فروردین: امروز باخود فکر میکنید که نمی توانید شخصی قوی ولایق باشید و توانایی حل مشکلات را ندارید. درست در زمانی که فکرش را نمی کنید ممکن است راه حل مسئله ای را بیابید اما قبل از انجام آن، مطمئن شوید که این راه حل به دردتان می خورد! قلب خود را بگشایید و از تجربیات خود کمک بگیرید و اجازه دهید کمی زمان بگذرد و برای حل مشکل خیلی تلاش نکنید. هوشمندانه ترین کاری که می توانید امروز انجام دهید این است که به صحبت ها و احساسات نزدیکان تان گوش داده و آنها را تصدیق نمایید.

اردیبهشت: امروز یکی از دوستان نزدیک تان، ایرادات زیادی از شما می گیرد و ممکن است این حس به شما دست بدهد که بایکدیگر دعوا خواهید کرد! اما شما نباید اجازه بدهید که یک مسئله جزئی رشد کرده و به یک معضل تبدیل شود. از آغاز بحث های غیرضروری خودداری کنید. باید با خود تمرین کنید که در مواجهه با جر و بحث های بی فایده، کوتاه آمده و با گفتگو آنها را حل کنید.

خرداد: نکته مهمی که این روزها باید به آن توجه کنید این است که بتوانید روح و روان خود را به یک تعادل برسانید تا زندگی آرامی داشته باشید. این بدان معنی نیست که ارتباط تان را با دوستان و نزدیکان قطع کرده و تنها باشید بلکه فقط کافیست کمی افکار خود را متمرکز کرده و حواس پرت نباشید. اگر در مسیری هستید و احساس خستگی می کنید و میدانید که باید به آن مسیر ادامه بدهید، بهتر است کمی صبر کرده و استراحت کنید تا باتری هایتان شارژ بشود و درمقابل چالش های پیش رو، انرژی لازم را داشته باشید.

تیر: با ورود ماه به نشانه شما، یک دوستی قدیمی به دیدار شما خواهد آمد، دوستی که ممکن است شما را به یاد احساسات جریحه دار شده تان بیندازد! با این اتفاقات ممکن است امروز برای استفاده از تجربیات گذشته تان به مشکل برخورد کنید درحالیکه برای جلوگیری از فرورفتگی بیشتر در احساسات تان به آن تجربیات نیاز دارید.
به یاد داشته باشید که می توانید سکوت کرده و به جهان درون خود سفر کنید و آرامش خود را بدست آورید.

مرداد: امروز از دست کسی که دوستش دارید ناراحت خواهید شد. واکنش دادن به اتفاقی که برایتان رخ می دهد سخت است و از سوی دیگر شما نمیخواهید که طرف مقابل تان احساس کند که انسان ضعیفی هستید. با این وجود این ضعف و آسیب پذیری شما می تواند به یک شجاعت فوق العاده تبدیل شده و مشکلات پیش آمده را به هر نحوی برطرف کند.

شهریور: امروز پاسخگو بودن با فردی که با شما کار می کند می تواند موجب افزایش تجربیات شما بشود.
احساس و افکاری در ذهن خود دارید و مایل هستید که آنها را با دوستان و همکاران تان در میان بگذارید اما به این نکته توجه داشته باشید که اگر عکس العمل مناسبی از طرف آنها مشاهده نکنید و انتظاری که دارید را برآورده نسازند، دچار یاس و افسردگی خواهید شد. با این وجود نمی توان از سرانجام کاری مطمئن بود تا زمانیکه هنوز آن را انجام نداده اید، میتوان لبه پرتگاه راه رفت ولی هرگز به درون آن سقوط نکرد!

مهر: ممکن است امروز مایل باشید که کسی به شما توجه نکند و از چشم همه پنهان باشید، اما در مسیری که می روید ممکن است توجه همگان را به طور مستقیم به سوی خود جلب کنید.‌ این حس عجیبی که دارید به این دلیل است که که فکر میکنید وقتی در یک جمع قرار میگیرید یک فرد بی دست و پا هستید!
تعادل به یک موضوع و مشکلی که داشتید بازخواهد گشت. بهتر است به یک مکانی که احساس خوب و راحت بودن می کنید بروید.

آبان: شما قادر هستید که اهداف خود را به خوبی ببینید و فاصله خود تا آنها را به درستی بسنجید اما ممکن است به طور موقت راه رسیدن به آنها را گم کنید. متاسفانه هیچ راه مستقیم و راحتی وجود ندارد که شما را به آنجایی که می خواهید برساند اما خوشبختانه پافشاری شما می تواند به راحتی به کمک تان بیاید و مشکل را برطرف نماید. کمی صبر داشته باشید چرا که به احتمال زیاد راه رسیدن به موفقیت و خواسته هایتان به زودی مشخص می شود.

آذر: هرچند که شما همیشه سعی می کنید که کارها و وظایف خود را در محل کار به خوبی انجام دهید اما امروز با خوب انجام دادن وظایف تان، ارضا نخواهید شد. می خواهید دست به خلاقیت بزنید و امیدوارید که با کارهایی که توانایی انجام شان را دارید، باعث تعجب و حیرت دیگران بشوید. با این وجود بهتر است کمی از این حس خود را کم کنید! بهتر است از این شور و هیجانی آنی خود دست برداشته و به فکر حفظ بهره وری خود باشید.

دی: ممکن است که امروز با پیام های نامشخص و ضد و نقیض مواجه شوید، یعنی فردی به شما حرفی بزند اما برخلاف آن عمل کند! خوشبختانه شما با مهر و محبتی که دارید می توانید این مشکل را نیز برطرف نمایید.
اجازه ندهید که شک و تردید به زندگی تان راه پیدا کند. تمرکز خود را برروی نکات مثبت قرار داده و انگیزه خود را برای رسیدن به هرآنچه که میخواهید افزایش دهید.

بهمن: امروز نسبت به آنچه که دوستان نزدیک تان می خواهند و نیاز دارند حساس هستید و به آنها توجه می کنید، همین امر باعث می شود که کارهایی را برای آنها انجام بدهید قبل از اینکه درخواستی از شما بکنند! متاسفانه شما از دست کسانی که شما را همراهی نکنند ناراحت شده و حس تنفر را تجربه خواهید کرد.
اگر حرف و احساسی دارید بجای نگه داشتن آن در سینه تان، بهتر است با شخصی که قبلا با او درد و دل کرده و شما را به خوبی راهنمایی کرده است،‌ صحبت کنید و آرام شوید.

اسفند: امروز بخاطر حضور ماه، احساس سرزندگی بیشتری خواهید کرد و احساسات تان تقویت خواهند شد. اگر به فکر بهبود یک رابطه یا هر چیز دیگری هستید، امروز توانایی انجام آن را به بهترین شکل ممکن دارید اما فقط مرزهای جدیدی را مشخص نمایید که بعدا دچار مشکل نشوید.

نویسنده : ناصری (مدیر)
آمار مطلب : 825 بازدید
تاریخ ارسال مطلب : 31 جولای 2011

یک دیدگاه بنویسید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

موارد مشابه : , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

سایت هر روز آپدیت می شود. با عضویت در خبرنامه سایت، مطالب جدید هر روز به ایمیل شما فرستاده می شود. لطفا ایمیل خود را در فیلد پایین وارد نمایید...

راهنمای عضویت در خبرنامه (تصویری)

برای عضویت ایمیل خودتون رو وارد کنید

  • تبلیغات متنی
  • تبلیغات متنی