ماه آبان

کمی گرفته و غمگین هستید ولی شاید حتی دلیل اصلی آن را ندانید. سعی نکنید احساس یأس یا کمبود خود را انکار کنید بلکه با آنها روبرو شوید و سعی کنید ریشه آنها را پیدا کنید. شاید توقعات غیرواقع بینانه شما از زندگی یا از کسی که دوستش دارید عامل به وجود آورنده این حالات باشد. سعی کنید انتظارات خود را به سطح معقول برسانید و بپذیرید که هیچ چیز در این جهان ایده آل و بی عیب و نقص نیست. به زودی به یک مهمانی دعوت می شوید، پیشنهاد کاری جدیدی دریافت می کنید، و شخص مهمی با شما تماس می گیرد.

رنگ شانس شما: قهوه ای

عدد شانس شما: ۱

 

فـال روزانه متولدین ماه آذر

خود را برای یک کار جدید و مهم آماده کرده اید. احساس می کنید لحظه موعود نزدیک است و باید توانایی های بالقوه خود را به کار بگیرید. اتفاقات گذشته باعث شده تا به توانایی های خود ایمان بیاورید و احساس کنید که می توانید هرچه را که می خواهید به دست آورید. البته شما توانایی انجام کارهای زیادی را دارید ولی بهتراست پا را از گلیمتان فراتر نگذارید و در حد توان خود پیش بروید. مرد متولد آذر ماه در عشق بی اعتنا و آزادی طلب است. اگر آقا هستید توصیه می کنیم تا این حد در روابط عاطفی خود دمدمی مزاج نباشید و آرامش این روابط را به هم نزنید!

رنگ شانس شما: ۷

عدد شانس شما: ۱۱

 

فـال روزانه متولدین ماه دی

مرد متولد ماه دی یکی از بهترین شوهران دنیا است. بسیار خانواده دوست، مسئول و عاشق، و در عین حال کم ادعا و کم تظاهر. اگر آقا هستید بهتر است این دیوار به ظاهر محکم را که به دور خود کشیده اید بشکنید و به دیگران اجازه دهید احساسات واقعی و زیبای شما را درک کنند. اگر خانم هستید جاه طلبی، نظم و آراستگی جزو صفات اصلی شما است. شما خود را با هر شغل و هر موقعیتی تطبیق می دهید. به زودی به آرامش و ثباتی که در آرزویش هستید می رسید و زندگی روی زیبای خود را به شما نشان می دهد. به زودی به یک مهمانی دوستانه می روید و افراد جدیدی را ملاقات می کنید.

رنگ شانس شما: خاکی

عدد شانس شما: ۱۲

 

فـال روزانه متولدین ماه بهمن

ناچار خواهید شد تغییری در یکی از جنبه های زندگیتان به وجود آورید، و با اینکه این تغییر را دوست ندارید اولین کسی خواهید بود که برای آن اقدام می کند. با این حال مطمئن باشید بهترین فرصت های زندگیتان بعد از اتفاقات پیش بینی نشده پیش می آیند. در مورد تفکرات و عقاید خود متعصب نباشید و از ایده های تازه دیگران استقبال کنید. شما فردی اجتماعی هستید و در کارهای گروهی موفقید. در روزهای آینده به یک مهمانی، مراسم یا مسابقه ورزشی می روید و اشخاص تازه ای را ملاقات می کنید.

رنگ شانس شما: نیلی

عدد شانس شما: ۱۰

 

فـال روزانه متولدین ماه اسفند

دیدن فقر و رنج مردم جهان احساسات بشردوستانه شما را جریحه دار می کند. قلبی پاک و مهربان دارید اما گاهی زبانتان نیشدار و تلخ می شود. جذابیت ظاهری شما دیگران را به سمتتان جذب می کند اما آنها واقعاً دلیل آن را نمی دانند. در محل کار یا تحصیل موردتوجه افراد زیادی هستید. اگر موقعیتی برای بیان ایده هایتان به وجود آمد از آن استفاده کنید و نظراتتان را مطرح کنید. اگر مشکلی در زندگیتان وجود دارد (البته اگر بتوانیم آن را مشکل بنامیم) مطمئن باشید موقتی است و ظرف چند ماه آینده حل می شود.

رنگ شانس شما: قرمز

عدد شانس شما: ۴

اگر امروز روز تولدتان است

دیوید بکهام هم متولد امروز است. شما فوق العاده منظم هستید و قدرت تمرکز زیادی دارید. همیشه دوست دارید زمانی را فقط به خودتان اختصاص دهید و از کارهایی که دوست دارید لذت ببرید. همیشه به رفتارها و حالات دیگران توجه می کنید و با این کار چیزهای ارزشمندی یاد می گیرید. در سالی که پیش رو دارید تصمیم بسیار مهمی می گیرید که بر آینده تان اثر می گذارد.

 

منبع : پرتال تفریحی پاتوق سرا

دسته بندی : فال روزانه
نویسنده : ناصری (مدیر)
آمار مطلب : 2362 بازدید
تاریخ ارسال مطلب : 4 می 2012

یک دیدگاه بنویسید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سایت هر روز آپدیت می شود. با عضویت در خبرنامه سایت، مطالب جدید هر روز به ایمیل شما فرستاده می شود. لطفا ایمیل خود را در فیلد پایین وارد نمایید...

راهنمای عضویت در خبرنامه (تصویری)

برای عضویت ایمیل خودتون رو وارد کنید

  • تبلیغات متنی
  • تبلیغات متنی