فیلمبرداری از زن در حمام ، مرد همسایه را گرفتار کردپرونده مردي که از پشت بام منزلش اقدام به فيلمبرداري از خانه همسايه کرده بود، روي ميز قاضي شعبه 1148مجتمع قضايي بعثت تهران قرار گرفت
به گزارش خبرنگار جام جم ، چندي پيش زني به يکي از دادسراهاي تهران مراجعه و از مرد همسايه اش به اتهام فيلمبرداري مخفيانه از وي شکايت کرد.
شاکي در تشريح ماجرا به بازپرس پرونده گفت: شب گذشته پس از خارج شدن از حمام منزلم ، متوجه صداي راه رفتن فردي در پشت بام منزل شدم و از ترس با شوهرم تماس گرفتم تا زودتر به منزل بيايد. من از مرد همسايه شکايت دارم ، چون غير از ساکنان منزل وي ، کسي نمي توانست به پشت بام منزلمان راه پيدا کند.
به دنبال اين شکايت ، پرونده به مرکز پليس ارسال شد و ماموران با مجوز قضايي وارد منزل مرد همسايه شدند و او را بازداشت و براي ادامه تحقيقات به مرکز پليس تهران منتقل کردند.

وسوسه سياه مردي براي زن همسايه

مرد همسايه در بازجويي هاي پليسي ، اظهارات شاکي را نپذيرفت و ادعا کرد که وي دروغ مي گويد تا اين که ماموران به بررسي تلفن همراه وي پرداختند که معلوم شد متهم از شاکي که در حمام منزلش بوده فيلمبرداري کرده است.
متهم وقتي فهميد پليس به نيت شوم وي پي برده است ، به جرم خود اعتراف کرد و گفت: باور کنيد من نمي خواستم از شاکي و دخترش فيلمبرداري کنم و باعث آزار روحي آنها شوم و از کار خود خيلي پشيمانم و اکنون تقاضاي بخشش دارم.
متهم افزود: وقتي براي جابه جايي آنتن به پشت بام منزل رفته بودم ، متوجه شدم زن همسايه در حمام منزل و در حال صحبت کردن با دخترش است ، بنابراين وسوسه شدم و با تلفن همراه شروع به فيلمبرداري از وي و دخترش کردم.
بنابراين گزارش ، با صدور قرار قانوني براي متهم ، پرونده وي روز گذشته با صدور قرار مجرميت روي ميز قاضي الوندي ، رئيس شعبه 1148مجتمع قضايي بعثت قرار گرفت تا او بزودي محاکمه شود.

دسته بندی : اخبار داغ روزانه
نویسنده : ناصری (مدیر)
آمار مطلب : 19695 بازدید
تاریخ ارسال مطلب : 7 مارس 2013
۷ نظر برای “ فیلمبرداری از زن در حمام ، مرد همسایه را گرفتار کرد ”
 1. علی گفت:

  اخه چرا ؟
  واقعا ارزش داشت اخه آدم ناحسابی
  اگه با خود این بابا حرف بزنی هرلحظه از غیرتو مردونگی دم میزنه . ولی متاسفانه این روزا غیرت محدود شده به خانواده خودمون فقط ):

 2. اسی گفت:

  بنظرم ایشون مشکل خانوادگی داشته باشه چه از طرف پدر ومادر چه از طرف همسر خودش ولی در هرصورت امیدوارم مجازات بسیار بسیار سختی براش در نظر بگیرن که خوب تنبیه بشه وبرا دیگران عبرت بشه

 3. مهری گفت:

  دیوونه بوده حتما

 4. لطف اله گفت:

  سلام
  این هم یک موجود که حق همسایه داری را رعایت کرده
  اخه به اینها هم میشه بگی انسان جرمش اعدام و تجاوز به عنف است
  دیگه ادم به کی اطمینان کنه به کسی که اصلا ندیده
  اخه بی وجدان بی حیا بی غیرت برای چی
  دوستان ببخشید حرمت کلام را شکستم از شما خوانندگان معذرت می خوام

 5. viros گفت:

  حالا حکم دادگاه چی بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 6. محمد گفت:

  سلام
  به نظر بنده مرد همسایه یه جور بیماری داشته !!! نمیشه واقعا قضاوت کرد اگه آدم حودشو جای شوهر بنده خدا بذاره که هیچی ولیکن میشه جزای نقدی و 6 ماه حبس و محرومیت متهم از سکونت در آن شهر …..

یک دیدگاه بنویسید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سایت هر روز آپدیت می شود. با عضویت در خبرنامه سایت، مطالب جدید هر روز به ایمیل شما فرستاده می شود. لطفا ایمیل خود را در فیلد پایین وارد نمایید...

راهنمای عضویت در خبرنامه (تصویری)

برای عضویت ایمیل خودتون رو وارد کنید

 • تبلیغات متنی
 • تبلیغات متنی