بسیاری از مردم دوست دارند برای حیوانی که در خانه دارند لباس بخرند. آنها حیوانات گوناگونی را برای نگهداری انتخاب می‌کنند.اما فکر می‌کنید چند نفر حاضر به زندگی با یک مورچه خوار می‌شوند؟…حداقل زنی به نام آنجلا گودوین این کار را انجام داده است. او برای دوست پوزه درازش که پوا نام دارد، یک قفسه لباس تهیه کرده است.

زنی که با یک مورچه‌خوار زندگی می‌کند!!

 

پوا اکنون در ماشین لباس شوئی می خوابد ولی قبلا روی تخت می خوابید. آنجلا پلوورهای کوچکی در ابتدا به تن مورچه خوارش کرد و به نظر می آمد که پوا از لباس بدش نمی آید. به نظر او مورچه خوارها خیلی زود خودشان را تطبیق می دهند.

زنی که با یک مورچه‌خوار زندگی می‌کند!!

 

خانم گودوین این مورچه خوار را سه سال پیش از گیانا واقع در آمریکای جنوبی آورد. آنجلا قبلا یک مورچه خوار دیگر به نام استو داشت و تحقیقات زیادی در زمینه رژیم غذایی این حیوان شامل گوشت گاو و اسفناج بدون مورچه کرده است. او معتقد است مورچه خوارها دوست داشتنی و با هوش هستند اما زندگی با آنها آنچنان خوشایند هم نیست. ادرار آنها بوی ناخوشایندی مانند راسو دارد و هنگام ترس از خود بوی بسیار بدی پخش می کنند.

 

دسته بندی : اخبار داغ روزانه
نویسنده : ناصری (مدیر)
آمار مطلب : 3831 بازدید
تاریخ ارسال مطلب : 22 مارس 2013

یک دیدگاه بنویسید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سایت هر روز آپدیت می شود. با عضویت در خبرنامه سایت، مطالب جدید هر روز به ایمیل شما فرستاده می شود. لطفا ایمیل خود را در فیلد پایین وارد نمایید...

راهنمای عضویت در خبرنامه (تصویری)

برای عضویت ایمیل خودتون رو وارد کنید

  • تبلیغات متنی
  • تبلیغات متنی