نفوذگران ناشناس، حامی کودکان دنیا 22

 

گروه نفوذگران ناشناس (Anonymous) که در چند ماه گذشته به‌سبب نفوذ و ایجاد اختلال در بسیاری از پایگاه‌های اینترنتی شرکت‌های صاحب‌نامی چون سونی و بانک آمریکا (Bank of America) به تیتر اصلی بنگاه‌های خبری بدل شده بودند، این‌بار و در اقدامی جالب از 15 اکتبر به سایت‌های غیراخلاقی که محتوای آن را اغلب کودکان تشکیل می‌دهند، نفوذ و آن‌ها را مسدود کرده است.
 

این گروه قدرتمند امنیتی، در بیانیه‌ای ضمن تقبیح انتشار محتوای غیراخلاقی با محوریت کودکان، مسئولیت هک و مسدود ساختن سرویس‌های Freedom Hosting را بر عهده گرفته و اعلام داشته است که تا زمانی که این شرکت نسبت به حذف دامنه‌ها و محتوای این سایت‌ها از روی هاستینگ خود اقدام جدی نکند، این وضعیت ادامه خواهد داشت و این گروه تمام توان خود را به‌کار خواهد گرفت تا جلوی سو استفاده از کودکان را بگیرد.

در بخشی از این بیانیه آمده است: “درخواست ما بسیار ساده است. محتوای غیراخلاقی با محوریت کودکان را از روی سرویس‌های خود حذف کرده و از ارائه سرویس به هر شخص یا گروهی که مایل به تولید چنین محتوایی است، خودداری کنید. این بیانیه تنها خطاب به Freedom Hosting نبوده و تمام اینرنت را شامل می‌شود. فرقی نمی‌کند که باشید، اگر چنین محتوایی را تولید، پشتیبانی و یا عرضه کنید، هدف بعدی خواهید بود.”

 

دسته بندی : اخبار داغ روزانه
نویسنده : ناصری (مدیر)
آمار مطلب : 2210 بازدید
تاریخ ارسال مطلب : 12 مارس 2013

یک دیدگاه بنویسید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سایت هر روز آپدیت می شود. با عضویت در خبرنامه سایت، مطالب جدید هر روز به ایمیل شما فرستاده می شود. لطفا ایمیل خود را در فیلد پایین وارد نمایید...

راهنمای عضویت در خبرنامه (تصویری)

برای عضویت ایمیل خودتون رو وارد کنید

  • تبلیغات متنی
  • تبلیغات متنی