فروردین: با اینکه ممکن است امروز کمی احساس خستگی کرده و تنبل باشید اما همچنان یکی از افرادی هستید که به سرعت دست به تغییرات زده،  بدون اینکه به عواقب آن فکر کرده باشید. با اینکه توانایی این را دارید که از مرز های خود تجاوز نکنید اما امروز صحبت های شما ممکن است باعث رنجش دوستان و همکاران تان بشود.
با اغراق واقعیات نمی توانید به خود کمک کرده و دیگران را متقاعد کنید که عقیده تان درست و بی عیب است. از آنجا که شما قدرت پنهان کردن حقایق را ندارید، پس بهتر است از آغاز هرماجرایی، آن را بیان کنید.

اردیبهشت: با بازگشت ماه به نشانه شما، بار دیگر سادگی و بی آلایشی گذشته را بدست می آورید. شما قدرت این را دارید که وضعیت پیچیده ای را تنها با تغییر دادن متغیرهای بسیار کوچکی از بین برده و تاثیر مثبت خود را به همگان نشان دهید. تلاش نکنید که به تمام جزئیات و نکات ظریف زندگی تان توجه کنید. با اینکه آرزو می کنید که زندگی پیچیده نباشد اما بدانید که زندگی با تمام مشکلاتش درحال سپری شدن است. به یک مکان رویایی فکر کنید و در ذهن تان از حضور در آنجا لذت ببرید.

خرداد: خوشبختانه شما این توانایی را دارید که با خیال راحت و آسوده  درمورد هرچیزی که به ذهن تان می آید صحبت کنید. با این حال، امروز ساده ترین نظرات و صحبت ها، ممکن است باعث اختلاف نظر عمده ای بشود. امروز ممکن است از هر حرف و صحبت شما، نادرست و اشتباه برداشت شود.
بهتر است امروز از بحث کردن اجتناب کرده و از توضیح دادن صحبت هایتان دست بردارید و بجای این کارها، تمرکز تان را برروی همکاری با دیگران قرار داده و رقابت را فراموش نمایید.

تیر: امروز شما به هیچ وجه دنبال مشکل و دردسر نمی گردید اما ممکن است مشکلات به سراغ تان بیایند در حالیکه انتظار آنها را ندارید! اگر چه امروز باید بسیار پرانرژی و پویا در محل کارتان حضور پیدا کنید اما کمی خسته هستید و در برابر هر تغییر و تحولی به شدت مقاومت می کنید.
خوشبختانه امروز دوستان تان شما را به خاطر قدرت و سرعت درک تان از پیچیدگی ها و مشکلات تحسین می کنند. یک کاغذ آماده کنید و در آن اهدافتان را بنویسید و آنها در ذهن تان مرور کرده و کمی درمورد آنها فکر کنید.

مرداد: شما امروز می توانید بین عقل و قلب تان یک تعادل ایجاد کرده تا درمورد گرفتاری ها به درستی تصمیم بگیرید. هرچند ممکن است امروز با خود فکر کنید که تصمیم گیری با عقل بهتر و درست تر است اما هیچ منطقی وجود ندارد که عشق و احساس خود را زیر پا بگذارید!
خود را آماده یک نبرد معنوی و روحانی کنید تا با باز کردن کانال های ارتباطی بتوانید تعادل حقیقی در زندگی را بدست آورید.

شهریور: سیاره حاکم شما یعنی عطارد امروز کمی بدجنس می شود و می تواند کاری کند که شما با افکارتان عصبی و بدجنس شوید! حتی با صحبت کردن و دنبال راه حل گشتن نیز نمی توانید از این افکار دور شوید.
امروز باید درمورد ادامه مسیر زندگی یک تصمیم خوب و رو به جلو بگیرید، پس تمام گزینه های مورد نظر را بررسی کرده چرا که هرکدام از آنها می توانند مسیر زندگی تان را تغییر دهند. امروز زمانی است که باید افکارتان را زیبا کرده و از قلب تان پیروی کنید.

مهر: امروز برای رسیدن به یک تعادل در روابط خود دچار چالش می شوید به طوریکه حتی ممکن است در پاسخ به یک سوال ساده، یکبار پاسخ بله و بار دیگر پاسخ خیر بدهید!
شما امروز برروی لبه اشتباهات حرکت خواهید کرد چرا که پیروی از قوانین برای تان دشوار خواهد بود. به واکنش های جهان اطراف خود نگاه کنید و از آنها درس بگیرید.
نا امید نشوید چرا که این وضعیت باعث می شود که سرعت حرکت تان را کم کرده و وقت بیشتری برای بررسی و پیدا کردن راه درست زندگی تان صرف نمایید.

آبان: برای شما کاری ساده و آسان است که در شرایط دشوار و زمانی که موقعیت های حساس پیش می آید، اوضاع را کنترل کرده و مسیر خود را ادامه دهید و با تحلیل منطقی به مرحله بعدی بروید. معمولا شما شخصی هستید که هر عملی را قبل از انجام دادن به درستی می سنجید اما امروز شوق عجیبی برای دانستن و تجربه کردن دارید. با عجله و با سرعت عمل کردن، سعی نکنید از احساسات خود دور شوید چرا که احساسات همیشه می توانند به شما چیزهایی یاد دهند.

آذر: شما اغلب آنقدر خود رای هستید که ممکن است هر کسی که بخواهد به شما نزدیک شود را سهوا عصبی و ناراحت بکنید. امروز شما این آمادگی را دارید که احساسات و عقایدتان را با همه در به اشتراک گذاشته و حقایق را بگویید.
ممکن است درگیر یک مسئله عاطفی شوید اما شما از این رابطه گریزان خواهید بود. هیچ مشکلی وجود ندارد و شما می توانید احساسات خود را همچنان پنهان کنید.

دی: با ورود زحل به نشانه تان، امروز شما هیچ راهی برای فرار از مسئولیت ها و جوابگویی به کارهای تان ندارید. ممکن است در مبارزات امروز کاملا ناامید و بی انگیزه باشید و هر اتفاقی که برایتان رخ دهد را بپذیرید، با این حال شما می توانید به سادگی و با تغییر شرایط، انرژی از دست رفته را برگردانید و شرایط بازی را تغییر دهید! می توانید قدرت و توانایی های خود را، زمانی که با محدودیت ها برخورد می کنید، به همگان نشان دهید.

بهمن: امروز باید مشکلات داخل خانه را به درستی مدیریت کرده و اجازه ندهید شخصی از خارج خانه و خانواده در مورد چالش های شما چیزی بدانید. اگرچه دلایل زیادی خواهید داشت که این مشکلات را به کسی نگویید اما ممکن است وسوسه بشوید که مشکلات شخصی تان را با یک دوست صمیمی در میان بگذارید! موضوع را با خانواده یا شریک زندگی تان مطرح کنید و اجازه ندهید زمان بگذرد، چرا که صحبت کردن باعث خواهد شد که اعتماد از بین رفته به خانه شما باز گردد.

اسفند: امروز باید مراقب رفتار و گفتار خود باشید، چرا که ممکن است فردی که میخواهید به سوی خود جلب کنید با رفتار و گفتارتان از خود دور کنید. این بدان معنی نیست که بیش از حد مهربان و آرام باشید بلکه سعی کنید خودتان باشید! امروز در همه امور اعتدال داشته باشید و از گفتن حقایق نترسید.

نویسنده : ناصری (مدیر)
آمار مطلب : 739 بازدید
تاریخ ارسال مطلب : 25 جولای 2011

یک دیدگاه بنویسید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

موارد مشابه : , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

سایت هر روز آپدیت می شود. با عضویت در خبرنامه سایت، مطالب جدید هر روز به ایمیل شما فرستاده می شود. لطفا ایمیل خود را در فیلد پایین وارد نمایید...

راهنمای عضویت در خبرنامه (تصویری)

برای عضویت ایمیل خودتون رو وارد کنید

  • تبلیغات متنی
  • تبلیغات متنی