عجب حالی میده این خــواب !

بسیاری از ما شاید بر حسب اجبار به مقدار کافی به خواب اهمیت نمی دهیم. اما این خواب کوتاه نمی آید و قرار نیست به تصمیم ما رضایت دهد و وقتی صبرش از بیداری ما بسر آید بساطش را هر جا که باشد پهن می کند و در هر زمان و مکانی طعم شیرینش را بکام ما می چشاند گویی که در آن لحظه بنظر می رسد خواب بیش از هر چیز دیگر انرژی بخش تر است حتی اگر یک چورت مختصر باشد.

افرادی که از خواب محروم می‌مانند، دچار افسردگی می‌شوند. هوشیاری‌شان را از دست می‌دهند و دچار توهم می‌شوند. حالت چهره شخص بی خواب، کشیده و بی حرکت می‌شود، ابروها چین می‌خورد، شخص با زحمت زیاد چشمانش را باز نگاه می‌دارد و دچار هذیان می‌شود و بی خوابی یا خواب بی موقع موجب محرومیت از رویا، اغلب به پرخاشگری، بیمناکی و یا افسردگی فرد منجر می‌شود. اما این آدم هایی که در تصاویر زیر خوابند خوب می دانند که هیچ استثنایی برای محرومیت از خواب پذیرفته نیست چراکه خواب کافی برای سلامت و کارکرد مناسب بدن یک ضرورت است.

عجب حالی میده این خــواب !
 لطفا تا باز شدن كامل عكسها شكیبا باشید
در صورتی که هر یک از عکس ها باز نشد بر روی آن راست کلیک کرده و گزینه Show Picture را انتخاب كنید .

 عجب حالی میده این خــواب ! عجب حالی میده این خــواب ! عجب حالی میده این خــواب ! عجب حالی میده این خــواب ! عجب حالی میده این خــواب ! عجب حالی میده این خــواب ! عجب حالی میده این خــواب ! عجب حالی میده این خــواب ! عجب حالی میده این خــواب ! عجب حالی میده این خــواب ! عجب حالی میده این خــواب ! عجب حالی میده این خــواب ! عجب حالی میده این خــواب ! عجب حالی میده این خــواب ! عجب حالی میده این خــواب ! عجب حالی میده این خــواب ! عجب حالی میده این خــواب ! عجب حالی میده این خــواب ! عجب حالی میده این خــواب !

منبع : پرتال تفریحی پاتوق سرا 

 

. . . . با مرام ها ذکر منبع می کنند . . . .

 

 

دسته بندی : روزانه
نویسنده : ناصری (مدیر)
آمار مطلب : 1508 بازدید
تاریخ ارسال مطلب : 11 مارس 2013

یک دیدگاه بنویسید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سایت هر روز آپدیت می شود. با عضویت در خبرنامه سایت، مطالب جدید هر روز به ایمیل شما فرستاده می شود. لطفا ایمیل خود را در فیلد پایین وارد نمایید...

راهنمای عضویت در خبرنامه (تصویری)

برای عضویت ایمیل خودتون رو وارد کنید

  • تبلیغات متنی
  • تبلیغات متنی