فروردین: با نزدیک شدن ژوپیتر به خورشید در نشانه تان، انرژی فوق العاده ای دریافت خواهید کرد و از پس تمام تعهدات خود به خوبی بر خواهید آمد، هرچند که ممکن است تمرکز کافی درزمان کار کردن را نداشته باشید. امروز ترجیح می دهید خلاق بوده و تجربه های جدید را کسب کنید و همین امر باعث می شود که کارهای عقب افتاده تان را فراموش کنید. برای رسیدن به شادی و نشاط باید سعی کنید تعادلی مناسب بین احساسات و مسئولیت هایتان ایجاد نمایید.

اردیبهشت: امروز با تفکراتی که دارید دچار مشکل خواهید شد چرا که شما قدرت تخیل بالایی دارید اما به دلیل امکانات محدودی که دارید، نمی توانید با این محدودیت ها کنار بیایید. چیزی که امروز را برایتان سخت خواهد کرد این است که قدرت تفکیک کردن خیلی چیزها را از یکدیگر نخواهید داشت در واقع نمی توانید بین چیزهایی که هستند و چیزهایی که می توانستند باشند تفکیکی بوجود آورید.
تفکرات و توهماتی که امروز دارید مهم هستند اما اجازه رشد به آنها را ندهید. سعی کنید در زمان حال زندگی کرده و با همین امکانات خود کنار آمده و از زندگی لذت ببرید.

خرداد: هرچند که فکر کردن درمورد ارزش کارهایی که دوستان تان برای شما انجام می دهند، خوب است اما این تفکرات باید واقع بینانه باشد. امروز میخواهید تعاملات اجتماعی تان را گسترش دهید و اگر از این تعاملات انتظار و توقع زیادی داشته باشید می تواند موجب افسردگی شما بشود. صحبت کردن با دیگران و دادن امید و انرژی به آنها باعث می شود که خودتان نیز احساس خوبی را تجربه کنید.
اگر مشکل و سنگ بزرگی در مسیر راه تان قرار دارد، دست به کار شوید و آن را کنار بزنید چرا که فقط خودتان میتوانید قهرمان باشید!

تیر: امروز اتفاق و خبر خوبی دریافت خواهید کرد، ممکن است این خبر غیر منتظره نباشد اما با این وجود کاملا هیجان انگیز خواهد بود. به احساسی که دارید ایمان داشته باشید چرا که شما میدانید چه چیزی در آینده منتظرتان خواهد بود اما این نکته را فراموش نکنید که تنبلی را کنار گذاشته و تا کاری را کاملا به پایان نرساندید، آن را رها نکنید.

مرداد: امروز می تواند برای شما کاملا هیجان انگیز باشد چرا که اتفاقاتی برای شما رخ خواهد داد. اگر درحال برنامه ریزی برای سفر هستید، اجازه ندهید که هیجان بیش از حد، آن را خراب کند! رفتن به مکانی جدید می تواند کاملا جذاب و خوب باشد اما تفکرات شما باید واقع بینانه بوده و از تخیل کردن در هنگام سفر، دست بردارید.
اگر واقعا می خواهید ماجراجویی کنید بهتر است کمی خود را کنترل کرده و وسوسه نشوید تا مشکلی برایتان بوجود نیاید!

شهریور: اگرچه شما معتقد هستید که به تنهایی تصمیم گرفتن و تفکر کردن بهتر است اما امروز این کار می تواند به شما ضربه بزند اما با یک تفکر درست و تصمیم به موقع، می توانید از آسیب پذیری خود کم کنید. سعی نکنید که همه چیز را خیلی ساده و آسان بگیرید، شما می توانید درس های بسیار خوبی از کنجکاوی و جست و جو بیاموزید.

مهر: تعامل با دیگران امروز می تواند پنجره و فرصت جدیدی را برای شما باز نماید. ممکن است بخواهید علت اتفاقاتی که برای شما رخ خواهد داد را بدانید اما یادتان باشد که همیشه نمی توان با تجزیه و تحلیل به جواب درستی رسید! به خودتان اجازه دهید که تجربه های جدیدی کسب نمایید.

آبان: عاداتی که داشتید و اتفاقاتی که در گذشته برای شما رخ داده است را فراموش کنید، چرا که آنها منجر به عقب نگه داشتن شما می شوند. نیازی نیست که همان روندی که در گذشته انجام می داید ادامه دهید و کارهایتان را مثل گذشته انجام بدهید.
امروز زمان آن رسیده است که با نگاهی رو به جلو حرکت کنید و در واقع این می تواند شروع یک دوره جدید برای شما باشد و موجب به مقصد رسیدن شما بشود. اما نکته مهم این است که همه کارها را باهم انجام ندهید و برای شروع با گام های کوچک آغاز نمایید.

آذر: سیاره کلیدی و مهم شما یعنی ژوپیتر (مشتری) امروز با خورشید در یک ردیف قرار می گیرد و همین امر موجب می شود که در روزهای آینده اتفاقاتی در انتظار شما باشد. به ضرورت ها و الزامات که در زندگی وجود دارند توجه کنید و بدون فکر دست به هیچ عملی نزنید که در غیر این صورت باید منتظر عواقب عمل خود باشید! زیرک و باهوش عمل کنید و با نگاهی رو به جلو به افق دوردست خیره شوید.

دی: نشانه های خوبی وجود دارد که اوضاع روحی شما را بهتر می کتند. خوشبختانه نگاه خوبی به زندگی دارید و اگر کمی از جاه طلبی هایتان کم کنید می توانید زندگی شخصی خیلی خوبی را تجربه نمایید. یک پروژه جدید را برای بهتر کردن اوضاع خانه خود شروع کنید و این نکته را فراموش نکنید که رشد عاطفی نکته مهمی برای رسیدن به یک زندگی خوب و کسب موفقیت های جدید است.

بهمن: امروز برای شما می توان یک روز خیلی خوب و عالی باشد. همیشه سعی می کنید اطلاعات زیادی به دست آورید و اما به این نکته توجه داشته باشید که اطلاعات زیاد به معنی دانش بیشتر نیست! بجای بدست آوردن اطلاعات غیر ضروری، از اطلاعات و دانسته هایی که دارید به درستی استفاده نمایید و در زندگی آنها را بکار بگیرید.

اسفند: امروز شما مایل به خریدن چیزی هستید اما هنوز نتوانسته اید درموردش تصمیم بگیرید. با حرکت ژوپیتر و خورشید به دومین خانه، شما بیشتر از گذشته وسوسه می شوید که از پول های خود استفاده کرده و بیشتر خرج بکنید! اما با این وجود شما توانایی پرهیز کردن از خرج های بی خودی و خرید وسایل غیرضروری را دارید.
همواره به یاد داشته باشید که اعتماد به نفس و احترام به خود، مربوط به خرید کردن بیش از حد نیست بلکه آن چیزی است که در قلب تان وجود دارد!

نویسنده : ناصری (مدیر)
آمار مطلب : 745 بازدید
تاریخ ارسال مطلب : 26 جولای 2011

یک دیدگاه بنویسید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

موارد مشابه : , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

سایت هر روز آپدیت می شود. با عضویت در خبرنامه سایت، مطالب جدید هر روز به ایمیل شما فرستاده می شود. لطفا ایمیل خود را در فیلد پایین وارد نمایید...

راهنمای عضویت در خبرنامه (تصویری)

برای عضویت ایمیل خودتون رو وارد کنید

  • تبلیغات متنی
  • تبلیغات متنی